56
PC
  • 0Fritz0
    #56
    Le a PC-vel és a konzolokkal, éljenek a kvarcjátékok és a gazdálkodj okosan!
  • Istencsászár
    #55
    consol a pctől függ nemlenne pc nemlenne consol nemlenne uj pcs hardverek nemlenne jobb consol grafika stb stb... ez egy körforgás consolnak szüksége van a pcre ami mindig előtte lesz minden téren, játék terén is (tekkenre jó a consol) azt elismerem
  • BBird
    #54
    Ez a poénveszély már fenyegetett a PS megjelenése előtt is. És a többi konzolnál is. Érdekes, miért hiszik a konzolosok, hogy a PC nem fejlődik, s egyszer a kukába kerül? :-)) Mire kijönnek az új konzolok, a PC megint egy lépéssel előrébb lesz grafikailag. Vagy nem lesz új proci, új memória, új ati és geforce,...? :-D
  • Istencsászár
    #53
    ja mévalami consolon te hol irogatsz az sg fórumba pl :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nesze neked consol
  • Istencsászár
    #52
    arra leszek kiváncsa amikor olyan grafot produkál a konzol nagy felbontás 16*os élsimitás semi rece 32 bit szinmélység legujabb séderek ha lesz olyan consol ami ezt tudja mint egy mai csucs kategoriás vga akkor aztmondom alakul de ilyen ugyse lesz...
  • Ma2ska
    #51
    Nyugi jönnek a next gen konzolok, grafix meglát, pc megfog irány a kuka, lépés indulj.
  • Pluskast
    #50
    Miért is?? Tudtommal ma már nem csak a pc-nél lehet beszerezni "nyers cd-t"?!? Ebben az esetben meg nem kellene szídni a pc-t, hogy milyen vacak meg, hogy leáldozott a napja mert nélküle konzolra sem lehetne "nyers cd-t" szerezni......
  • Vlala #49
    [morgás]
    Éljenek a régészek. Komolyan kezdem azt hinni, hogy Lara Croft és Indiana Jones itt tevékenykedik a fórumon.
    [/morgás]

    Ez az "a pécé jó, a konzol meg neeem, bibiii..." hozzáállás kábé olyan, mint amikor az oviban csúfoltuk a lányokat, mert nincs a lábuk között fütyi. (ők meg persze minket, hogy van, de minek.)

    A pécé előnyeit tanult kollégám már megfogalmazta, bár kb. olyan, mint ha egy speedsterrel akarna az erdőről fát hozni. Egy kifejezetten szórakozásra készült műszaki cikktől vár el komoly munkát.
    A konzol játékgép, jóval olcsóbb, mint egy PC, azoknak, akik úgyis csak játszanának a pécével. (azt, hogy a játékok drágábbak hozzá, legyetek szívesek pont Ti nem felhozni. Nálatok úgyis minden egy nyers lemez ára.)
  • malter
    #48
    volt itt haverom multkor mondta jött hogy elmesélje már nyomja a san anderast (hehe)mondom majd ha én nyomom akkor magyar lesz +modok(hehe)
    szal ennek is annak is megvan a maga elönye hátránya,a Gt4et azt irigylem töllük:))
  • dronkZero
    #47
    De ha már itt vagyok, beleugatok én is.... :)

    Konzolon mikor fogtok...
    ...CDt/DVDt írni?
    ...egyszerre 15 albumnyi zenét hallgatni véletlenszerűen, cd cserélgetés nélkül?
    ...25-30 filmet gond nélkül tárolni?
    ...túllépni a 640x480 felbontáson?
    ...mást a kezetekbe, mint a controllert? (Egér, joystick, kormány/pedálok, billentyűzet?)
    ...kiszámolni 35647236 köbgyökét?
    ...autóban/vonaton/repülőn játszani?(mármint fizikailag, nem virtuálisan)
    ...programot írni saját használatra?
    ...3D modellezni?
    ...vasbeton keretvázas épület statikai számítását elvégezni?
    ..._dolgozni_?

    Lehet meggyőzni, hogy akkor mire föl is megy a fikázás?
  • dronkZero
    #46
    Á, ugyan, egy kis flém mindig jól esik, bármilyen elcsépelt is a téma...
  • Pluskast
    #45
    Kicsit későn reagáltatok cyborg hozzászólásaihoz nem???
    Amúgy a 3 éves jóslatát kissé bebukta
  • Kovász
    #44
    Én személy szerint csak 2 dolgot sztek a PS2-ben:

    1. Final Fantasy
    2. Buli előtt mikor összegyűlünk az egyik havernál, alapozunk, stb. tök jó a Tekken
  • Zozo76
    #43
    Miert kellene bezarni?

    Amugy nehany hete voltam egy PS2-es haveromnal beallitani az NET-elerest a vadi uj PC-jen mert most vett elosszor gepet es nem is ert hozza. Meg ahogy igy elneztem nem is nagyon fog. Valami TESCO gep regi szar 14" monitort rakott ra. Szoval hirtelen annyi kerdest tett fel hogy azt se tudtam melyikre valaszoljak. Elkeztem neki tok alapon magyarazni de nem ertette meg. Akkor azt mondtam neki:

    "Figyelj Pisti, ha egesz heten magyarazom neked akkor sem fogod megerteni, neked nem veletlenul talaltak ki a konzolt! Berakod a lemezt azt' START."

    De utana meg eljott hozzam es majd kiguvadt a szeme hogy mi a f@sze ilyen eles a kep a monitoron. Be volt ajulva hogy pl a HL2-ben a hatterben is ki lehet venni mi van, nem csak tok homaly az egesz.

    Es o egy tok elvakult PS2-fan...

    De a lenyeg hogy a konzolnak is megvan a helye meg a PC-nek is.
    Kinek ez, kinek az. Csak eleg idegesito hogy a "KONZOL-FANOK" szerint a PC hasznalhatatlan mer allandoan ujrakell rakni a rendszert meg mindig lefagy. Hulyeseg. Szemellenzot le kellene venni...
  • karikusz
    #42
    Hát ez a topic is be lesz zárva szerintem holnap :)))
  • Istencsászár
    #41
    gg figy ami consolra jön gém az szar pcn általába lásd most pl: driver 3 és mivan ha hamarabb jön ki ha pcn egy szar marad consolra több játék jön ki: hát igen az 1 hét alatt öszeszart agyasságok amik kijönnek napmint nap nemnevezném játéknak hanem hulladék és kb 70% az ami consolra jön ki.... Pcre általába a komoly sokrétű szimulációk jönnek ki amit sokkal jobban értékelek mint egy arcade szart. Fps consolon milyen? aim rásegit jácchatatlan szar autos milyen aracde mind 1 szimulátor nincs consolra grafikáról nemisbeszélve vegyük pl forma one 2003-at volt szerencsém látni/jáccani vele ps2őn majdnem elsirtam magam hogy miez? mer forma 1hez nemvolt köze , nézd meg az F1 challengét vagy Gp4 az már szimul. Consoln hollesz doom3?/xboxra van pl/ hl2? stalkrer? duke forever? wow? matrix online? pár db mostani nagy név persze hogy nemjön ki mer ezek pcre vannak teremtve mer igényesek szépek nem pedig aracde szemetek...
  • Nem3sis At Work
    #40
    van ps2 emu is csak meg nincs kiforrva rendesen... lehet hogy azert mert csak par lelkes ember csinalgatja otthon hobbibol, akkor amikor van hozza kedve? ha vki fizetne erte nekik akkor szerintem siman lenne tokeletessen mukodo emu..
  • Gabe18
    #39
    Hát igen,a 10 éves psx és N64 már egész jól emulálható...
  • Nem3sis At Work
    #38
    en nem irtam hogy konzolon jobb az autos jatek. csak azt hogy azokbol van jo konzolra is.
  • Gabe18
    #37
    És olyanról még nem halottál hogy valaki csak játszani,és esetleg filmet nézni akar az otthoni gépén?Vagy az már egyből buta láma?
    És igen vannak játékstilusok amik konzolon,és vannak amik pc-n jobbak,de nem csak verekedős,és autós jó konzolon...
  • Nem3sis At Work
    #36
    egyebkent sose lesz 1ik platform se olyan mint a masik. hiaba fejlodik konzol mert pc is fejlodik, szoval 1ik se fogja tudni tulszarnyalni masikat teljessen. egyebkent pedig pc a jobb platform mert azon lehet emulalni konzolt viszont konzolon hogy emulalasz pc-t?
  • Amse
    #35
    Én még autós játékra sem találom alkalmasabbnak mint a pc-t.Nekem van 1 jó ffb-s kormányom és minden autós játék jobb így mint konzolon.Az fps-ekről meg ne is beszéljünk:)Még a 3rd person shoot-erek is szarok, mert vagy auto aim-oznak vagy nem lehet célozni.Kell ezekhez az egér+ bill nincs mese.
  • Amse
    #34
    Én sem vagyok ennyire elfogult.Nem szeretem a konzolt, mert nem nekem lett kitalálva, de attól még elismerem, hogy játékra jó.Nekem szükségem van pc-re mert nem csak játszom hanem dolgozom is rajta itthon és emellett kikapcsolódásra is jó.Azért jönnek ki a játékok előbb konzolra mert így nagyobbat kaszálnak vele.A pc game-ek sokkal rosszabbul fogynak mint a konzolosok a warez miatt és van olyan ember aki még magát a konzolt is egveszi pár játék miatt(San Andreas pl).
  • Nem3sis At Work
    #33
    azert jon hamarabb konzolra mert tobb az egyszeru ember aki nem akar azzal veszodni hogy pc-t konfigol meg fejleszt. egyszeruen vesz 1 konzolt beteszi lemezt es jatszik, vagy a gyerekei jatszanak vele.
  • Nem3sis At Work
    #32
    kend a hajadraa ps3-at.ott fogja vegezni mint psx es tarsai. konzolon kb csak autos es verekedos jatekok azok amik ernek valamit a tobbi mind 1 rakas szar. csak azert gyartanak konzolokat mert sok lama olyan buta hogy csak annyit tud hogy beteszi a lemezt es bekapcsolja a tv-t, vki meg olvassa neki a konzolos ujsagbol hogy mit kell csinalni a jatekban...
  • Gabe18
    #31
    Ehhez képest már egy csomó játék konzolra jön előbb,és pcre csak utánna,hosszu késéssel.
    Az Xbox Live az szerinted micsoda?Enyit a multis kérdésről.Bár pc-n még könyebben kezelhető a netes játék kérdése,de a konzolok is rohamossan jönnek fel.
    Nekem is pc-m van,meg is vagyok vele elégedve,de utálom az ilyen egysiku hülye gondolkodásmódot,már bocs...
  • Amse
    #30
    És szerintes a te ps3-adra min fogják csinálni a játékokat?Írógépen?
  • examinee
    #29
    Igaza van ennek a srácnak! Newm is vita kérdése! ezzel nem lehet vitázni! Ez igy van ahogy mondod!
  • Istencsászár
    #28
    eh :D CSAK ANNYIT MONDOK hogy consolon te sha a büdös életbe nemfogsz Counter-strike, Call Of Duty, vagy akátmi multis gémmel olyan jót tolni mint pcan nameg a Lan partyk consollal ilyet hogycsinálsz ennyit erről... consol a arcade 1szer végigjáccom összedobott szar kategoria és mindig is azlesz pc a porfesszionális szimuláció...
  • Kovász
    #27
    Hát ha megnéznéd mondjuk a világ top 100 PCs játékát, ott még a 100. is simán verné az 1. Nintendós játékot... (na jó, lehet hogy a Zeldát mégsem, de a mario 64-et tutira)
  • Dynamic
    #26
    Nem értek hozzá de szerintem van vagy ezer Marios játék, nem?
  • edus84
    #25
    Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni, hogy a Mario nevű játékban a 4. pályáról hogyan lehet továbbjutni? Tegnapig abban a hitben éltem, hogy csak négy pálya, van, erre kiderült, h én vagyok a béna és tovább lehet jutni. DE hogy? Írjon vki légyszi! Köszi előre is
  • Break
    #24
    persze a pokemon, meg a tetris meg a mario meg hasonlók azok hatalmas játékok lehetnek. biztos 98797898millió poligonból áll a marió feje!!!
  • GAMECUBE
    #23
    hehehe, ha nem jacottal konzolos gameval, akkor ne itelkezz, 100. Pilot Wings - Nintendo, Snes, 1991
    95. Pokemon Gold/Silver - Nintendo, Game Boy Color, 1999
    88. Donkey Kong Country - Rareware, Snes, 1994
    87. Knight Lore - Rareware/Ultimate, Spectrum, 1984
    80. Super Mario Kart 64 - Nintendo, N64, 1996
    79. Banjo Kazooie - Rareware, N64, 1998
    72. Star Fox 64 - Nintendo, N64, 1997
    62. Wave Race - Nintendo, N64, 1996
    57. Pokemon Red/Blue - Nintendo, Game Boy, 1995
    52. Zelda: Link's Awakening - Nintendo, Game Boy, 1993
    44. Legend Of Zelda - Nintendo, Nes, 1986
    38. Yoshi's Island - Nintendo, Snes, 1995
    29. Legend Of Zelda: Majora's Mask - Nintendo, N64, 2000
    28. Super Mario Brothers - Nintendo, Nes, 1985
    19. Super Metroid - Nintendo, Snes, 1994
    18. Perfect Dark - Rareware, N64, 2000
    14. Super Mario Brothers 3 - Nintendo, Nes, 1989
    09. Tetris - Nintendo, Game Boy, 1989
    08. Legend Of Zelda: A Link To The Past - Nintendo, Snes, 1992
    07. Super Mario World - Nintendo, Snes, 1990
    06. Super Mario Kart - Nintendo, Snes, 1992
    05. Goldeneye - Rareware, N64, 1997
    02. Super Mario 64 - Nintendo, N64, 1996
    01. Legend Of Zelda: Ocarina Of Time - Nintendo, N64, 1998

    ez egy szep kis lista ami mutatja (pcs gamezok is vannak rajta, de itt csak N gamek, helyezessel, 100as listabol, az evszazad gameja szavazasrol- szakemberek reszvetelevel, oscar szintu szavazas , illetve eldontes volt)
    nah ha nem jacottatok konzolos igazan jo tartalmas hangulatos gameval ne nyilatkozzatok...
  • Break
    #22
    és te hallottad milyen lesz az új pléjsztésön 658796534789634675423???
  • Lacc
    #21
    Vannak ilyen örök viták. Pl.: Q3 vs. UT, meg konzol vs. PC. Hát, ez van. A konzol tényleg lamereknek való!
  • Att
    #20
    hehe:-)
    Ti aztán sose fáradtok bele:-))))
    Nincs már hely a PC vs. konzol topicban?(ld. a konzolos játékoknak leáldozott:):-))))
  • atee
    #19
    hajra pc:)))
    a konzol lamaknak valo!
  • Aquli
    #18
    MIT KELL VESZEKEDNI MER AKARJATOK EGYMAST MEGGYOZNI AZ IGAZATOKROL?!?!? A FENE A KONZOLOSOK VASTAG NYAKABA. ES IGEN, FENE A PC-SEK VASTAG NYAKABA IS!!!
  • ember
    #14
    Ja.