50
Commandos 1
  • dezsolti78
    #50
    CommandosBCD.nrg. Ez a kieg, de szerintem ez a legjobb a régi részek közül.Ez simán megy nekem.
  • dezsolti78
    #49
    Hi! Én is ilyen karival nyomom,de nálam nincs gond.
    XP-m van simán megy, nem kell semmit átállítani,de egyes verziók nem mennek-az a bizonyos fekete képernyő-, olyat verziót töltsél le ami kompatibilis xp-vel, ezt általában jelzik a kommentekben érdemes elolvasni őket.
  • gcsomesz
    #48
    Én nem tudok róla,csak az a patch ami igazából crack, szóval egy ilyen no cd crack szerű. Mást nem találtam hozzá. Én meg azzal kínlódok hogy túl gyors.Nem tudom másnak hogyan megy? Ha valaki erre tudja a megoldást segíthetne.Köszi
  • freedom help
    #47
    Jó ötlet, meg is próbáltam, de semmi...

    A videokártyámmal lehet a gond (GeForce 9500 Gt)?

    Van esetleg vmi xp patch a játékhoz, vagy más ami segíthet?
  • gcsomesz
    #46
    Nekem úgy sikerült, hogy átálítottam a képernyőm felbontását 800x600-ba és úgí indtottam el a játékot. Így tovább engedett a menübe és nem nyomta az első kép utánni fekete ablakot.Így a játék menüjében átálítottam a felbontást 1024x768-ra és miután átálította elvileg (a játékon nem látszott),már engedett nagyobb felbontásssal is indítani, úgyhogy a szánalmas asztali 800x600-as felbontást újra fel toltam eredetire és ezután nem volt gond.
  • freedom help
    #45
    Sziasztok, a problémám hasonló nekem is csak, nekem az exe elindítása után fekete képernyő kb. 10 mp-ig, és visszalép...

    A kompatibilitás 95-re, stb.-re sajna nem segít.
    Ha vki tud segíteni, akkor legyen szíve és ne habozzon
  • CyrSyS
    #44
    Sziasztok! Lenne egy olyan gondom hogy én is feltettem nosztalgiából a commandost. Nekem az a gondom vele hogy elindul a játék. Bevezető film lejátszódik, de mikor bejönne a menü akkor kidob egy Visual Studio Just in Time Debugger ablakot és ennyi volt a játék! Mi lehet ez? XP-m van!
  • ult1mate
    #43
    Hi! ujra felraktam ezt a jatekot egy kis regi feeling miatt de mikor elindul a bevezeto video es minden mas nem jelenik meg xp alatt. Se menu se semmi. Esetleg van vkinek otlete ra?
  • JasonXXX
    #42
    Csatlakoznék Digosz-hoz. Nekem is túl gyors a játék egy olyan géphez mint a maiak. Nincs valakinek egy patch-je vagy ilyesmi?

    [email protected]
  • sebtib
    #41
    Nem tudná valaki megmondani honnan lehet leszedni a kiegészítőjét ingyen...
  • sebtib
    #40
    haha
  • digosz
    #39
    háj!
    légyszi segítsetek!
    Nekem az a problémám hogy túl gyors a játék! Légyszi valamelyikőtök tegye itt közzé hogy pontosan honnan lehetne letölteni valami lassítót mert így élvezhetetlen a játék.
    üdv
  • ATS: Peelova
    #38
    meg egyáltalkán mijen gém ez és ÉN mit csinálok itt?
  • ATS: Peelova
    #37
    te mi a faszt csinálsz itt?:)
  • ATS: Peelova
    #36
  • Lacc
    #35
    :DDDDD
  • ATS: Peelova
    #34
    sziasztok skacok, elakadtam a trainingnél, vi help?
  • Aborg
    #33
    Koszike, kiprobalom. Azota probaltam a BTCD kuldeteslemezt is, az mar jo mukodik, egy csuszka is van a jatek sebessegenek allitasara.
  • rolika
    #32
    http://webking.hu/dp/mainpage.htm - alul az utilz-ra kattintva van ilyesmi
    amúgy old (abandon) game oldalakon találsz ilyeneket, ha ez nem jönne be :)
  • Aborg
    #31
    Nosztalgiabol eloszedtem az elso Commandost hogy most majd ujra jot jatszok vele, a regi gepemen ugyis belassult meg a legalacsonyabb felbontason is ha tobb kamerara osztottam a kepernyot. Most meg a legmagasabb felbontason elinditom es jatszhatatlan! Annyira gyors az egesz. A katonak futva, gyorsitva setalnak, ezerrel futnak. Most tortent velem meg eloszor hogy elszomorodtam mert gyors a gepem :) De komolyan: van valami utility amivel lelassithatom a jatekot?
  • Shep
    #29
    Hát csak nem lesz akkora, de majd meglátjuk
  • Waterhorse
    #28
    Biztos gépiénye is lesz. Az nekem már nem fog elfogadhatóan futni:((
  • Shep
    #27
    Hát ez van sajna elvileg szeptember végére ígérik, most van a sokszorosítóba.
  • Waterhorse
    #26
    Mostanába nem vagyok valami aktív a játékok között, de jól veszem ki a szavaidat még nem jelent meg a 2.
  • Shep
    #25
    Jaja emlékszem már arra viszont nem hogy nekem melyik pálya is volt igazán nehéz, de asszem egyik sem igazán, sőt az utolsó talán nem is volt olyan húzós, bár az tény és való, hogy a pályák jóval nagyobbak voltak mint a sima commandosba. Ugy várom már a 2. részt
  • The Lord
    #24
    részemről az alapban az egyik legnehezebb pálya, amin bazi sokat időztem az a 14. volt, amiben ti is kértetek segítségét. A kiegészítőben az 5. és a 7. pálya volt különösebben nehéz, a 8. nekem simán ment...
  • Shep
    #22
    Mi is volt a 8.?
  • Waterhorse
    #20
    Ja az biztos én a kiegészítő demojával jáccottam ott csak egy pálya van de qurva nagy és igen meggizzadtam benne.
    20 pálya? akkor ez még csak nehezedni fog.
  • Waterhorse
    #18
    Mejik a 3.? Amikor a gátat kell felrobbantani?
    Egyébként meg hány küldetésből áll ez mert már a 17.-em vagyok, és 44 november van, fél év múlva vége a háborúnak.
  • Cobra112-
    #16
    a 3. pályán amugy hogy lehet továbbjutni? :) lehet hülyén hangzik, de nemtudok átmenni rajta. beküldöm a spyt abba a házba, amin villog a piros led, elvileg zöldre kéne változnia de nem csinál semmit...
  • Waterhorse
    #15
    Az eleje eléggé az volt. abba is hagytam egy fél éve, mert nem ment. most elővettem és rögtön elvégeztem a küldetést, pedig azt hittem, hogy fél év kihagyás utána bele kell majd rázódnom.
  • Waterhorse
    #14
    Kösz:)
    Így sikerült! A térképen nem volt rajta egyértelműen a nyíl. Én a temetőn át próbáltam elmenni.
  • The Lord
    #13
    lakókocsival a bal felső sarokba kell menni és onnan out
  • jimmysam
    #12
    Ha jól emlékszem felfelé-jobbra (szóval jobb felső sarok) kell elhagyni a pályát a teherautóval.
  • atee
    #10
    ez a elgszivatosabb palya:)
  • atee
    #9
    a teherautoval kell elmenni ha megvan meg:))mar nem emlekszem de valamelyik uton ki lehet menni vele
  • Waterhorse
    #7
    A 15. küldetésbe mi a bánatot kell csinálni??
    Kinyírtam a hülye generálist robbantottam de nem akarnak továbbmenni.
  • Waterhorse
    #2
    Mi???? Hol????
  • mateos
    #1

    Seggggitssseeegg nem megy mà