18
ÚJ CSILLAG SZÜLETETT!
  • Dikkma
    #18
    Szerintem nem gerinctelen, hanem tényleg azért írta.
  • Bruce
    #17
    El lehet gondolkozni ki a gerinctelen.
  • Bruce
    #16
    Ha lehet hozzászólásom: nem láttam még ezt a játékot, de aki Laccnak írta az üzenetet az ne papoljon a vállalásról ha még a saját nevét se képes beírni. Szóval akkor dumálj ha nevedet is leírod. Egyébként Lacc, fent vagy a RNSCP-en?
  • Anee
    #15
    Wajk-sajnos azért még ír cikkeket
  • Lacc
    #14
    Hmmm. Úgy látszik, félrértetted. Nem tudom, olvastad-e már a cikkeket erről a gaméról, de mindenhol le volt írva, hogy ez egy szánalmas próbálokzás. Szerinted én védenék egy olyan játékot, ahol ha nekimész 20-al egy fának, a csávó a pálya másik végére repül, csak úgy magától?? Mondjuk úgy: új csillag született a HÜLYESÉG terén. Mert végül is ez egy mérföldkő! Nem tudom, ki hogy van vele, de én még ennél szánalmasabb játékot még nem láttam. Hát, ez valami poén akart lenni, de elég rosszul sült el... Ez van. Nézze meg mindenki. Itt le lehet tölteni: http://badbones.cool.am/. Érdemes!
  • Lacc
    #10
    Direkt azé' írtam ezt. Mert olyan szar ez a game,hogy az már jó! Csak röhögni lehet rajta!
  • skorpio7
    #9
    Ha filmről lenne szó , akkor tuti Arany Málna díjas lenne.
  • Laalee
    #8
    eleg gyengecske...
  • Anee
    #7
    jeah ott meg 55%ot kapott...amúgy minden ujságot olvasok(de nem mindet én veszem)
    576ban csak Gyz valahogy nem szimpi nem arról ír amiről kell
  • manyusz
    #6
    anee gémstar SUX 576 rulz már bocs
  • Anee
    #5
    CITROM-DíJAS!!!
    Összesen 12%ot ért a GameStarnak:)))
  • Hóhér
    #4
    ???
  • Hóhér
    #3
    Na és hol
  • Lacc
    #1
    Aminek neve: Kawasaki Fantasy Motorcross!!! Ezt mindenkinek látnia kell!