57
FTP
  • M@TriX
    #17
    ftp.freeware.com
  • anonymus0526
    #16
    hi! ki tud mondani nekem egy jó ftp címet, ahonnan lehet letölteni programot?
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    mostmé'kellett!?
  • mikike
    #14
    mi folyik ebben a Lacc topikban?
  • Vlala #13
    #12 - #30

    Köszi...
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    külföldi sávszél jelenleg kilóra megy és ára mint a platinának , de axelero adatparkos szervereknek van egész jó nemzetközi sebessége is, tehát ott próbálkozz, csak külön ftp szolgáltatást elég kevesen nyújtanak, de hátha :)
  • CSOCSO
    #11
    nemtud valaki egy ertelmes FTP szervert ahol kb 2 gigat lehet tarolnihavi 20 giga forgalommal (per honap)
    es nem kell semmi php buzisag vagy email.. csak fasza es gyors es megbizhato ftp szerver.. kulfoldrol is legyen fasza
  • CSOCSO
    #10
    hiho all!!! kene egy kis helping!!!veletlen nemtud vki FTP szervert nekem? ossz vissz 1 gigas acc kene.
    leginkabb mihezkepest magyar kene szal ahonnan lehet tolteni tobszazzal... hm hm?:)
  • Lacc
    #9
    Hmmm... Ez mind szép, de nem tudna valaki adni egy cracket a Ser-u-hoz? Az a 30 nap nem túl sok idő...
  • Lacc
    #8
    Oksa, már megtaláltam a leírást. Nagyon cool.
  • Laalee
    #7
    a serv-u eleg könnyen konfiguralhato probald meg azt

    csinalsz egy usert name/acc és beallitod neki melyik könyvtaraidhoz ferjen hozza... ez alapbol eleg is ha komolyabban belemélyedsz szinte mindent belehet allitani...
  • Lacc
    #6
    Huh, nincs ezekhez valami tutorial?? Elindíton őket, és mintha rámszakadna az ég! Össz-vissza mindenféle beállítás, meg minden. Némelyikről tudom mi, némelyikről nem, valahogy nem látom át a struktúrát. Na mind1, csakazértis a kezembe veszem itt a dolgokat!
  • Lacc
    #5
    Tehát felteszem az egyik progit, bekonfigurálom, és már tudnak is túrkálni a gépembe távolról?
  • Efreet
    #4
    A war ftp egyszeruen konfiguralhato, normalis. a fictional daemon hasonlokeppen. a megosztas nem jo buli, az kicsit tul nagy kaput nyit.
  • Laalee
    #3
    az utobbit esetleg akor ha aztakarod hog turkaljanak e gepeden... :)

    amugymeg ott a serv-u ftp vagy a war ftp mindekettö winfos alapu és tökéletesen hasznalhato.
  • Gab
    #2
    Ja, csináljál egy FTP szervert magadnál :-), aztán ad meg neki az IP -det. Csinálj neki hozzáférést: felhsz. név+pass. Az IP -d jó lenne, ha statikus lenne :-).

    A fájl és nyomtató megosztást meg az adott vinyód megosztását jó lenne, ha engedélyeznéd ;-).
  • Lacc
    #1
    El tudná mondani valaki, hogy hogy lehet azt megcsinálni, hogy rám tudjon kattanni valaki (pl.: Wincommanderrel), és FTP-vel letölteni tőlem?