Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#162834
azóta volt már egy fehér is nálam, azt is visszaküldtem Kishazánkon belül, akitõl vettem. lehet bemegyek a vh-ba, megveszem a feketét, csak félek az lesz a sorsa, hogy visszaviszem gumipapucsnak, hogy adja el!😊

#162833
Azt visszaküldtem a németnek, egy olcsóbb postai megoldással.

BMW FAN
#162832
A Range Rovert eladtad?

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#162831
...és még egy amerikai modell a végére: Chevrolet Cheyenne Pick Up HW61 narancs színû 22500 Ft-ért eladó

#162830
Sziasztok! Vannak 1:18-as eladó modelleim: AA Mercedes C Klasse Kombi Elegance tansanit kék metál 9000 Ft, AA Mitsubishi Pajero LWB kék metál 12000Ft, AA Mini Cooper ezüst metál 10000Ft, AA Land Rover Discovery3 sötétzöld metál 30000 Ft, Kyosho BMW X1 fehér 15000 Ft, Kyosho BMW 330i Coupe fekete metál 15000 Ft és van még mindig egy 1:12-es HW61 Harley- Davidson Road King bordó-fekete metál 15000 Ft-ért.

bulba
#162829

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

GrandVitara
#162828
Ez nekem is tetszik! Az új verzióból a napokban láttunk egy igazit. Dögös.
GrandVitara
#162827
Úúúúúú!<#eljen>
GrandVitara
#162826
Szép, napos napot!
BMW FAN
#162825

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#162824
Reggelt!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Sguniverse
#162823
Willi Betz
#162822
Reggelt

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#162821
Nekem így olyan üresnek hat a hûtõrács.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#162820
igen.

http://ferrari18.blog.hu/

#162819
Nekem meg az a 964 kell.. Meg is szerzem! Zolinak van eladó olyan Dodge szettje amirõl ábrándozol, azt hiszem láttam nála a héten! De majd nyilatkozik..
#162818
Az új Dodge-okon miért nincs már kosfej?<#confused>


Az lesz a különváló Ram márka jele?

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#162817
Hát nem hiszem, fõleg úgy, hogy az AA folyamatosan emeli az árakat.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#162816
Nekem ezt muszáj lesz megszereznem karácsonyra, de ahhoz sok pénzt kell gyûjteni, a legolcsóbb helyen is 110$+56$ a szállítás 😞

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#162815
ÚGY ÁM! Esztétika.. kinek a pap...
Amit Chilisos kolléga dobott fel AA 964 Carrera Rs 3 színben is van, mindjárt sírva fakadok. Basszus...
Emlékszel Zoli hogy rendeltem Welly 964 Turbo-t. Ez majdnem az 😞
Ez az AA 964 nem nagyon lesz mostanában 'akciós' ugye?
Zoli11111
#162814
Na, ez már döfi! Én is szívesen feldobnám a padlásra!!! 😊)

#162813
evvel nem tudok betelni<#szeret>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Zoli11111
#162812
Lehet, hogy öreg vagyok már, de nekem nagyon nem tetszik. Elvileg azért tenne rá szélesebb felniket és gumikat, hogy jobban tapadjon az autó, vagy jobb legyen az útfekvése. De így mi értelme van, hogy a gumi ugyanakkora, csak egy túl széles felnin van rajta? Kb. annyi haszna van, mint az alvázra a színes neont felrakni.

#162811
Már az AA. oldalán sasolom is a 964-est.
#162810
Az enyémen is kissé feszes, nem is kapja senki meg tõlem!
Vigyázni is kell rá hogy rohadjon meg a szar utakon....
#162809
Vagy csak nyomjon egy padlógázt, nem sokáig lesz rajta gumi 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#162808
AutoArt újdonság, szerintem 1-2 hónap és kapható.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Zoli11111
#162807
Na, akkor egy ilyen felnivel szerelt autót adjon kölcsön a tulajdonos az asszonynak, hogy álljon szorosan a járdaszegély mellé... 😊)

#162806
Az a Carrera Rs milyen gyártmány/méretarány??? Valami ujdonság??
#162805
*Budapest

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#162804
Német tuneres jellegzetesség, legalábbis anno onnan indult. A magyar kresz szerint a kerék nem lóghat ki a kaszniból, a német kresz szerint csak a gumi futófelületének kell belül maradnia... német kressz-kiskapu.. Így ráadásul mégjobban ráültethetõ a gép! Fõleg kis felnivel földig...
Szerintem nagyon Fullos!!!
#162803
Lotus MKI Buadapest Nagydíj 😊


ennek milyen színe van 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#162802
Egyébként az AA bakizott mert a Balboniban, az igaziban van váltókar, ebben meg nincs. Az LP560 modelljükben meg van, amiben meg nem kéne lennie. Tehát pont fordítva csinálták...

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

bency
#162801
Hogy az a ...... nah ez a legszebb modell amit valaha lattam 😛 Nagyon jo igy ezekkel a felnikkel megultetve!


Gallardo boldogat amugy 😛

:) Semmi okosság :P

#162800
Direkt ilyen 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Zoli11111
#162799
Furán néz ki, hogy az a hátsó gumi milyen keskeny ehhez a felnihez. Fõleg a legalsó képen látszik.

#162798
Bódogat Gallardo!<#taps>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#162797
1 egy ilyen full alu felniszett(4db) 55euro...






http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#162796
Mert ez a LP550-2 Balboni.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#162795
Estét

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#162794
Én igen. Az összes Mercimen ilyen "múzeumi" rendszám van.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#162793
Leesett... Látom az MCW-s is 'személyes igényedre szabva'rendszámilag...
#162792
Gabec!
Lehet hülye a kérdés, a rendszámot az S320-ról te 'váltottad le'?? Az enyémnek rendes német rendszáma van (Dealer dobozos)...
Daniel BMW
#162791
Az a nagy baj, hogy ez nekem is a szívemhez nõtt már így képrõl is. Mellesleg jól mutatna az F430-asokkal 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Gallardo007
#162790
Na ezt még idén beszerzem, csak miért nem az sima LP560 felni van rajta...

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Willi Betz
#162789
Összképre ronda. Amilyen az igazi autó is,az én szememnek nem szép.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#162788
Ezt tudtam, csak hogy az összkép milyen...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Daniel BMW
#162787
Ajjajjaj...

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#162786
Milyen infóra vagy kiváncsi? Ezüst színû Kyosho,plüss nélkül,csak az elsõ ajtajai nyílnak,motorháztetõ,csomiajtó.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#162785
Értem, akkor nem tudsz infókkal szolgálni.. Megkértem Doffeknét, hogy ha lesz ideje csináljon képeket

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.