Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#31370
hápersze.

http://ferrari18.blog.hu/

#31369

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#31368
íbéjen vásárolva olcsóbban jönnek ki ilyen cuccok, mint itthon boltban??

Dofekné
#31367
Jók azok a Ferraris cipõk! Minnyá nézegettem is az íbéjen BMW/Puma topánokat.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#31366
Ezt speciel Görögországba vettem és 28 ojró volt.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#31365
mosolyogj, vakuznak XD

Willi Betz
#31364
Weed jön valami fekete<#ijedt><#csodalk>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kemszi2
#31363
tõllünk ment oda sztem😄
Willi Betz
#31362
Nem kell kapaszkodnom. De a tv adás már elment párszor<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

greg benz
#31361
Ilyen bmw-s inget hol és mennyiért lehet venni?ez k*ajó!!

w77d
#31360
nem kis vihar jön errefelé, kapaszkodj Gabi XD

w77d
#31359
hát remélem nálunk is happy end lesz a vége, bírom azért a kis szarost 😞

Willi Betz
#31358
Ezt én már egyszer eljátszottam az enyémmel,csak neki a seggén volt valami cuccos.
Ugyan ezt mondta el nekem is,de felébredt. Azóta semmi baja,csak annyi,hogy öreg és sokat alszik😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31357
bazz gyerekek most jöttem fel az állatorvostól, pénteken mûteni kell a tengeridisznót mert daganatos. Most kb fél órája vettem észre amikor kivettem sétálni, hogy hátul a combja meg van dagadva és furcsán sebes. A doktornõ mondta lent, hogy meg kell mûteni, mert olyan intenzív és nagy a daganat, hogy már a bõrére is kiterjedt. Az altatásból a doktornõ elmondása szerint kb 60% hogy felébred 😞

Willi Betz
#31356
Hanem az AMG-re.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#31355
hadd tudjam már mire gondoltál 😄 Ennyi jár nekem ennyi év után?<#rinya>

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#31354
Nem a Mclarenre gondoltam itt elsõsorban.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

autoszimulator
#31353
ki hordana meklárenes cipõt kéremszépen 😄

.: mobilize.hu :.

Willi Betz
#31352
Különben Mercedesnek sincs cipõje,pedig elég sok sportban aktívan benne van.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#31351
Hülye<#nevetes1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31350
dehogynem, a Weed Racing Co is Opellel megy, de nagyon XD

Willi Betz
#31349
Nem hiszem,hogy lenne,mert az Opel egyik sportban sincs benne. DTM-ben volt még 2004-ben utoljára,azóta sehol máshol.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31348
kár, hogy opel emblémás cipõ nincsen, jó lenne egy jó minõségû adidas opel cipõ 😊

#31347
nem tudom, milyen fajtákat lehet most kapni. utoljára februárban voltam, akkor csak a Kimi féle volt.

http://ferrari18.blog.hu/

#31346
a Kimi féle kék-fehér nekem sem jött be annyira. formára, színre sem.

http://ferrari18.blog.hu/

autoszimulator
#31345
Az teljesen korrekt ár <#eljen> Úgyis valamelyik nap kiugrunk a határon túlra, most már talán nincs EB miatti ellenõrzés+dugó...

.: mobilize.hu :.

#31344
több, mint egy éve. a 207-es Török Nagydíjat ebben néztem már, az pedig április.

http://ferrari18.blog.hu/

#31343
kb egy éve vettem Parndorfban 55 euróért. amikor elõször láttam, akkor 130 volt, aztán szépen ment lefelé.

http://ferrari18.blog.hu/

autoszimulator
#31342
mennyi most kb egy ilyen? Nekem régebben volt, de nem ilyen frankó sima talpú, hanem az a rendes, most talán kimi neve alatt szórják, hát extra szar viselet volt, legalábbis szokatlan számomra :S

.: mobilize.hu :.

#31341
piros is van, de ezt a Massa félét többet hordom. a pirossal az a baj, hogy nem tudom annyi mindenhez felvenni, mint a sárgát.
A túllicitálásban Weed nyerne, neki van a legtöbb üres üvege otthon. <#vigyor2>

http://ferrari18.blog.hu/

autoszimulator
#31340
szopnék feliratos polom játszik?

.: mobilize.hu :.

w77d
#31339
neeem én nem szórom a pénzt XD

Willi Betz
#31338
Most van az,hogy túl licitáljuk egymást,a dolgainkkal<#vigyor2>
De Weed nyerne,Õ minden vinne a kacatjaival<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31337
nekem piros színû ferraris cipõm van...

#31336
nekem ilyenem van:

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#31335
Nekem van Subarus ingem is<#vigyor>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#31334
WEED majd megy tollasbálba<#hehe>

Dofekné
#31333
De, hamár autóhoz kell öltözni.....akkor én is!




Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

NSTSpider
#31332
Beszolt a tollas DÖGOWL<#eplus2>

w77d
#31331
néé má bemászott egy randa pók, nha ide a telefonkönyvvel XD

NSTSpider
#31330
Vagy szerezz egy BUGGYit<#hehe>

w77d
#31329
azbasznabe XD
mondjuk jobb, mintha a BMW propeller vinné le XD

Dofekné
#31328
Vigyázz, mert a farkadba csap a "körbezárt villám"! XD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#31327
jaja, ráállok hogy szerzek egy opeles boxeralsót XD

Dofekné
#31326
Mifolyik itt? Autóhózöltözés wazze?

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#31325
de, olyan sötétkék, hogy fekete XD

Willi Betz
#31324
Az nem fekete? Nekem sárga van.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31323
most hozott a postás egy szép sötétkék opeles széldzsekit XD

Willi Betz
#31322
Sültmacska<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31321
hí bazdmeg, a motortérben XD