29
  • sanyiute
    #29
    gd
  • Dj Romeo
    #28
    huh
  • Chris 001
    #27
    smilie
  • Chris 001
    #26
  • Szaca
    #24
    A játék nagyon jónak ígérkezik, bár az az igazság, hogy a lézer kütyük után én se nagyon vágyom, de majd meglátjuk!
    Remélhetőleg méltó folytatása lesz az AOE-nek.
    A kérdés velóban az, hogy tudományos méretű masina kell-e hozzá?!
    Egyébként azt azért le lehetett volna írni, hogy a csoportos egységek új irányítását ( kis ikon a képernyő sarkán ) már a cossacs-ban kitalálták!!!
  • macro
    #14
    Az ember a tüzet 700000 évvel ezelött ismerte meg, de csak 200000évvel ezelött kezdte TUDATOSAN előállítani . Biztos forrásaim mondták . (Tankkönyv) , Idén tanultam szóval higgyetek nekem
  • Spheriot
    #7
    Homo sapiens előtt már éltek őseink igaz őket kicsit máshogy hívták homo erectus, Jawai előember stb , némelyik már ismerte a tüzet, 100ezer évvel ezlőtt is, amugy nem is olyan nagy szám ez a százezer mivel az írásos történelem is majd tízezerévnél tart.
  • Sephi
    #6
    Ha ez marha jo lesz:))) Mar latom! Jovok egy csoro osemberrel kezeben egy bottal es psontam ramtamad a Milenium Falcon :)))))) De marha jo lesz am:))) Megyek 1950-es nemet csapatokkal egy 2300-as super napalm szoro robot fele lool.
    nah kivancsi leszek:)
  • accord
    #4
    Vannak nem rossz részei... Sőt, van ahol még szép is! Az egyetlen szép részeket is tartalmazó RTS, ami eddig be volt jelentve... Az Etherlords azért szebb, de az nem _real-time_ stratégia.