Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GrandVitara
#162484
Vékony alulemezbõl vágtam ki a kilincscímet, a kilincs pedig gémkapocsból van. Fölragasztottam mindkét oldalra a lemezkét, majd átfúrtam, stb.
w77d
#162483
hallod Danny, tudok egy fasza játékot... odamész apád fa házikójához, telenyomod petárdával és meggyújtod. közben ne felejts el videózni, fõleg Vitara arcát, aztán mehet föl a youtube-ra XXXXXD

Daniel BMW
#162482

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#162481
<#eljen>
GrandVitara
#162480
"Tegnaptól tudok. Volt nálam szalma meg cérna..."
Zoli11111
#162479
A felsõ képen az az ajtó olyan, mintha egy profi asztalos készítette volna. Szép lesz!

w77d
#162478
bammeg Vitara ez nagyon fullos!!! a kilincset hogy csináltad???

GrandVitara
#162477
Jó estét!



Zoli11111
#162476
Köszi, Nándi! Igen, új szerzemény.

BMW FAN
#162475
Én is valami hasonlóra gondolta,de már ez is nagy felfedezés lenne<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#162474
te is fiam Nándi? XXD

Hornando
#162473
A zsinór, ami a füleit tartja. :-))))))))))

Bocs Lala, de ezt nem bírtam kihagyni....

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

BMW FAN
#162472
Nem,nem.Legközelebb lehet találnak valamit a fejedben is.Észt nem hiszem de valami csak van ott😄DDD Majd írd le <#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#162471
ne dramatizálj XD

#162470

ELADÓ MODELLJEIM: http://picasaweb.com/rallymodels

#162469
Sziasztok !
Kommentár nélkül! 😊

ELADÓ MODELLJEIM: http://picasaweb.com/rallymodels

BMW FAN
#162468
Találtak vért az alkoholodban! Ez elképesztõ!!!!<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#162467
apci szar van a palacsintába, letiltottak a piáról, mert nem klappoltak a leleteim. a vérképemben 9db érték a megengedett duplája vagy a fölött... aztán meglátjuk meddig tartható ez a nem piálni állapot XXD

#162466
ja. igyá vazze, én is azt teszem. barackot sörrel.
w77d
#162465
gyerekek nem kis tragédia ez az Ajkai gátszakadás... már ide pestre is hordják a sérülteket.. nna meg a mérgezõ és radioaktív sárral elöntött települések közelében egy 9-10 évig annyi a növény és állatermesztésnek, pedig az a rész abból élt. Nagyapám Somlóvásárhelyen van eltemetve, már a temetõt is ellepte a radioaktív sár. felfoghatatlan katasztrófa ez gyerekek... Ez van, ha ellopják a máshova (karbantartásra) szánt pénzeket, emberek halnak meg miatta és rengeteg család megy tönkre...

Garva03
#162464
😊 Hm, akkor szétnézek, Én elvileg mindent elhoztam, és kifizettem, remélem így is van... Mondjuk a Vh-ban volt egy fekete cl63 Amg, amiért vissza akartam menni, és lehet az még rám vár, majd valamikor benézek, hátha ott van még... 8helyette jött a két Ut C merci (safety car medical car)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Hornando
#162463
Ami az illeti, van ott még olyan modell, ami mellett az "eladva" igeidõ engem takar.
De természetesen én sem akarok visszaélni az eladó jóindulatával és türelmével. Már csak azért sem, mert a sokadik korrekt ügyletünkön vagyunk túl. Persze ha több is van még belõle, akkor nincs gond.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Garva03
#162462
Keres valaki Evo 2-es mercit (az utcai feketét? ) Ha igen itt egy, hát nem olcsó, de van... 150+25 font

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#162461
😊 Semmi baj, nem veszünk össze rajta, lesz még Én úgy gondolom, ráadásul nekem csak okt. vége felé lenne aktuális szóval ha gyorsabb leszel természetesen a Tiéd...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Hornando
#162460
A megoldás az, hogy többet kell rendelni. A nagy számok törvénye alapján az egyikben csak lesz tetõ.... :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#162459
bocsánat: azért

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#162458
A Sennás 190-est én már említettem a Roberto-nak, szóval azér én is ringbe szállok.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#162457
Ó, be szép ez a bíró!

Új szerzemény?

Ja és sziasztok!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Garva03
#162456
De Õ fog, elvileg nem vehetek modellt, de mint tudjuk az elmélet az nem gyakorlat😊 Kifizetem amit ki kell, meg félre teszek egy kicsit, és meglátjuk mennyi marad...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#162455
Áh😊 Ott a Sennás 190-es, meg a pezsgõ (tudom cubanitsilver) C kombi nah azokra fáj a fogam😊

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Harly18
#162454
Rég jártam itt....Visszaolvasom azt a pár hozzászólást és azt hiszem lesz mit kommentálnom....

De elöljáróban, Prussian-nak egy hatalmas KÖSZÖNET az OTTO Golfért, nagyon szerencsétlenül alakult nekem az a nap, amikor elérhetõvé tették azt a maradék, talán 500 db-ot, nem csak azért, mert egész nap nem voltam otthon, de más technikai gondok is adódtak...de a lényeg, hogy meglett....még mindig vigyorgok miatta, annyira örülök neki<#nevetes1>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

BMW FAN
#162453
Egy ilyen 300C nekem is kell!😊)))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Dofekné
#162452
Majdnem jó a megfogalmazás.
"Anyám nem fog enni egy hónapig....." XD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Zoli11111
#162451
Izomautók ide - Chargerek oda, azért egy ilyen dögöt nem lökdösnék ki az utcára, ha beparkolna 1:1 arányban hozzám: 😊)

Zoli11111
#162450
Pedig Mercedes nem is nagyon van közötte!!! 😊

Garva03
#162449
Huh, elkövettem azt a hibát, hogy megnéztem milyen eladó modelljeid vannak😊 Anyám, nem fogok enni egy hónapig...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#162448
Basszus igazad van... Nem néztem, hogy van-e min ár... Bocs!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#162447
egy kis F40, ami nem is olyan kicsi😊




BMW FAN
#162446
Tuti jó lenne rá.Valóban semmi másban nem különböznek egymástól,csak az elejük.Nem tudom ahhoz miért nem bírtak adni... Tudnak néha érdekeseket alkotni.Viszont van hozzá ilyen GMP lánc,meg dísz.Lehet úgy gondolták tetõ helyett jó lesz az is😄DDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Zoli11111
#162445
Kiszámíthatatlan, hogy melyik kabrióhoz adnak tetõt, és melyikhez nem. Pedig az enyém biztosan stimmelne a te fehéredre is, mert az orrán és a motorháztetõ beömlõnyílásain kívül igencsak ugyanaz a két autó kasztnija. Akkor meg már tehettek volna a fehérhez is egy tetõt, mert szerintem az egy késõbbi GMP modell, mint az én piroskám.

BMW FAN
#162444
Basszus,az enyémhez nem járt tetõ.Pedig megõrzésre szívesen átveszem.Lefotózom,többet nem kapod vissza😊))))))

De legalább félig felhajtottam😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Zoli11111
#162443
Itt nem felejtettem el felhajtani:

Zoli11111
#162442
Ez is még csak félig van felhajtva! 😊

Zoli11111
#162441
Jól van, akkor maradnak távol egymástól! 😊)

BMW FAN
#162440
A Plymouth on már felhajtottam😊)))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#162439
Ez egy jó kérdés😊))

Az nem jó,mert akkor nekem nem marad Pontiac kabrióm😊)))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Zoli11111
#162438
Vagy még egyszerûbb, ha mondjuk holnap reggel feladod postán nekem a fehérkédet! Úgyis régóta tetszik már!!! 😊)

Zoli11111
#162437
Most nézem csak, hogy miért nem hajtotta fel egyikünk sem a napellenzõket a fényképezés elõtt???? <#fejvakaras>

BMW FAN
#162436
Akkor?😊)) Már csak valami jó árat kell kitalálnunk😊)))<#vigyor2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Zoli11111
#162435
<#wave> Tényleg jól néznének ki együtt!