Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#31270
mééé, csak életjelet adtam magamról XD

NSTSpider
#31269
Na kezd beállni a TINTAszint<#hehe>

w77d
#31268
páppápidu

Willi Betz
#31267
FosOWL<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#31266
hát de sürgõsen😄
vagy a ventillátor fújja el a jeleket.én nem tudom.egyik pillanatban még kiváló,a másikban pedig megszakad...
NSTSpider
#31265
Arra a döglégyre minnyá küldök egy rokont vája<#hehe>

kemszi2
#31264
valami döglégy beköpte a wájörlesz netemet mer feszt gyenge a jel erõssége
NSTSpider
#31263
Á sosem<#eplus2>

Willi Betz
#31262
Weed szerintem megdögOWLt<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#31261
unatkozowl?
NSTSpider
#31260
DÖGOWL<#hehe>

Willi Betz
#31259
CreepOWL<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#31258
fijjj XD
Willi Betz
#31257
Én ugy altattalak volna örök nyugalomra Weed,hogy a seggembe nyomom az orrod és csak akkor kapsz levegõt ha fingok<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#31256
hát én olcsóbban is megoldottam volna az altatásod akkor is 😄
NSTSpider
#31255
Akkó cumizOWL?<#eplus2>

w77d
#31254
sokkal XD

kemszi2
#31253
és finomabb is mi?
w77d
#31252
hûségesebb is mint a nyüzüge mackó XD

kemszi2
#31251
mackó helyett pedig az üveget ölelgette már akkor is
NSTSpider
#31250
Láccik ,hogy téged pájinkás kenyérrel altattak<#hehe>

w77d
#31249
áhh kiskorom emléke XD

Willi Betz
#31248
Weed itt a cumi<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#31247
Ha tele van piával csak megkéred leheljen a kandallóra<#hehe>

w77d
#31246
ha visszaszédeleg felgyújtom XD

Willi Betz
#31245
Akkor nyírd ki bazmeg!<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#31244
Ehhe tintanagyi<#hehe>

w77d
#31243
él az, csak meglépett a piakészletemmel <#duma><#boxer><#violent><#buck>

kemszi2
#31242
meg is érdemli,ha õ vittel el a kismacsekunkat 😊
Willi Betz
#31241
Itt van:

Megnyúvadva<#hehe>
Sebaj egy bagolyal kevesebb<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#31240
helyes,akkor nem kaparok le róla senkit XD
kemszi2
#31239
a szaggal nincs is gond.inkább a kosszal,mivel eleve föld úton van fõleg használva.pedig sajnálom,mert nagyon jó állapotban van/volt
NSTSpider
#31238
Micsinátá vele te perverzbagoly?<#eplus2>

Willi Betz
#31237
Ez nem Weed mobil!<#hehe>
Ez "emberek" szállítására alkalmas eszköz és nem baglyokéra!<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31236
valaki nem látta a nagyit?? nem jelentkezik XD

NSTSpider
#31235
Megjött az esti jelentés mindenki él<#hehe>

w77d
#31234
csak nem szarnak bele XD

Willi Betz
#31233
Tipikus Transit😄
Egyszer láttam benzinest,az se ma volt<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#31232
Majomketrec<#eplus2>

kemszi2
#31231
hát nem tudom.azért kérdez körbe a rokonságban,mertgyakran úgy mentem hogy az ágak becsaptak a kocsiba😄
w77d
#31230
kell egy dupla DTM dob a végére meg egy hátsó szárny és már mehet is a csajozás XD

Willi Betz
#31229
Ha a munkásokat fogod velük vinni,akkor egy idõ után fasza szag lehet benne<#hehe><#csodalk>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#31228
2,5 szíííííívódízel 51kw,de elég jól megy
Willi Betz
#31227
Az is valami😄
Egyébként jó darab. Mekkora motor van benne?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#31226
Nem nem mi nem repkedünk mint a bolond baglyok össze vissza<#hehe>

kemszi2
#31225
a sáron kívûl?asszem pók egyik rokona lehetett<#hehe>
kemszi2
#31224
jaja.már sok mindent beterveztünk vele a haverokkal<#nyes>de többet fogom vele vinni a munkásokat sajnos😊
Willi Betz
#31223
Melyik bogár az új családtad az elején?<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#31222
Úgyhogy tõlem sem szabadulsz<#hehe>

w77d
#31221
nem rossz, ha megyünk majd kurvázni sokan beleférünk XD