Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

schumimodells
#148612
Sziasztok.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#148611
Eladó, Autoart, Kyosho, Minichamps és normális 1:18 csak nálam volt, azon kívül volt összesen egy pár régi 1:18 Maisto-Bburago zömmel doboz nélkül. Igazából ki lehetne írni, hogy Matchbox börze meg ami 1:43 alatt van, vevõjelölt aki nem valamelyik árus volt, kb 20 ember volt 9tõl fél egyig

#148610
mesélj, mi volt?
eladóként, vagy vevõként voltál?

http://ferrari18.blog.hu/

#148609
Tegnap voltam délelõtt az Öv utcában....no comment😞

modelcar
#148608
Napot

Grat, szép<#eljen>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

#148607
ezt pont én árulom😊
Honda NSX

Willi Betz
#148606
Na erre én is azt mondom,hogy szép😊 A színe nagyon illik hozzá.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#148605
Jó 😊 A belsejérõl és az érdekes részletekrõl csinálok majd még képeket a napokban.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#148604
Az ám 😊 Köszi!

Most az ADAC verzióra gyûjtök nagyon...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

bulba
#148603
Jó gép <#eljen><#eljen><#eljen>
Így a képeken fõleg belsején lepõdtem meg mennyivel jobb az eddig látottaknál, de persze összességében is kívánatos!

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#148602
ezt helyett ez!

#148601
Sziasztok! Harly ezt tényleg nagyon szép! Gratulálok hozzá!

Harly18
#148600
A képek...Elsõre annyit, hogy gyönyörû. Lehet, hogy nem egy felsõkategóriás Minichamps, de ennyi pénzért, szebbet és jobbat nem találni. Belegondolva, hogy a Revell bogárhoz képest alig volt drágább...Aki teheti és kedveli a bogarakat, akkor ne habozzon, mert megéri 😊






1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Töky 007
#148599
Igaz nem az enyém de hátha jó lesz:



Matthew Baker
#148598
Valakinek nincsen Ford Capri modellje? legyen oly szíves és tegyen be egy képet róla

Új logó by: berczely (Y)

Harly18
#148597
renfszám? (még mindig fáj a kezem 😄)

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#148596
Ok, bár a mostani képek nem lesznek tökéletesek, szeretnék rá tenni magyar rendszámot és utána lesz majd nagy fotózás...Így renfszám nélkül nem az igazi.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#148595

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#148594
Belülrõl is meg a motorjáról is. Lehet nekem is kéne egy ilyen, végül is egy idõsek az amcsikkal 😄

Harly18
#148593
Hiszed vagy sem, de eszembe jutott 😊

De hála istennek csak sikerült...Igaz a kezem teljesen begörcsölt, még most is fáj...

Képek nemsokára 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Töky 007
#148592
Õ nem Te 😄

w77d
#148591
csapd párszor földhöz, majd elengedi az XXXD

Harly18
#148590
Ez nem akar csak lejönni, Csavarom, csavarom, de nem megy....itt szerintem valami van, s nem csak az, hogy béna lennék...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Töky 007
#148589
Már egyszer jártam így én is de csak lejött 😄

Harly18
#148588
Komolyan erre gondoltam én is...már csak egy csavar van, de nem akarja sehogy sem megadni magát...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#148587
nekem az álmom egy NSX.... most rászánnám magam, bezzeg amikor volt eladó, akkor nem volt tõkém hozzá..

Töky 007
#148586
Huuh az vagány lenne. Elég hosszú egy disznó gép.

w77d
#148585
én 1:1-ben keresek ilyet elfogadható áron. Most pont nincs, pedig pár éve láttam 1-et a használtautón jó állapotban jó árban...

Töky 007
#148584
Múltkor mintha valaki keresett volna ilyen Honda NSX-et

Töky 007
#148583
Mennyivel van jobban megcsinálva mint az én Precision100-am?

Töky 007
#148582
Napot!!!!

Töky 007
#148581
Flex 😄

Harly18
#148580
Közben harcolok azzal, hogy lecsavarozzam. Elég ügyetlenül van megcsinálva. Egy elég keskeny és hosszú "csõ" végén van a kicsi csavar, több csavarhúzó bele sem fér, ami meg belefér azzal elég nehéz kicsavarotni, mert annyira erõsen van rögzítve, hogy eddig a 4-bõl csak kettõt sikerült kicsavarozni és kettõ meg sem mozdul...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#148579
Lehet az három négy is 😄

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#148578
iszok rá még egy kettõt XXXD

Harly18
#148577
Épp ettõl féltem szegényt 😊

De vehetnél egy ADAC verziót. Úgyis hamar megunnád és elpasszolnád. Te megveszed 20-ért, én meg majd önfeláldozó módon átveszem tõled 10-ért. Na mit szólsz? XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#148576
jó helye lesz nálam, majd berakom a sörösüvegek mellé XXXD

Harly18
#148575
Elõre sajnálom szegényt, hogy nálad kell laknia XD

Változó, ha ebay-en vársz és vársz, akkor megkaphatod 16-ért, ha meg nem számít (tudom nálad nem), akkor 20-21 között bármikor megkapod.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#148574
Harly cimbi mennyibe kerül egy ilyen bogár? Nem vagyok gyûjtõ, de egy ilyen kultikus gép már magában dísznek is jó...

Harly18
#148573
Ez már az tényleg...És talán ennek nem is lesz még vége, már most 3 változat van, de biztos lesz még több is.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#148572
ez tényleg a jelenleg kapható legszebb bogár modell??

Harly18
#148571
Megérkezett...Egy képet sikerült csinálni, mielõtt végleg lemerült az aku a gépben, így képek késõbb...Bár mindenki tudja milyen, de azért egy kis bogát invázió az lesz....Annyit már elmondhatok, hogy élõben százszor szebb...😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

BMW FAN
#148570
Nem járnál jól,úgy kell belemerni a dobozába.😊)) Na majd lefotózom újra😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

General ZoLee
#148569
Nem baj, nekem jó lesz olyan állapotban is, ahogy most van a hófehérke!! 😊)

BMW FAN
#148568
Szép ez a Ford!<#eljen><#finom>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#148567
Áhh,már szombaton szétkalapáltam az összes GMP-t😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

General ZoLee
#148566
Köszi, GTX-FAN! Cseréljük el a fehér kabrió Pontiac GTO-ra! 😊)

General ZoLee
#148565
Jó reggelt!

BMW FAN
#148564
Ez tetszik <#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#148563
Reggelt

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD