Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#24257
De GTC XD

#24256
ja de hát most mitcsináljak?😄

Willi Betz
#24255
De Astra!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24254
De GTC XD

Willi Betz
#24253
Mit pofázol,neked is ilyen lesz<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#24252
És ha madárinluenza a kórisme <#eplus2>

Willi Betz
#24251
Most az egyszer😄
Ha madárinfluenza van ráírva betegségnek!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24250
ez egy szar XD

w77d
#24249
Orvosi igazolást elfogadtok? XD

#24248
tetszik is, ez a Paris debut version.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#24247
Weed,ha nincs engedély akkor maximum Marad-Ra tudsz menni<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#24246
<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#24245
Engedély?<#hehe>

w77d
#24244
dehonnem XD

NSTSpider
#24243
Sehova<#eplus2>

Willi Betz
#24242
Ilyen volt:


Ilyen lett:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24241
dehogynem, én egy picit szabira megyek <#hawaii>

Willi Betz
#24240
Én éppen egy Audi A6 Allroad születését nézem képekben.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#24239
Ácsi át ne add már a jogot<#eplus2>

w77d
#24238
hogy eltûnt mindenki... Mat tette a dolgát?? <#wow2>

w77d
#24237
gondoltam, gyanús volt már a tejanya nevezetû halálosztó fegyverével..

w77d
#24236
ma is a kedves oldalamat fordítom felétek XD

Willi Betz
#24235
Nem tudtad? Õ a halál<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#24234
EHHE<#vigyor4>

Willi Betz
#24233

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24232
Mathiasse te vissza-visszatérsz mint a rémálom XD

#24231
jaja sztem is korai megveni a futószlagrol😄
am az Insignia sztem is jo lesz nagyon!

Willi Betz
#24230
Ezt még nem tudták. De jobbis,hogy nem tudják.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24229
meg legalább kijelzi a fogyasztást

NSTSpider
#24228
Szerinte mmindent meg lehet buherálni

Willi Betz
#24227
Ez tény,viszont van benne egy jó dolog. Eltárolja a valós km állást és azt nem tudják kiszedni. Az órát visszatudják tekerni,de az autó "agyában" meglehet bámulni a valós állást.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24226
az viszont jó 😊

NSTSpider
#24225
Túlbonyolítják a dolgot

Willi Betz
#24224
De megtudod nézni a fedélzeti számítógépben a vízhõmérsékletet.<#awink>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24223
A Corsának sincs, nem is hiányzik 😊

Willi Betz
#24222
Ott fogsz anyázni,hogy nincsen a mûszerfalon vízhõmérsékletmérõ<#vigyor2>
És akkor én majd kiröhöglek JÓÓÓÓÓÓL!!!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24221
ne tetézd XD

Willi Betz
#24220
Egy nagy péklapát és azzal kilõni<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24219
Astra, de azé nem kombi. Jó, a mûszerezettsége majdnem ugyanaz, de azért lényegesen más a kocsi..

Willi Betz
#24218
De Astra te hülye....MÚKOGGY!!!
Nem a kereskedõi "vénára" gondoltam!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24217
BÁÁÁZD XD nagyon roszindulatú teccik lenni a tanár bácci <#rinya><#sir>

gabamano
#24216
szerintem meg más ....<#hehe>

w77d
#24215
Tanár Úr XD

Igazság szerint S Merga illik a seggem alá, de inkább azt még nem XD

Willi Betz
#24214
Szalonban kicsit sok autó áll szerintem<#wow2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24213
neked kombid van te 😄 vagy most a kereskedõi vénára céloztál? XD

gabamano
#24212
Wazze ne égesd már magad....
Egy doxához MINIMUM egy X5 vagy valami még nagyobb parasztszekér illik.
Há hogy fogol kinéznie?

Willi Betz
#24211
Astra GTC...az jó ótó. Én már csak tudom<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#24210
meg tudom, mert beadom a Corsát és onnantól fizetem havonta a részletet. Amúgy Astra GTC-re váltok valszeg.

w77d
#24209
teljesen egyetértek. Nekünk az ez elõtti Merivánk az elsõ Magyarországra érkezõ szállítmánnyal jött! Sokat is volt szervízben, meg rengeteg apróbb szépséghibája volt. A mostani Meriva meg egyszerûen hibátlan.

Willi Betz
#24208
Mondjuk ezt az elsõ 2 hónapban aligha megtudod szerintem tenni😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?