269690
Ne legyen nagyobb a képek mérete 1024X768-nál!
  • DJ Bee18
    #43
    1:18-asok?
    Mert az A6 Avant nagyon kéne nekem is :DDDDD
  • Huncolin
    #42
    akit érdekel a gyűjtemányem, itt egy kép:
    Gyűjteményem
  • Huncolin
    #41
    hali!
    én mindenféle méretben, de főleg 1/43-asban gyűjtöm a buragokat, de van más márka is, pl welly, tescós(noname), echte merci muzeumos darabok, képet majd keresek nektek
  • NSTSpider
    #40
    Én 1:18-at gyűjtök csak, nekem ez a méret tetszik sajna nem olcsó de szép lassan bővül majd a gyűjteményem.
  • cenobite
    #39
    Szépek! Én csak a VW Bogarakat és VW Buszokat gyűjtöm, de lehet, hogy kibővítem PT Cruiser-el is. :)
  • NSTSpider
    #38
    Sziasztok
    Kicsiny gyűjteményem:
  • gbianka
    #37
    Sziasztok!

    Segítségek kérnék Tőletek, ismer valaki olyan emberkét, aki F1-es maketteket készít, illetve esetleg van neki valamilyen eladó, ha lehet 1:12-ben!?!? Tudtok esetleg valami olyan helyet, weboldalt, ahol be lehet szerezni F1-es tamiya maketteket!?!? Előre is köszi mindenkinek!!

    Sziasztok: Bianka
  • Fossa Dei Leoni
    #36
    Voltam a corában.
    Van 6 féle 1:18-s Ferrari
    355,F40 ,spider stb.
    F50 és 348 nincs. 8.500 huf darabja.
  • Fossa Dei Leoni
    #35
    Hogyne. Itt van a 2 éves kisfiam polcán. Már az egyik visszapillantó tükör le is törött róla, nagy bánatomra.
    Mo-on nem láttam, én Olaszországban vettem, sajnálom, hogy nem F50-t, mert az valami gyönyörű(azzal nem is játszhatna a gyerek)
    Miért nem mész autókiállításra? A mostanin is voltak 1:18 burago autók Ferrarik is.
    Én csak az ára miatt nem vettem F50-t.
    Egyébként Lignanóban (az egyik legközelebbi tengerparti üdülő) tömve vannak a boltok. Én 5 ezerért vettem a 348-st.
  • zero_cool51
    #32
    engem speciel 1*18-as ezüst BBurago VW New Beetle érdekel. Hol lehet ilyet rendelni pesten? Mert itt Szombathelyen nem lehet kapni modellt, ezt a speckot meg plane nem.
  • Mnemomic
    #30
    Nekem egy Maisto modell-em van egy Targa Florión 1955-ben induló Mercedes amivel Stirling Moss nyert 1:18-as. Ezenkívül van még Minichamps meg két portugál cég által készített modelleim 1:43-asak.

    De a legdrágább és legszebb egy Exoto által készített Lotus 49B amivel Graham Hill 1968-ban világbajnok lett.
  • Efreet
    #24
    nekem 1 szál 1:18as van... a 3020as számú Mercedes Benz 500K Roadster (1936)
    kaptam... nagyonrég. és nem is nagyon van hely többre :)
  • Lteebee
    #23
    Becsüllek a 356-os Porsche-ért.

  • Frank99
    #22
    most kaptam egyet Burago,
    Jaguar XK 120 Rodster 1:24

    hiányzik a kormányoszlopa, de van helyette plusz egy féltengely. Mivel kibontottam, nem vihetem vissza. Most mi a f*szt csináljak???
    Kormány nélkül hogy néz ki???
  • Break
    #21
    nekem is van pár darab:
    3 db nagy (1/18-as)(porsche 356 B (1961), ferrari f40 (1987), jaguar ss 100 (1937))
    egy közepes (1/24-es)(bugatti 11CEB (1991))
    5 db kicsi (1/41-as)(ferrari gto, citoën xantia, ferrari f50, renault clio, mercedes 300SL)
    ennyi, de szeretem őket. yól mutatnak a polcon, de úgy igazából nem gyűjtöm őket!
  • TIBI
    #20
    Nem tudjátok motorban vannak makketek?Ha igen hol lehet rendelni egy Honda Cbr 900 RR Piros Lila
    színűt szeretnék venni.előre is köszönöm
  • Marki
    #16
    Trolimodell nincs? Komolyan!
  • bertapi
    #14
    Szevasztok evribodrik!
    Most talaltam ra erre az oldalra es nagyon megorultem neki, hiszen gondolom, hogy itt nem csak uresen fogom majd idonkent koptatni a bilentyuimet.
    Arrol van szo, hogy sajnos nagyon nehezen lehet hozzjutni a Bburago ceg Ferrari maketjeihez.
    Na most en ugy dontottem, hogy minden kovet megmozgatok es beszerzem magamnak az 1:24-es meretaranyu kiadasokat. Hadjaratom igen sikeresnek mondhato, hiszen mara szinte az osszeset sikerult begyujtenem. Sot! az 1959-es Ferrari Testarosa cabrio valtozatabol, valamint az F1es sorozat F300 (1996), es F310-es (1998) /mindketto a Schumacher autojanak masolata/ darabjaibol van egy-egy folosleges peldanyom is.
    Ha valakit esetleg erdekelnek ezek az autok, akkor a [email protected] cimen jelentkezzen, hiszen szivesen eadom (elcserelem oket).
    A Testarosat 5000-, mig az F1-es autokat 7000- (per darab) forintos iranyaron kinalom. (Alkudozni, licitalni lehet.)
    Udv mindenkinek!
  • Petryx
    #13
    Néhány boltban anniy van el is adják! ;-)
    Milyen kellene!
    A Bburgao gyártott: 93-as 911, 97-es 911 Carrera, GT3 Cup, GT3 Strasse,99-es 911 Turbo,98-as 911 Carrera 4, 356 B,94-es 911 Carrera Cabriolet.
    A Maisto: Boxster, 911.

    Persze ha az 1:18-asak érdekelnek!
    Ezek nagyrészét lehet kapni pl. Plaza -k játékboltjaiban! (Tomcat is)

    Ja. 1:18 Ferrari 348! Látta már valaki?????????????????????????
  • Memphis
    #12
    Van valakinek Porsche-ja? Bármilyen érdekelne!
  • Petryx
    #11
    Ennyire silány a magyar autómodellgyüjtők tábora?
  • Petryx
    #10
    Az biztos hogy nagyobb érték lesz a kis gép ha saját kezed munkája....csak idő és pénz hiányában néha be kell érnünk egy kész darabbal!
    Engem pl. nagyon érdekelne a Tamiya "Ferrari F1 2000" autója!
    Látta már valaki boltban?

    Én csak képeket láttam róla a NET-en, de pffff.
    GYÖNYÖRŰ!

    KELL!
  • Petryx
    #7
    Akkor próbáljuk meg kiszedni!
    Én is gyűjtöm a Bburagokat és nagyon jó kis darabok vannak köztük!
    Spec. a Ferrari -k nagyon ellettek találva!
    Szerintetek miért nem lehet kapni Ferrari -kat a boltokban?
    Legalább is nagyon ritkák lehetnek!
    Ferrari 348!
    Bburago -ban és 1:18-as méretben!
    Na ilyet szeretnék!
    Ötlet?
  • frey
    #6
    ez a tema beragadt. Talan tul szuk...
  • frey
    #4
    az ocsem is gyujti, tenyleg jok. A nagyker ar engem is erdekelne, mert nemsokara szulinapja lesz, de szerintem nincs olyan:) En igazabol szakboltot sem tudok. Ha vannak konkret cimeitek, jo lenne, ha megirnatok.