Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#148061
pont annyi amennyit kérek a két autóért XXXXXXD

#148060
9.800-
#148059
mennyibe kerül egy lövés a melindánál? ( melindába, melindára, melindáról, stb. nemkivánt dörlendö)
w77d
#148058
zx legyen 15 és kapsz 2 gratis Retroautók bontatlan kiadványt.... na?

w77d
#148057
miva? XXXXXXXXXD

w77d
#148056
neszórakázz XXD

#148055
mácsak 9.900-
#148054
a kettöjé eggyütt.
w77d
#148053
azé ne felejtsük el, hogy bõven 10ezer fölötti ótókról beszélünk..

w77d
#148052
darabjáé? ok XD

#148051
akkormiért beszélsz hülyeséget. adok érte 10-et.
w77d
#148050
ma még nem is ittam XXXD

#148049
már megint ittas vagy????
#148048
ezzel mindannyian így vagyunk. a 100. után majd jön a 200. a 300. stb.
w77d
#148047
én mondtam egy határozott nemet és elsóztam majdnem minden szart XXXD apropó!! Akció! Minichamps GL fekete+ Audi RS4 Minichamps fekete együtt 15 ezer pénz!!!

Harly18
#148046
A vicces, hogy én meg a modellek miatt vagyok csóró 😄 A 100. darab érkezik nemsokára, de leállni és nemet mondani nem tudok szinte sosem 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#148045
csak nézegesd.ízlésformáló darab.
#148044
jójó, de mikor én csóró diák voltam,volt 3 buragom.
GrandVitara
#148043
Egyre többet nézegetem ezt:

még a végén beparkol egy ilyen is...<#crazya>
GrandVitara
#148042
Én ilyen szempontból (is) rossz kereskedõ vagyok! Most valahogy úgy áll a lelkem, hogy inkább megtartom õket. Én sem szívesen adnám ki az útját valamelyiknek is, fõleg nem "szaréhúgyé". Volt pár olyan modellem, aminek az eladását már megbántam, és azóta többször is átgondolom. Na, ezeknek az átgondolásoknak szokott az eredménye az lenni, hogy maradnak! 😊
Harly18
#148041
Hát én nem tartok még ott, bár kis különbség azért van köztünk.😊 Én csóró diák vagyok, te meg nem 😄 1,5 milkában nekem is benne van már, bár ki tudja, ha nem veszek ilyeneket, akkor a pénz nagy része lehet elúszott volna erre-arra, így pedig mégiscsak "megvan", bár nem jó befektetésként. Régen azt hittem ez az, de mégsem olyan jó 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

GrandVitara
#148040
A Toyota Harrier (Lexus RX300)-ból kettõ van. Az egyik fent is van a vatyerkán.
...a másik marad! 😊
#148039
köszi. itt küldöm:<#pias>
#148038
ne is mondd. a múltkor kiszámoltam, hogyha a vh-s áat alapulvéve, féláron eladnám az egész szart, akkor is kijönne belõle egy csinos, 70-80 négyzetméteres panel. tokkal, vonóval.
GrandVitara
#148037
Már regisztráltam is! Jöhet a sör! XD
bency
#148036
Wow,ebbol mar jo parat megtartottal 😄

:) Semmi okosság :P

Harly18
#148035
Ha már errõl van szó...Én most írtam össze az összes modellemet egy táblázatban. Ha egyben elvinné valaki (esélye nulla), akkor elég könnyen lemondanék róluk, de külön-külön...Úgyis a ritkábbakat vennék meg és a sok maisto meg bburago maradna a nyakamon. Ideig-óráig sajnálnám, ha elvinnék õket, utána nem...De az eladásukat egy dolog miatt nem tervezem...ki venne VW modelleket? Igazából senki...Rajtam kívül hasonló gyûjtõrõl nem is tudok, aki VW-ket gyûjtene úgy, mint én...Elkótyavetyélni meg hülye lennék bármelyiket is.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#148034
nálam is szépan gyûlnek a nissanok. (meg minden más)
#148033
megy a vaterára mi? vatera-vitara<#vigyor2>
GrandVitara
#148032
Hali! Még egy ilyen beszólás, és eladom az összes nisszanom! <#eplus2>
...pont most ecseteltem, hogy nincs szívem megválni tõlük!
#148031
vitara a nepper....<#hehe>
#148030
Tisztelt kollégák!

Egy kis együttmûködést kérnék tõletek. Klubbunk, a Z CLUB honlapján kellene regisztrálnotok 370Z tesztvezetésre. Nektek nem kerül csak 1 percbe, nekünk támogatást jelent a nissantól. Ha valakinek van kedve, akár el is mehet meghajtani a vasat. Ha nem, nem. Nekünk mindegy, mi a regisztrációk után kapjuk a támogatást. Tehát a teendõ: felmentek a klub honlapjára. www.zclubhungary.hu Ott rákattintotok az enter feliratra. a következõnek megjelenõ oldal tetején látjátok a bannert. Erre rákattintotok, értelemszerûen kitöltitek, és elkülditek. a többi a ti dolgotok, hogy mentek, vagy nem. Ha már a klub honlapján jártok, nézzetek körül nyugodtan.
köszönettel
zx
GrandVitara
#148029
Hát, mint említettem volt, nem igazán van szívem megválni tõlük, de ezek az 1:18-asok voltak erre szánva:

Ford Escort RS1600 piros Sunstar
Ford Escort XR3 fekete Sunstar
Ford Escort XR3 sárga Sunstar
BMW 120i piros Kyosho
Mazda RX8 ezüstszürke Autoart
Honda Integra TypeR kék Autoart
Mercedes CL Coupé violaszürke Autoart
Nissan Skyline R34 lilametál Autoart
Toyota Harrier (Lexus RX300) bordó Autoart
BMW FAN
#148028
Ilyen van!Kõ?😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#148027
Sziasztok !

Egy ismerõsöm keres, venne ilyen modellt :

SOLIDO Peugeot 206 WRC silver/ Total - mindegy melyik verseny sorozat.

Ajánlatokat állapot leírással, ár megjelöléssel a [email protected] címre küldjetek.

Köszönöm.

ELADÓ MODELLJEIM: http://picasaweb.com/rallymodels

bency
#148026
😄 Normalis hogy nagy a kisertes 😛 Milyen modellek vannak meg eladok?

:) Semmi okosság :P

GrandVitara
#148025
Igen!
GrandVitara
#148024
Köszi!
Az Integra nagyon dögös, állati jól néz ki! Tök szépen megcsinálták!
Meg a Mazda is szuper. Nekem ilyen színben is tetszik. Egyébként eladásra vettem õket is néhány társukkal, de úgy megtetszettek mind, hogy úgy döntöttem, megtartom. Na, ezért nem szabad olyan modelleket eladásra venni, amik amúgy magunknak is tetszenek. Én nem bírok szabadulni tõlük. Pár nap elteltével gyorsan le is vettem a vatyerkáról.
...sõt, most leveszem a Merci CL kópét is.
Most spórolhatok megint... de már van mire! <#nyes>
bency
#148023
Recaro ulesek vannak benne?Nem latom olyan jol..

:) Semmi okosság :P

Daniel BMW
#148022
Az Acura eszméletlen szép!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#148021
Az Acura kezd megtetszeni egyre jobban 😊 Az RX8 is nagyon szep lenne pirosban vagy mas szinben 😛

:) Semmi okosság :P

GrandVitara
#148020


GrandVitara
#148019
Jó estét!
modelcar
#148018
Az árából veszek egy Minichampset😄

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

#148017
nem "mi?", hanem "mivan?"! <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#148016
Az nem "mondsz" hanem moncc XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#148015
Mondsz valamit 😄

:) Semmi okosság :P

Matthew Baker
#148014
Attól amitõl Zámbó Jimmy király 😄

Új logó by: berczely (Y)

schumimodells
#148013
Ez mitõl különleges?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Gallardo007
#148012

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/