6
Melyik a legjobb Feedback Vezérlő
  • xtaki
    #6
    19990+fa volt. Kiprobaltam racer es XWing Allience. Jol mukodott mindkettovel, de sajnos kalibralni kellett. Ugy halottam a Microt nem kell kalibralni mert magarol megcsinalja.
    Meg nem hivtak vissza a Lordektol. varok meg a mai nap vegeig aztan jon a visszavitel
  • kowajano
    #5
    szvsz bármelyik jo. Ez az egy cucc amit a Microsoft legalább jol tud csinálni
  • xtaki
    #3
    OK. mivel nem nagyon tolongtok az ajanlasokkal hat elmondom en mire jutottam. A Ket kiszemelt a Logitech wingman Stike 3D es a Microsoft Force feedback Pro 2. A magyar nyelvu neten nem talaltam osszehasonlito leirast igy az angol nyelvueket kerestem fel. Sikerult is. A velemeny az volt hogy a micro erosebb de a logi jobban kihozza a finomabb hatasokat. Ezert a loginak 5 *ot a micronak 4 et adomanyoztak. Rendben. Elindultam virtualis arlistavadaszatra. A legolcsobb hely ahol a kutyu fellelheto volt tegnap/20010402/ a Lordek uj uzlete zugloban. Hat meg is vettem. Nagy izgalommal bontom ki/mar cak azert is mert hosszu ideig kelett utaznom mire kiertem es vissza/ majd az install segedlettel a kezemben a klotyo fele vettem az utam. A megkonnyebbules kozben elolvastam mit is kell csinalni. Eloszor szoftver utana tap majd usb. rendben. klotyobol ki cd be a gepbe. Setup ... /win ME/ nemi varakozas utan preparing installation felirat mellett elindul... na a feladat de ekkor jon a remalom. Microsoft C++ runtime error. Csak igy bele a kepembe. A rosszullet kornyekezett de mivel magam is a programozasi ipart uzom tudom elofordul az ilyesmi. reboot majd imadkozas es ismetles. Az eredmeny valtozatlan. Karomkodas... majd az winfos hatulrol valo megeroszakolasa az *.inf file segitsegevel. Siekrult. Na de hogy lehet az hogy egy huszonakarhanyezres joy igy kell telepiteni? Az sem eleg jo indok hogy ez WinME mert az ugy mar egy ideje kinn leledik. a driver iroinak meg tudniuk kellett hogy van. Szoval el vagyok keseredve. A joy muxik de profilerem tovabbra sincs. Most varom a valaszt a mindenfele kerdeseimre a Lordtol. Hatha tudnak valamit. Az igazsaghoz hozzatartozik hogy ok nem hibasak, sot azonnal felajanlottak a szerkezet viszavasarlasat... De nekem a joy kellett volna hibak nelkul. Ha valaki tudja a megoldast a problemamra kerem irjon!
  • xtaki
    #1
    Syeretnek vasarolni egy feedbackes joyt. Logitech vagy Microsoft avagy valami 3. gyarto termeket erdemes megvenni? A segitsegeteket kernem ezugyben. Az ar igazabol nem annyira szamit mint a kompatibilitas a jatek elvezete.