Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Épp,hogy csak pötyög,mirõl beszélsz?<#vigyor2>#vigyor2>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Hülye vagy? 1500-ért???????<#banplz>#banplz>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Nem. Némettel rendelkezem😄
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
mondjuk az angol nyelvvizsgáról gondoltam, hogy követelmény, de azt hittem, hogy rendelkezel vele....
Ferraris kulcstartók eladók 1500ft-os darabáron!!!! Csak tessék, csak tessék a Ferraris kulcstartót!!!!
Nem rugtak ki. Felse vettek😞
Mert,hogy messze lakom...meg nem tudok angolul.
Mert,hogy messze lakom...meg nem tudok angolul.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
BMW=munkaeszköz<#hehe>#hehe>
Nem kell csilli-villinek lennie.<#eplus2>#eplus2>
Nem kell csilli-villinek lennie.<#eplus2>#eplus2>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Ott az enyém is😄
Zõd kabrió😄
Zõd kabrió😄
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#32681
szerintem nem éri meg türelmetlenkedni. mondtam, hogy lesz limód. 3 hét múlva.
egyébként meg azért asap és nem now, mert ez egy kiszabott nagy nagyker, fél európát látja el és szarnak rám a 300 eurós megrendelésemmel. egyelõre örülni kell, hogy szóbaállnak velem.
egyébként meg azért asap és nem now, mert ez egy kiszabott nagy nagyker, fél európát látja el és szarnak rám a 300 eurós megrendelésemmel. egyelõre örülni kell, hogy szóbaállnak velem.
http://ferrari18.blog.hu/
#32679
de;
"Thank you for your new order, which we received. We will send the invoice for payment as soon as possible."
"Thank you for your new order, which we received. We will send the invoice for payment as soon as possible."
http://ferrari18.blog.hu/
A 330I is legyen 1 forintról😊Hátha
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
