Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#144821
a CMC jelenlegi lineupját elnézve nem gondolom én sem, hogy erre a kettõre mozdulnának rá, talán egy jó párév múlva a 288 GTO érdekes lehet mert arról kevesebb bõrt húztak le mint az F40-rõl, plusz a régebbi autókon sokkal több kis finom részletet lehet kidolgozni, mint egy 80as évekbeli autón, és már csak ezért is marad a CMC a régebbi mûremekeknél

Töky 007
#144820
Nagyon bejött neked a mell-inda. Lassan el is veheted...

Töky 007
#144819
Legjobb 😄 Nekem meg Gator-om 😛

Töky 007
#144818
Ezt Chilisos-nak 😄

w77d
#144817
hülye barom XXXXXXXXXD

BMW FAN
#144816
Felugrottál egy percre😄DDDDDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#144815
Ilyenem lesz ha minden igaz😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#144814
ááá most voltam pár órája a Melindánál XXXXD

BMW FAN
#144813
Tudod mit versz te el😄D A KisLajost Níveával😄DDDDDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#144812
tetszik a színösszeállítás...

#144811

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#144810
úgy elverlek hogy vérrögöt szarsz ecsém XXD

BMW FAN
#144809
Lajos! A múltkor hívtak a boltból! Bementél,kértél egy rúd kolbászt.A pultos megkérdezte tõled: Felszeleteljem?Erre Te ráförmedtél,hogy mit gondol Õ,mi a Te segged malacpersely? Most akkor ezt a cukrot hogyan kérted,vagy hogyan hoztad ki😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#144808
én csak tésztában láttam, eredeti olasz fasztészta, ilyen kis levestészták voltak XXD

#144807

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#144806
Ilyet láttam még nyáron a bolondboltban 😄

Töky 007
#144805

w77d
#144804
most mé vagy ilyen? pedig hoztam a kedvenc cukorkádból XXD

BMW FAN
#144803
Sipirc innét Te seggfejes bandita 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

shumika
#144802
Szia TÖKY! <#wave>

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

Töky 007
#144801
Ezért már érdemes volt felnéznem ide. 😄 Napot mindenkinek

w77d
#144800
nakuss te spicli XXXD

BMW FAN
#144799
Igen erre már figyelnem kell:
Mert ezt a hszt,az a bizonyos büdös lábú,tág seggû kiskorában le ragasztott fülû mégis szélmalomra emlékeztetõ arcú kisfiú írta.Akinek a szagát ellenszélbõl 100 méterrõl érezni😄DDDDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

shumika
#144798
Buzi vagy te hülyegyerek! 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD XXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#144797
úgy jön ide, ahogy aztán el is megy XXXD

shumika
#144796
Tudom de akkor se értettem hogy hogy jön ide a nénikéje?

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

w77d
#144795
figyelned kell? ezt figyuzd:

hogy egy redva által kettényírt lila pöttyös haragosan rángatózó boldogan füttyentõ lelkileg elnyomott rozsda által csókolt törvényt nem tisztelõ kattogós hátú villamos trafálja telibe a búval megáldott kaláccsal párzódott minden téren hátrányosan kitüntetett egydeülálló fejedet XXXXXXXXD

modelcar
#144794
[/img]

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

modelcar
#144793
[/img]

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

modelcar
#144792
a XD

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

w77d
#144791
nem neked ment, mert téged nem baszlak meg XXXXXXXD

#144790
"ó de megbaszlak nénikéd" ezt most nem értettem.

Pac 4ever

w77d
#144789
ó de megbaszlak a nénikéd XXXXXXXXD

BMW FAN
#144788
Nem érzem magam senki alattvalójának.Esetleg meg kér rá valaki hogy figyeljem az ilyen kis taplóarcú,kövér kis disznó p@csét a sötétben nem találó,és ettõl elnyomott morcos kisfiú hozzászólásait XXDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#144787
Üdv PÓKné <#wave>

Pac 4ever

AndeeWolfy
#144786
Sziasztok 😊

w77d
#144785
hát õ az atyaúristen bal kezének kisujjának körmének a piszka és ráhatással van mindenreee XXXD

#144784
de ezek már az emberek könyökén jönnek ki.
ott van pl egy tonna gép a Pininfarina korszak elõttrõl, ami nagy-nagy sötét folt feldolgozásilag. aztán van egy csomó érdekes tanulmányautó (Modulo, Rossa, Pinin, 512 S) én ezeket ezerszer jobban várom.

http://ferrari18.blog.hu/

#144783
Velem a CMC szúrhatna ki egy F40 & 288 GTO párossal😊

#144782
lehet, nem tudom. saját véleményem szerint a 360-as nem egy nagy durranás. persze az elõdjét és az utódját figyelembe véve, nem abszolút értelemben. bár lehet, hogy bennem van a hiba, a mai modern Ferrarikat annyira nem szeretem. pár kivételtõl eltekintve.

annyi érdekesebb Ferrari van, mai kiadásért kiált.

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#144781
Kihozhatna a BBR a 360 Modena-t vagy Spider-t,tuti lenne ra vevo,meg aztan amilyen gyonyoru lenne...😄

:) Semmi okosság :P

BMW FAN
#144780
Megtudom oldani ha kell😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

NSTSpider
#144779
Ha te nem vagy házigazda akkor ,hogy törölsz?

#144778

http://ferrari18.blog.hu/

#144777

http://ferrari18.blog.hu/

#144776
A legeslegszebb mercedes..........a W124 és a W140 után 😛

Pac 4ever

#144775
Mercedes-bent 190E EVO2

Pac 4ever

#144774
Szó szerint ELBASZTAD!! 😄

Pac 4ever

w77d
#144773
legalább értelmes és élvezetes dologra basztam el XXXXXXD

#144772
a legtutibb 190E