Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

modelcar
#147313

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

Töky 007
#147312
Arról sose tudok összehozni egy normális képet!! 😞 De GTX-rõl még van két telós kép 😄


w77d
#147311
rohaggyatokle XXXD

AndeeWolfy
#147310
<#law><#puszis>

NSTSpider
#147309
Ehhe, ahogy elnézem Lala elment fizetés nélkül.<#hehe>

AndeeWolfy
#147308
Weed 😊

Megtaláltam Klárikát 😊 Már van kép is a név mellé 😄

NSTSpider
#147307
Szia<#puszi>

AndeeWolfy
#147306
Jobbulást anyudnak, neked meg nyugit 😊

bency
#147305
Ez mar tobb mint jo!😄 De akkor mar johet egy kis Bel Air is😄

:) Semmi okosság :P

AndeeWolfy
#147304
Jó estét <#integet2>

Töky 007
#147303
Csak hogy legyen valami jó is a mai napon:

Töky 007
#147302
Hmm. <#worship>

bency
#147301
Jo estet!
WeeD enis kivanok minden jot anyukadnak!Meg a szomszednak is!Meg Toky nagyijanak is jobbulast!

:) Semmi okosság :P

#147300
Én is jobbulást kívánok Édsanyudnak.

w77d
#147299
jáááj a combnyaktörés igen kellemetlen... szomszédunk még tél elején szenvedett combnyaktörést és még mindig járókerettel jár :S

Töky 007
#147298
Elvileg igen, csak 6hétig nem kellhet fel mert combnyaktörése volt... Aztán hogy kell e csípõprotézis vagy mi azt még nem tudni.

w77d
#147297
akkor a tiédnek is jobbulást! Nála is rendben volt minden ugye?

Töky 007
#147296
Estét! Weeed jobbulást anyukádnak!!!!, mamámat is ma mûtötték...

w77d
#147295
köszönöm

#147294
Isten éltesse a Mamádat,nagyon drukkoltunk hogy szerencsésen túllegyen a mûtéten...!!!
w77d
#147293
kösz srácok, rendesek vagytok.... reggel korán indultam és pont odaértem az elõtt, mielõtt betolták a mûtõbe... hát azokat a pillanatokat, meg az elkövetkezõ 2 órát, a tehetetlenséget és a rosszabbnál rosszabb gondolatokat nem kívánom senkinek... közben apámban is próbáltam tartani a lelket, végül mindketten elengedtünk idegességünkben pár könnycseppet. Akkor ott nem éreztem szégyennek azt, ha két férfi picit pityereg egymásnak...

nna de ma este hála az égnek talán ynugottabban alhatok, rám is fér mert kivagyok..

tzs1
#147292
Jobbulást édesanyádnak!
Hát, az én édesanyámat a kórházban hozták vissza a klinikai halálból, a szívinfarktusa után. Ha nem fekszik bent...
Szóval meg kell becsülni a szülõket, míg lehet!!!

\"Nem szükséges elpusztítani az ellenséget magát, elég elpusztítani az ellenállásra való hajlamát.\" Walter Scherf Pz.Abt. 503 Königstiger parancsnok

Daniel BMW
#147291
Jobbulást Anyudnak!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

NSTSpider
#147290
Ejj ez jó hír, anyudnak jobbulást kívánok neked meg nyugit.

Willi Betz
#147289
Jobbulást! Neked is Lala XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Falkon
#147288
Na ez jó hír!
Jobbulást neki!

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

w77d
#147287
Most érkeztem meg Balatonfüredrõl... anyukámat megmûtötték ma délelõtt, hála az istennek úgy néz ki, hogy rendben ment a dolog. A szövõdmények elkerülése végett még sokat kell feküdnie. Reméljük ez az egy szívmûtét elég volt, és még sokáig kibírja vele.... gyerekek becsüljétek és szeressétek a szüleitek, ilyenkor, vagy sokszor túl késõn ébred rá az ember, hogy mit is jelentenek õk...

Leo 1991
#147286
akinek van eladó Ford vagy Citroën modellje az szóljon mert megvenném reális áron

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Leo 1991
#147285
üdv
találtam 1 emblémát és 1 felíratott
ez lett belõle😄

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Daniel BMW
#147284

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#147283
Ennek egész tûrhetõ. 6-os lett eltolva. Engem a kerekek jobban zavarnak. Azt sose sikerül eltalálniuk:S

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#147282
Olyan jó kis modell lenne a Mazda 6 és ez a 3, ha a kínaiak tisztességesen megcsinálnák az elejét.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#147281



.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#147280
a GTO? nem matt, ilyen:

http://ferrari18.blog.hu/

Daniel BMW
#147279
Danny pakkot kapott 😊 Képek késõbb

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

modelcar
#147278
Napot

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

#147277
igen, meglett, ennek is van doboza, az is szép, de a modell még szebb. Emellett hogy mutatna szted egy fekete Ferrari 250 GTO Kyosho modell?😊 A kor hasonló, viszont a márka teljesen különbözõ. A szín viszont megegyezik. A fekete Ferrarid is gondolom matt fekete.

#147276
Köszi, szép valóban. Érdekes, hogy nekem is tetszik nagyon a fehér, abban viszont az ülések színe nem jön be.

Gallardo007
#147275
Elvileg hosszabbnak és szélesebbnek kellene lennie a 7-nél.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Daniel BMW
#147274

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#147273
Kiváncsi leszek az új A8-ra,hogy mekkorára sikerül megcsináliuk.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Gallardo007
#147272
Pedig pár mm az 1:1-en a különbség. Ezt is elbaszta a Kyosho.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Daniel BMW
#147271
Nem semmi, ahogy növögetik egymást túl 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#147270
Milyen tökmag azaz Audi a két debella között😮

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#147269
Napot!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#147268
Szép kis állólámpás. Nekem fehérben kéne majd😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#147267
És baromi szépen röfög ez a léghûtéses boxer<#wink>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#147266
nna, végre meglett a dobozhoz a gépezet. szép.

http://ferrari18.blog.hu/

#147265


Sziasztok! Miskota (nem a Nyilas Misi)😊 pakkot kapott. Mindenkinek küldöm ezt a képet, aki tudott a történetemrõl íme megérkezett és igen itt van most már valóban és gyönyörû!

#147264
na még egy utolsó SEC kép mára