27
RAINBOW SIX ROGUE SPAIR
  • RED BULL F
    #27
    Várakozzunk, hát ha lesz belőle GOG verzió. Nekem Win7-en sem ment már anno :'(
  • oneal1
    #26
    Emberek! Ezt valahogy működésre lehetne bírni win8 on?:)
  • roland987654321
    #25
    Honnan lehet letölteni a demóját?????????
  • Volk
    #24
    Köszi a segítséget! Megpróbáltam (automata cálzás , hangtompítós fegyver , kúszás , stb.) , rendben is ment minden , míg le nem lőttem az egyik parasztot! Úgy esett össze , hogy másik őr nem látta , és megmukkanni sem volt ideje. Vannak kamerák , vagy mi? Másik dolog: be akarok jutni a házba (fölszerelkezve ajtónyitó kütyüvel is) , a bejutás sikerül is , de "megszólal a riasztó" és mehetek haza!
    Azt hiszem , ez a játék nekem eddig tartott!
    Csövi!
  • Glpetyus
    #23
    huhh....felismerem a pályát,meg a küldetésre is -úgyahogy- emléxem,de amennyire emléxem ebben semmi ördöngösség nem volt.
    Én is csak azt tudom mondani,hogy lopakodj,és ölj meg mindenkit mielött elszalad a többieket riasztani! (természetesen hangtompitóval).
    Ha kell használd az autómata célzást,az elég gyors,és nem lesz idejük riasztani.
    Bocs,hogy csak ennyit tudok segíteni.
  • Volk
    #22
    Amennyiben nem látszik a kép , úgy itt lehet megnézni:
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/050926/Cristal_Arc.JPG
  • Volk
    #21
    Ez az a ház , ahol/ami körül a küldetés folyik:

    Előre is köszi a segítséget!
  • Volk
    #20
    Nem ezt a szmájlit akartam ide rakni. Képet még nem tudtam bemásolni ide. Rajta vagyok.
  • Volk
    #19
    Rendben , ha hazaértem , akkor föltolom ide a pálya kezdőképét. Most ugyanis melózok (tulajdonképpen ebben a pillanatban nem) , és csak 17:00 után jutok az otthoni géphez. Azért előre is köszi a segítséget! Jó kis játék , sajnálnám abbahagyni ilyen marhaság miatt!
  • Glpetyus
    #18
    Adj egy képet.
    Így névről nem tudom,melyik pálya az.
  • Volk
    #17
    Valaki segítsen már! Be fogok csavarodni! Tényleg nem tudok átmenni azon a ki..szott pályán!
  • Volk
    #16
    Ez most jólesett , igazán! Ritka manapság , hogy így buzdítanak! De... Lopakodtam , mentem , mint egy macska , stb. Ettől függetlenül még mindig nem tudom , hogy mivel lehet hatástalanítani a riasztót , és még sorolhatnám. Az eddigi pályákkal semmi gond , de ez? Ez már nem is játék , ez már vérre megy!
  • MaYDaN
    #15
    Nyugalom, csigavér menni fog. Csak úgy kell csinálni, hogy ne vegyenek észre, lopakodj menj, mint egy macska és fáradozásod célt ér meglásd
  • Volk
    #14
    Ugyan már Mateosnak dobtam egy mailt , de azért mást is megkérdezek , hogy a hatos pályán (Cristal Arc) mit is kell csinálnom? És hogyan , mivel? Teljesen kész vagyok , mert , ha lelövöm valamelyiket , vagy csak észrevesz , vagy bemegyek a házba , a játéknak azonnal vége , és mehetek haza!
    Egyáltalán létezik még erre a game-ra végigjátszás valahol (tudom , hogy régi a játék , de hozzám csak most jutott el)?
    A válaszokat előre is köszönöm!
    THX!
  • mateos
    #13

    Elitben nem megy a 2 palya .
    Nincs vkinek egy jo tippe ?
  • Vampire
    #12
    Én se értem mért nem lehet egyet-kettőt visszalapozni a topichoz, ahelyett, hogy még egy...
    ember: Szerintem ne próbálkozz a swattel! Ha elsőre nem fogott meg, már nem is fog úgy igazán... bár sose értem meg mért nem fog meg senkit egy szép grafikájú, marha jó hangulató és realisztikus progi.
  • mateos
    #10
    Én igazán csak single modban probàltam(jàtszottam)
    Multiban , hogy megy ?

    Lfoglalt szolasara pedig csak ennyit tudok mondani( Ki a faszt edekel , hogy van mar ilyen topic)


  • ember
    #9
    Oké, majd kipróbálom, single-ben sem merültem bele igazán, az első rossz benyomások után otthagytam, lehet, hogy ez a baj.
  • kowajano
    #7
    ha van rá modod probáld ki 1x swat3 multiban ugy nagyonjo
  • ember
    #6
    A r6 előnye szerintem inkább a single player kidolgozottsága, történet, tervezés, stb. Bár a multi sem rossz.
    A Swat3 nekem nagyon nem jött be, maradok a RS+UO-nél. Élethűségben eddig semmi sem veri szerintem, ennek megfelelően nehéz is (elite fokozaton).
  • Vampire
    #4
    ja
  • kowajano
    #3
    SWAT 3 sokkal jobb
  • ember
    #2
    ja
  • mateos
    #1
    K***a jo géjm !