Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#27915
jóregg'

http://ferrari18.blog.hu/

NSTSpider
#27914
WEED mivan etünté?<#eplus2>

NSTSpider
#27913
Én messzebbre járok dolgozni.

RoR zsozso
#27912
Persze bosszuljam meg...
Én provokáltam ki, eléggé véznának tûnt aki csak osztja az észt de nem az volt XD
Tévedni emberi dolog 😄

Amúgymeg már 25km-re lakom tõle,szal ha akarnám se tudnám kinyírni XD

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#27911
Weed a bagoly!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#27910
bár úgy lett volna.akácfát hordtam egész nap <#rinya>sajnos közel sem nyújotott olyqan élvezetet mint 1 fapöcs verés
w77d
#27909
verted a fapöcsöd? XD

kemszi2
#27908
na gyorsan ki filézem az ujjaimat,mer tele van szálkával
w77d
#27907
valahogy úgy XD

kemszi2
#27906
akarod mondani bagolyszemeztél velük XD
w77d
#27905
nem volt ott a kocsi. farkasszemeztem velük meg hangoskodtam, aztán inkább mindenki ment békével 😄

kemszi2
#27904
felpattantál corsád nyergébe és iszkiri
w77d
#27903
ez a kérdés XD

w77d
#27902
szóval egy roma vert agyon?? és miért nem bosszultad meg?? Én kergettem már romát, igaz aztán egy kanyar után a kissebbségbõl hirtelen többség lett, de így sem tudtak megverni XD

kemszi2
#27901
viszik vagy vezet
RoR zsozso
#27900
Tavaly egy "picit" összevesztünk oszt. társammal...
Mellékesen megjegyzem a vezetékneve Lakatos szal úgy haverkodj vele...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#27899
ÖN DÖNT!! ISZIK VAGY VEZET?? A 3-AT EGYSZERRE NE CSINÁLJA!! <#vigyor>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#27898
leütöttek?? Ki??? õ az én legjobb barátom ezentúl XD

NSTSpider
#27897
Mivan wazze rád sem ismerek<#vigyor2>

w77d
#27896
ebben a kivételes helyzetben NEM!!

RoR zsozso
#27895
Még nem XD
Csak le 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#27894
Nem sajnálnád a verdát?<#hehe>

w77d
#27893
NEM ISZOK

w77d
#27892
ütöttek már el??? 170-el??

NSTSpider
#27891
WEED inkább igyá<#hehe>

RoR zsozso
#27890
Inkább én rád <#vigyor><#nevetes1><#wink><#action>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#27889
meg rád

w77d
#27888
szarok a hosszú életre....

RoR zsozso
#27887
<#hehe><#nevetes2><#nevetes1><#banplz>

De megilydtem... <#nevetes2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#27886
Nyugalom a hosszú élet ritka<#eplus2>

w77d
#27885
ezzel nem idegesítesz, hanem röhögtetsz XD

w77d
#27884
én téged váglag földhõz ha így folytatod......

RoR zsozso
#27883
"te Zsozsóka, ma az átlagnál idegesítõbb vagy... " Ma ilyen a kedvem,mindent és mindenkinek felb@sztam az agyát rajtam kívül <#vigyor>
Az oszt.társam már a telóját odavágta a földhöz (amilyen gyp XD) annyira felidegesítettem <#nyes><#vigyor>

"szóljá baszod visszaszerzem" van még kösz <#idiota><#nevetes1><#vigyor><#hehe>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Willi Betz
#27882
Na akkor teszünk róla,hogy hamar elveszítsed a türelmed<#hehe>
KINYÍRUNK BAGOLY!!!<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#27881
Ejj wazze ne tedd ezt velünk ,meg kell oldanunk ,hogy míg majd beérünk hozzád ne hüljön ki a bableves<#hehe>

w77d
#27880
én türelmes és nyugodt vagyok................. egy darabig!!!!!!!!!!

Willi Betz
#27879
Inkább csak a bagoly türelmetlen.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#27878
Nyugi WEED nyugi inkább töööcccsss még<#hehe>

RoR zsozso
#27877
Az összeset ne!! Csak az ilyen Weedra féle genetikai izékat!!<#eplus2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#27876
te Zsozsóka, ma az átlagnál idegesítõbb vagy... mi van? elvette valaki az oviban a kisótót??? szóljá baszod visszaszerzem XD

Willi Betz
#27875
Tévedsz! A PÓK nem 190-esben fog ülni hanem bálnában,velem együtt és kinyírjuk az összes rühes baglyot!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#27874
Ne ébreszd fel az alvó baglyot<#hehe>

RoR zsozso
#27873
<#nevetes2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

NSTSpider
#27872
Ehhe<#hehe>

w77d
#27871
Ecsém te sallerre mész ma......

RoR zsozso
#27870
Nemtom de weed megint kályha, szokás szerint...

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

w77d
#27869
Te ülsz majd az öreg 190-esbe én meg az új Insigniába XD

Willi Betz
#27868
Micsoda?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#27867
bázdmeg te tényleg kiborítóan üres vagy!!!!! Mi másr a céloznék?? az öt faszkarikára vagy mi?????? ÁÁÁÁÁÁÁ

RoR zsozso
#27866
Sejtem nem az olimpiára célzol <#nevetes1>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"