18
  • Laalee
    #18
    meg jo hogy a 2000. evrol van szo... nem 2001 rol a blad of darkness meg ott szar ahol van az 1. palya jo minden karakternel aztan dogunalom az egesz... azt annak meg megkevesebb köze van az rpg hez mint a d2 nek...
  • Frank
    #13
    Az ev szerepjateka a Baldur's Gate 2!(A Diablo 2 esetleg akcio vagy ugyessegi kategoriaban nyerhetne.)
  • CSOCSO
    #9
    Milyen 3 millió? eószerintem ez a szám nagyon kevés!!!!!kétszerese minimum!!!!a final a világ llegjobb szerepjátéka te hülye!!!én nem szeretem az FF-t de azt tudom hogy ez a best!!!!!!nézd meg a trailerjeit!! a z FF 7 trailerjén majdbnem sirtam!bazeg:)
  • #5
    ezt mondjad annak a 3 millió embernek aki megvette.
  • Gabo
    #4
    Azon nem csodálkozom, hogy konzolon az év szerepjátéka az FF lett, hiszen konzolra nincs egyetlen valódi szerepjáték sem. De könyörgöm milyen elvek alapján választották a D2-t PC-n az év szerepjátékának? Egyik proginak sincs semmi köze a szerepjátékokhoz. Ez a cím egyedül a Baldur's Gate 2 érdemelte volna meg. Az is erős túlzás, hogy az év játka lenne a D2. Nálam egész biztos, hogy nem.
    Azzal is vitába szállnék, hogy az év online játéka és az év szimulátora az MW4 lenne.
    Na mindegy...
  • kowajano
    #2
    hmmm
    Aliens vs Predator 2 ez jo lesz, már az elsö is nagyon jo volt
  • #1
    a picsába, ott lett volna a helyem. :( csakhogy még szezonon kívül sem tudom kifizetni a repcsit. :(