2
  • kowajano
    #2
    szerintem is egy nagy maszlag az egész . Én már akkor kiámbrándultam az egészböl amikor láttam hogy semmi különbség nincs a 2x meg a 4x AGP között. Most meg jönnek a 8x al amikor még a 4x sincs kihasználva. Mire talán kihasználják a 8x addigra kihozzák a 16x vagy mi? Ezért meg egy valag pénzt elkérnek meg állitolag azt igérig hogy a 8x agp olyan gyorsulást hoz mint amikor PCi videorol AGPre váltottunk. No comment..
  • Dikkma
    #1
    Tudom, hogy a fejlődés, meg ilyesmi, és nem szeretem az elégnekematnt2is hozzáállást, de SZVSZ totál nincs szükség erre. A 4x-es Agp-re is azt mondták, majd akkor lesz jó, ha olyan játékok lesznek, amik rengeteg poligont használnak, és szükség lesz majd a nagy átviteli sebességre. Hát nemtom, talán az Unreal2. Az is 2002-ben lesz. És akkor a 4x-es már kezd kihasználva lenni.
    Szerintem sok kutatást hagyni kellene a francba, most pl. ezzel húztak fel, hogy a Kleopátra ronda volt meg hiányos volt a fogsora. Inkább az aids meg a rák ellenszerére fordítanák ezt a pénzt.