Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22506
nem rossz...

Willi Betz
#22505
Most nincs kedvem<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22504
jóvan kötekeddjémá XD

Willi Betz
#22503
Medvebarna<#hehe>
Nem csak barna medve létezik. Van grizzli is és az is barna.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22502
pontosan XD

gabamano
#22501
dzsáááááá

w77d
#22500
megjött at USB-s lábmelegítõ 😄
hál istennek nem pink, hanem ilyen medvebarna színû XD
Ja és legnagyobb meglepetésemre Hong Kong-ban lett föladva 😊

w77d
#22499
he-he-he-he-he-he-he-he-he-he XD

w77d
#22498
neki is állok XD

gabamano
#22497
bõr

bulba
#22496
😮 az ülések bõrbõl vannak vagy mûanyag?

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Willi Betz
#22495
A.Gyavasag.Tollai-DVDR-HunDub-lp
Weed ez rólad szól<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#22494
faragd ki fábúl magadnak az ingyé van

w77d
#22493
lassan má az sem XD

Willi Betz
#22492
Ingyé az van amit a kutya kitesz a fûbe<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#22491
Szép darab!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22490
ingyé ja XD

w77d
#22489
pontosan, meg az eddig tanultak alkalmazása

Harly18
#22488
Szerintem azért ekkora, mert ekkorába fér bele a tetõ 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#22487
méééé? kõõõõ egy ilyen?

#22486





http://ferrari18.blog.hu/

#22485
pedig de. <#vigyor4><#vigyor4><#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#22484
Gyakorlat? Ott mi a téma? Ügyfél megnyerése?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22483
holnap lesz fél 2 kor gyakorlat 😄

Willi Betz
#22482
Ma nem lesz fejtágításod?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22481
must have 😄

Willi Betz
#22480
Ez tény,de legalább valami kisebb zsákot kreálhattak volna rá😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22479
az ilyen ocsmányságok csak a bajt hozzák rád, küld át õket inkább egybõl nekem XD

Willi Betz
#22478
Hát õõ...igen😊 Ez gondolom már nem Bburago😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#22477
1:24:

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#22476
Hát igen, együtt érzek veled <#vigyor1><#vigyor>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22475
Ez egy jó autó! Kolegámnak ilyenje van,csak 68-as vagy 69-es most nem tudom pontosan.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

gabamano
#22474
nekem meg csak folyton csak ilyen szrok jönnek :<#hehe><#hehe>

Harly18
#22473
Lehet, hogy nagy, de szerintem jobban néz ki, mintha el lenne dugva és nem lenne ott semmi...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#22472
dzsááááá öcccséééém.....

Willi Betz
#22471
Tudom,hogy a gyárinak is ilyen volt ez a tetõzsákja,de olyan ormótlanul nagynak tûnik. Nagyobb mint maga az autó😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#22470
Ez még nem jött meg ugyan, de érdekes nekem legalábbis 😊

Jó régi, Hong Kong-i gyártmány, elemes, meg villog is, és 1:18-nál is nagyobb...😊 (A kép csak illusztráció, mert az enyém picit más) legjobb, hogy baromi olcsó volt XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#22469
Tutdam, hogy számithatok rád <#vigyor>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#22468
Ez nem teljesen olyan, mint az enyém, mert az is csukott tetõs...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#22467
És amúgy autó nem is volt a csomagban?<#hehe>

Harly18
#22466
VW Super Beetle 1302 LS Convertible 1:18 Revell (Blue)

Érdekes doboza van...A modellt egyszerûen ki lehet hámozni a dobozból, s egy teljesen sik lapot kapunk, aztán utána újra össze lehet origamizni... 😊 Az európai verzió-é más...Viszont ebbõl az amerikai verzióból kispórolták a lenyitott tetõt 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

gabamano
#22465
Igen tényleg érdektelen autók...<#hehe>

Harly18
#22464
Ma jött csomagom!!!!!!! Számotokra teljesen érdektelen autókkal 😊

Vw Karmann Ghia 1:43 Minichamps Firnbalu Metallic 1 of 1.200 pcs
Vw 1200 1:43 Minichamps Exklusive Autobild Edition 1 of 3.000 pcs
VW Super Beetle 1302 LS Convertible 1:18 Revell (Red)
VW Super Beetle 1302 LS Convertible 1:18 Revell (Blue)

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#22463
Nálam is kapirgáltak,arra keltem...<#gonosz2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#22462
basszus van egy tollas áruló. Valami geci hajnali 3-kor itt baszta a nénikéjét az ablakba, aztán átült a fára és kerregett erõsen <#falbav>

w77d
#22461
csak ha bírjátok XD

Goruck
#22460
kövessük példádat, mester?

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

w77d
#22459
berakhatod, én már megtettem XD
láthatjátok hogy a Weed jelenség mögött is egy földi halandó áll XD

Goruck
#22458
most mindeki rakja be a hülye fejét??
(komolyan kérdezem)

Nikon D300 :) http://www.flickr.com/photos/goruckdesign

w77d
#22457
valami olyasmi XD