Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#21005
Hol a Fosbagoly????

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#21004
Hiddel szívesen jáccanák úgy ahogy te írod h. még checklist-et is nyomtacc...Csak még azt a buzi autopilot-ot sem tom beprogramozni...<#sir>
Nem tudok annyit angolul ahoz h. így jáccak <#shakehead>
meg nincs lóvém kieg-ekre...
De szoktam normálisan jáccani csak az bossszant h. 2órán át nekem kell irányítani a gépet mer az ap-t nem tom beállítani <#falbav>
Eltudnád mondani h. hogyan kell??<#confused>Akkor már azért tudnák komolyabban jáccani <#nyes>
Így annyit csinál az ap h. abba az írányba repül amikor állt a gép mikor bekapcsoltam...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#21003
Vagy a nyúzó<#eplus2>

Willi Betz
#21002

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#21001

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#21000
na kuss, me átrepülök te XD

Willi Betz
#20999
<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20998
de csak ha bagolykodok XD

NSTSpider
#20997
Mé te az ablakon ugrálsz ki<#eplus2>

w77d
#20996
kapunál fölszálsz XD

úgy látom nem igazán a komoly fs.ezést szereted, csak lazulni szeretsz 😊 Ami nem baj, csak egyszerûen nem életszerû, nem szimulátorozás.
Én a géptípusokhoz külön nyomtattam checklisteket és szeretek mindent szabályosan csinálni. Idõigényes és macerás, de legalább életszerû 😊

RoR zsozso
#20995
Énse röhögni szoktam <#vigyor2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#20994
mikor hogy.
A Cessna-val van h. a kapunál felszállok <#idiota>
Attól függ van-e kedvem tökölni <#smile>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#20993
azok tényleg jók, bár mondjuk én nem szoktam nagyon röhögni rajta..

RoR zsozso
#20992
Amúgy szoktad nézni a NATIONAL GEOGRAPHY-n a légikatasztrófákat??
Tök jó <#smile> Szombaton reggeltõl este 11:00-ig csak azt adtak mindet meg is néztem + a különkiadást <#vigyor4>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#20991
amúgy ugye kaputól szoktál indulni, nem vandál módon egybõl kifutóról?

RoR zsozso
#20990
talán be kéne kapcsolni a törést <#mf2> Amúgy robbani nem robban csak olyan hangot ad.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#20989
faja 😊

w77d
#20988
állat XD

RoR zsozso
#20987
Apropó!!Azt nem mondtam h. egy Concorde-m má van <#smile>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20986
Én is játszottam ezzel a játékkal. De engem az zavart,hogy baszott felrobbanni a gép mikor emberesen odacsaptam Budapesthez<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20985
és egyébként is miért én adjak pénzt? Majd megyünk közösen tágra nyitott szemekkel kunyerálni anyudhoz XD

w77d
#20984
elég komolyakat lehet leszedni az avsim.com-ról is ingyen. Az alap Fs gépek fizikája és repmodellje egy nagy nulla. Egy komolyabb kieget beszerzel és érteni fogod, hogy mirõl beszélek. Ha a default gépekkel van már bajod, akkor egy normális géppel egyenesen szenvedni fogsz 😄
De ne add fel, kitartás. Ez nem az a "játék", hogy az elsõ perctõl lehet komolyan menni vele. Én kb 2 év játék és próbálkozás után tudok már a realisztikushoz közel repülni.

RoR zsozso
#20983
Máskor is szoktak OFF-olni hát most én jövök <#nyes><#vigyor>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#20982
Pogányba van de az lófasz<#rinya> Nincs is sugárhajtású <#shakehead>
Adjá pénzt WeeD és akkor majd lesz kieg-em <#sir>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#20981
ellméletilleg XD

Goruck
#20980
jaa ez a modellautó topic 😄

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

w77d
#20979
nem is használsz kiegeket hozzá??? Anélkül egy nagy szar az fs2004. Minimum kell egy PMDG 737-es pack és egy Project Fokker pack. no meg Budapest 2007 scenery illetve My Traffic, hogy igazi légiközlekedés legyen!

Willi Betz
#20978
Pécsen nincs repülõtér? Ugy emlékszem mintha lenne.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20977
Viszonylag jól szoktam jáccani de vmiér nem megy ma <#shakehead>
Normálisan szoktam repkedni 15000m magasan kb...
Csak soha nem szktam ott leszállni ahol kéne mert nem tom beprogramozni az autopilot-ot <#sir> Amúgy nekem 737-400-asom van csak és nincs Fokkerem...
És Pécs mellett lakom 25Km-re.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#20976
amúgy Ferihegy nekem sincs túl közel 😊 te merre is laksz??

w77d
#20975
egyáltalán milyen szinten nyomod? a hozzászólásaidból, ilyen told a kart elõre aztán uzsgy módszerrel repkedsz, semmi realitás. Mindíg kis géppel kell kezdeni. Én nem repkedek 747-essel, mert örülök, hogy a 737-700-at kezelni tudom. ez elõtt meg csak Fokker 100-al repültem.

RoR zsozso
#20974
Na,jó neked én ha minden másnap kimennék ferihegyre... háát elég messze van <#sir> Amúgy énis a 2004-el jáccok..
Most meg átestem a Jumbo-val <#falbav> ez nem az én napom <#boxer>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#20973
én szoktam. Megvettem a flight sim x -et is, de még többet fs2004-ezek. Amúgy minden másnap megyek ki Ferihegyre 😄

RoR zsozso
#20972
Na,mek repülök még 1kört<#smile> remélem most nem áll le az a köcsög hajtómû

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20971
Arra még ráérsz 12 évesen,hogy becsajozz😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20970
jól tudod <#nyes> Meg buknak rájuk a csajok <#banplz><#idiota><#vigyor>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#20969
<#vigyor>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20968
Az jó! Jól lehet keresni pilóta ként(ugy tudom).

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20967
énis repülõbuzi vagyok<#vigyor> Sõt,pilótának megyek ált. után továbbtanulni <#vigyor2> Nyíregyházára <#smile>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20966
Igen! Én is onnan bugáztam.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20965
Weed még repülõbuzi,gondolom a fajtájából kifolyólag<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20964
Ez az autómoddell szalonon van <#vigyor4>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#20963
A rohadt életbe <#falbav><#boxer> repültem a 737-essel erre nemleállnak a hajtómûvek??!!<#sir><#boxer> Aúgy van itt még vki ebbe a topikba a szokott Flight sim-ezni??

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#20962

Hát...nem készül belõle olyan észveszejtõen sok darab.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#20961
Na Weed,akarsz tejet inni?<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#20960
Póktej is van<#eplus2>

Willi Betz
#20959
Én tudok adni tejet<#hehe>
Gabec tejet<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#20958
te most sem számítasz, mert nem tejelsz nekem XD

Willi Betz
#20957
Meg te...
De rajtad kívül még vannak páran!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

RoR zsozso
#20956
meg én <#sir><#gonosz2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"