Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#22206
Erre akartam kilyukadni én is,de nem vette a lapot a baglymajom<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#22205
Kapsz egy vagonnal csak maradj is ott<#eplus2>

w77d
#22204
<#taps><#taps><#taps>

Willi Betz
#22203
Veszek! Elis viszlek ingyen! Sõõt...még a játszótéren is megfogom a kezed,nehogy elkóricálj<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22202
csak ha veszel nekem sajtosperecet XD

Willi Betz
#22201
Weed van kedved elmenni az állatkertbe? Hátha megtetszik a majmok közt...a szag,a kényelem ilyesmi<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#22200
montam már neki én is, de nem jobb semmivel :S

.: mobilize.hu :.

w77d
#22199
Jóvan, feküdjé le picit hátha jobb lesz XD

Willi Betz
#22198
Vámház krt 9.<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#22197
Váci út 140
Willi Betz
#22196
Most már nem maradok bálna nélkül!<#vigyor2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#22195
Gabec új logojához meg csak annyit ,hogy Gabec bálna nélkül olyan mint WEED tinta nélkül<#eplus2>

NSTSpider
#22194
Ehhe ez nagyon jó. Anyum otthon fõz!(pálinkát) így a helyes<#hehe>

w77d
#22193
köszi 😊

amúgy az alapképzés egy hónapos, utána folyamatosan tovább kell képeznem magam de egy hónap után már vállalhatok náluk munkát alapbérért

Harly18
#22192
Mindenki csak pár hónapos izére jár, csak én rohadok 2 évesen? <#nemtudom>

Amúgy grat! <#vigyor>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#22191
váci út 99?

gabamano
#22190
18.-a Ablon.

w77d
#22189
mikor lesz és hol? 😄

gabamano
#22188

Willi Betz
#22187
Na azé!<#hehe>
Jössz börzére?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22186
semmit sem mondok én meg neked csajé 😄

Willi Betz
#22185
De azt jegyezd meg,hogy nekem nem mondhatod meg mit vegyek és mit ne<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#22184
Na az jó! Tudsz majd venni sok szép modellt<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22183
számból vetted ki a szót XD

autoszimulator
#22182
<#taps><#taps>

.: mobilize.hu :.

gabamano
#22181
aztaaaaaa gyáááááááá húúúúúúúú ihaj csuhaj rececebimbó!!!!

w77d
#22180
na gyerekek holnaptól járok pénzügyi szaktanácsadó képzésre és egy hónap múlva már aktívan dolgozok az OVB-nél <#taps>

gabamano
#22179

Willi Betz
#22178

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#22177
1/43 Norev:

Willi Betz
#22176
Tény,hogy voltak fura Dakaros autók,de ezt nem gondoltam volna😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#22175

gabamano
#22174
ez a dakaros szamár már megvan jópár éve....
Egyet csináltam én is vagy két éve kiállításra 1/43-ban

Willi Betz
#22173
Na ez a Szamár😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#22172
Majd kiváncsi leszek,hogy fog szerepelni a versenyeken. Elvileg következõ versenyen már indulnak is vele.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#22171
Az igen

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

gabamano
#22170
dúúúrvajól néz ki

Willi Betz
#22169
<#shakehead>
Lada 2110 WTCC

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#22168
Mi ez lada samara?

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

gabamano
#22167

Willi Betz
#22166
Ez olyan szar,hogy már jó<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#22165
áááááá ez nagyonjóóóóóó

Willi Betz
#22164
Tarka fûlap...az olyan mint a milka boci?😄
Viccen kívül. Köszi,de most nincs rája szükségem<#worship>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#22163
Weedy kocsit hajt!

(Bada Dada klasszikus mûve alapján)





Dudál türelmetlenül Weedy.

Weedy kocsit halyt.

Két kézzel, egy kézzel, kéz nélkül, Weedy kocsit hajt.

Weedy ideges! Hû, de ideges Weedy bizony!

Weedy kocsit hajt figyelmesen, tapasztaltan, türelmesen!

A járókelõk sétálnak a friss levegõn, Weedy pedig kocsit hajt.

Weedy kocsit hajt: nagy,Opel Corsa gépjármûvet!

Jjááááájjj, Weedy hogy hajtod a kocsit! Ez borzasztó!

Ez borzasztóóóóóó, ez borzasztóóóóó, Weedy hogy hajtod a kocsit!

"Weedy nézd! Egy ismerõs megy a járdán és nem lép le az útról se, mert akkor talán egy kis veszély fenyegné!"

Weedy legyint - és Weedy kocsit hajt.

Weedy tudja, hogy helyes munka- és idõbeosztással minden nehézséget át lehet hidalni.

Mert Weedy tudja, hogy hejes munka- és idõbeosztással minden nehézséget át lehet hidalni bizony.





Az Opel Corsa gépjármû gyorsan suhan, mert Weedy vezeti.

Weedy tudja fékezni az indulatait.

Õ tapasztalt.

Megérkeztünk úticélunk végére, sikerült a tervünk!

"Vége egy kalandnak" - mondja Weedy most.



Anyum otthon fõz!

Anyum otthon fõz finom ebédet!




Videjó😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

gabamano
#22162
Persze köszi ma hoztam át, csak nem ott jár az agyam.....
És annyira hülye vagyok hogy elfelejtettem szólni.
De köfi köfi érte.
Apropó kõ e tarka fûlap?
Van egy neked ingyé....

Willi Betz
#22161
Gabi szoltak,hogy érkezett csomagod,vagy még nem?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#22160
Az nem érdekes,nem te vagy ott a csillag közt<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22159
ez nekem fájt...

Willi Betz
#22158
Weed!
A gyilkos Merci<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#22157
<#nevetes2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?