Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#147713
levazze. illetve ezt a szart nem lehet lehalgatni, viszont bemérték. elõször delhiben használtam kétszer, ezt bemérték. de használat után kikapcsoltam. mire odaértek,én már nem voltam ott. másnap jodpurból szólt haza az asszony, de mire bemérték, meg kijöttek,már nem voltunk sehol. ezután rantambore-bõl telefonáltam, de megint elkéstek. viszont a haladási útvonalból összerakták, hogy a magyar csoport lehet. negyedik nap éjszaka jaipurban értek utól, és elkobozták a cuccot. következett egy óra kölcsönös ordítás a szállodafolyosón. de hiába ordítottam, csak elvitték a cuccot. ( az ára 330.000-Ft) aztán másnap én elmentem elefántogolni, az asszony fosott, így a szállodában maradt. na, reggel aztán vitték õt a rendõrök. aztán jött az indiai utázisi állami hivatal fõnöka, aki magasabb kasztbéli mint a rendõrök, és garanciát vállalt értünk. így visszakaptam a telefont meg az asszonyt, és megígértették velem, hogy nem használom indiában. márhogy a telefont. hát valahogy így történt. ja, és még este befutott 4 lemaradt rendõr delhibõl, de õk már csak hindi nyelvû papírokat írattak alá. 20 ember nyomozta az ügyet 4 napig, + az elhárítás, + a radarosbemérõemberek,+ a négy késõn érkezõ delhii rendõr. hát így szólj haza anyádnak, hogy jól vagy!!!!
NSTSpider
#147712
De hogy jöttek rá? Lehalgatták?

#147711
az a gond, hogy indiában magánszemélyeknek tilos a mûholdas telefon. de ezt nem tudtuk.
#147710
velem is hasonló történt.....másnap az asszonyt 4 órát fingatták a helyi kapitányságon.
NSTSpider
#147709
<#zavart2>

w77d
#147708
én valszeg összeszarnám magam, vagy kapásból kiugranék a zárt ablakon...

Willi Betz
#147707
Köszi😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#147706
hazatelefonáltam anyámnak, hogy minden ok
Daniel BMW
#147705
érdekes meglepi...

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#147704
Nem tudjátok véletlenül,hogy eme matricának ami végig fut az oldalán van-e valami neve,vagy csak simán matrica?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

NSTSpider
#147703
Rosszat csináltál vagy mi?

#147702
hát gyerekek, elég érdekes érzés, mikor 3 civil ruhás titkosrendõr, két katonatiszt és a helyí rendõrfõnök kíséretében rátöri a szállodaajtót az emberre jaipurban hajnali 1-kor...
GrandVitara
#147701
Naggyon durva az az R34-es! <#taps>
#147700
hajrá! szorítok neked
Gallardo007
#147699




http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Willi Betz
#147698
Ha a Mustang Super Snake lenne😛

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#147697
Köszi!
Szerezz be egy Subarut, mert nagyon szép modell 😊

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

GrandVitara
#147696
<#eljen>
Nekem mié' nincs még Szubarum?
#147695

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#147694
Most egyelõre gyári állapotra akarom visszaállítani (szerencsére nincs lepusztulva) Aztán ráállok a Cadillac alkatrészekre. Jövõhéten pl projektoros lámpákat akarok venni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

GrandVitara
#147693
jó estét!
#147692
gabec, hogy haladsz a catera projektel? mostanában nem volt lehetõségem olvasgatni a fórumot
#147691
Köszi! 😊
Én is kíváncsi vagyok, fõleg a Lambokra.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#147690
itt még fiatalnak tûnik
Daniel BMW
#147689
<#eljen><#szeret><#guluszem1>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#147688
Valszeg,mert az egy klasszikus.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Gallardo007
#147687
Kivi vagyok mit alkotnak ezekkel kapcsolatban, grat a gépekhez.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#147686
alapmû
Willi Betz
#147685
Õ biza. Fura így szakáll nélkül😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#147684
bizony, nekem is a Convoy ugrik be elsõnek róla 😄

#147683
gumikacsa
#147682

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

w77d
#147681
Kris Kristofferson

#147680
Modelcar, Gabec köszi! 😊

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#147679
Augusztus vége körül.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

modelcar
#147678
Grat<#wave>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

Willi Betz
#147677
<#worship>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

modelcar
#147676
megjelenés?😄
arról nincs hír?

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

Willi Betz
#147675
Kis találos kérdés😊
Ki Õ? Hátha tudja valaki rajtam kívül😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#147674
Köszi 😊

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#147673
Norev:
Gallardo LP560-4 2009 (Gray)
Murcielago LP670-4 Super Veloce 2009 (Orange)
Porsche 911 GT3 RS 2010 (White/Red)
MINI Cooper S, 2010, white/black roof

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#147672
Szépek! Grat!<#eljen>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#147671
Estét
2 új modellem(kicsit rossz a kép mert telefonnal készült de lusta voltam elõvenni a nagygépet😊)

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#147670

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#147669
Napot!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#147668
igen, a színe miatt fõleg.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#147667
Gondolom megtartod,mert másképpen nem csomagoltad volna ki.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#147666

http://ferrari18.blog.hu/

Daniel BMW
#147665

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

modelcar
#147664

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |