Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

schumimodells
#146118
Régi Renault szokás volt.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bulba
#146117
<#worship> Korrekt gép, a motortér simán elmenne egy kategóriával följebb is. Elõrefelé nyíló motorháztetõt nem sûrûn látni.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Daniel BMW
#146116
Nem rossz, egy BBurago-hoz képest egészen egyben van.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#146115
Renault 5 Rally - Solido




http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

NSTSpider
#146114
PÓKreggelt.

schumimodells
#146113
Nissann GT-R - Bburago





http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#146112
Reggelt!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#146111
Jó reggelt!
modelcar
#146110
Reggelt

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

schumimodells
#146109
Reggelt!

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#146108
Nah jo,en mentem!Jo8!

:) Semmi okosság :P

bency
#146107
Szep ez is nagyon,ha nem karos lenne az ajto akkor meg se mondanam hogy Bburago,csomagter is nagyon korekt!

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#146106
Egy ilyen:

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#146105
Jo ez a szin nagyon!Neked milyen bogarad van amugy?

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#146104
A zöld:

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#146103
A jelenlegi doboz.
Tudtommal most fekete és zöld szinben gyártják a Bogárt.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#146102
lehet,hogy valami limitált kiadás és ezért nem szerepel egyik katalógusban sem.Ha tényleg új szinváltozat,tutira beszerzem majd.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#146101
Talán 2008-as lehet, de érdekes, hogy eddig sehol sem láttam még, ezért gondoltam, hogy új.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

schumimodells
#146100
Jelenleg nem ez a doboz belsõ dizájn van a bburagonál.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#146099
Ezt meg csak úgy. Ez volt az alap Bburago-éknál. A másik bogaram pedig ugyanúgy 55-ös, mint ez 😊 Az enyém nem rózsaszín belsõs és aranymetál lesz egyszer majd, az biztos 😊



1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#146098
Lindgrün elnevezésû, nagyon közel áll a beryl grün gyári színhez, képrõl ugyanannak tûnik, bár ez a szín érdekes, mert élõben teljesen más, mint képeken.

Ez a gyári beryl green...Szerintem szép szín, az egyik kedvencem. Ez ugyanolyan 61-es évjáratú, mint az enyém. Talán egyszer ilyen lesz a sajátom is...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#146097
Sajnos még nem az enyém, csak most találtam rá. Szerintem új kiadású lehet, mert eddig nem találkoztam vele....ha nem lesz nagyon drága, talán az enyém lesz 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

bency
#146096
Ez olyan zold szeruseg akarna lenni,de nagyon all a bogarnak!Grat!

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#146095
Hmmm,ezt a szinváltozatot nem ismerem.Mikor gyárthatták? 2005-2006 -ra tippelnék.
Nagyon szép,gratulálok hozzá.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#146094
Neked aztan nem semmi modelleid vannak!Piszok jo az izlesed 😄<#worship><#eljen>

:) Semmi okosság :P

Harly18
#146093
A mai nap emlékéül egy bogár, igaz csak egy bburago, de végre egy normális szín, ami gyárilag is létezett, bár nem 55-ben, hanem késõbb...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#146092
és hogy ne maradjunk amcsi autó nélkül

schumimodells
#146091
Ja.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#146090
Igen,Danny,enis szivesen meglesem amugy...neked az a jo hogy megvan a sima R5 is,meg a Turbo is ha jol tudom 😊

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#146089
Köszi.
Az R5 Rally-ról készitettem több képet,mert azt kérte valaki a jómúltkorában.Meg a Bburago GT-R-rõl is,mert azt is kérte valaki,talán Danny.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#146088
Ohh szuper!Varom 😄 Ez is jo,ami innen a legjobban kene az a Renault 5 Rally

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#146087
Csináltam egy rakás képet,lesz mit mutogassak nektek.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#146086
Nem tudsz betelni vele,mi?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#146085
feketében jobb lenne azért, de talán csak sötét zöldben van még

bency
#146084
Hat nem tudom,nekem mindenkepp tetszik az a szin 😊

:) Semmi okosság :P

#146083
az inkább barnás😞 én egy 535i néztem sokáig abban a színben, de nem tetszett sajnos

bency
#146082
Akkor jol sejtettem,van Szencinek egy gyonyoru voros,nagyon sokat szemezek vele 😛

:) Semmi okosság :P

bardocz
#146081
OT-n vannak rallyautók?
#146080
191USD + 45 USD repülõ...Taiwanból

#146079
730i

bency
#146078
Nagyon allat ez a Merci,az a kipufo,a legterelo,az egesz !<#eljen><#worship>

:) Semmi okosság :P

#146077
mennyiért jutottál hozzá?

bency
#146076
Nagyon klassz,nem tudom ez az 5-os BMW vagy a 7-es?

:) Semmi okosság :P

#146075
850R 1:18 😊

#146074
általában licitálok is, de legutóbb is elvitték elõlem

bulba
#146073
A Volvo 1:18? Nagyon király!
Elég sokáig a fél fórum csöpögtette rá a nyálát...😊

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#146072
az ebayen is jó ritka kb 3 hónapig kerestem...

#146071
szép

#146070

http://ferrari18.blog.hu/

#146069

http://ferrari18.blog.hu/