Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hornando
#164278
Íme egy Exoto márkabolt Dubai-ból.
Ezek ott a pálmás homokozójukban nagyon értik a csíziót...
XD

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

#164277
Ajánlom figyelmetekbe!

http://borsodircmodell.hu/index.php/board,10.0.html

KBazsi
#164276
Jaja gondoltam - lökhárítóra viszont jó lenne. Meglátom majd mi lesz.

#164275
Persze nem nagy és egybefüggõ felületre való!
#164274
Beütöd a keresõbe hogy: "Uni Paint" és az elsõ google találat ez lesz (amúgy festékkel töltött lakkfilc). Nagyon jó, nekem itthon fekete és ezüst van.
KBazsi
#164273
Nem is hallottam még róla. Lehet azt is kipróbálom a modellfesték helyett.
Az a bajom a modellfestékkel, hogy nem tudom használni, nem lesz szép a végeredmény az ecseteléssel - legalábbis nálam.

#164272
Angel! Ment mail!
#164271
Akril filc?
komolyabb papírboltokban lehet kapni.
KBazsi
#164270
A modellfesték a "B" terv.
Elõször megpróbálom különbözõ oldószerekkel lekapni a krómot - kromofágot természetesen hanyagolom - kipróbáltam másik alkatrészen és szétolvadt tõle a mûanyag <#felkialtas>
Van ilyen Maestro akrilfestékem, szépen takar, hamar szárad - már megvettem hozzá az ezüstöt meg a feketét.

Rezs
#164269
Próbáld ki a modellfestéket, nekem azzal mûködött. Elõbb persze ott ahol nem fog látszani. 😊

Oversteer is when the passenger is scared, Understeer is when the driver is scared.

BMW FAN
#164268
Vagy inkább egy rémtörténet?<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#164267
Nem Dundi Bubo?😄DDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

bency
#164266
Azt még senki se látta....olyan mint egy legenda,csak hallani lehet róla....😄

:) Semmi okosság :P

#164265
weed latin neve: bubo bubo
BMW FAN
#164264
Elég mélyen elvan benned rejtve az a szépség😄DDDDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#164263
ezt én is tanúsíthatom.<#nezze>
w77d
#164262
a magam módján én is szép vagyok XXXD

KBazsi
#164261
Egy dologtól félek egy kicsit - mégpedig a gyárilag "krómozott" mûanyag szaroktól - felhólyagosodik ha ráfújom a festéket. Ki kell kísérleteznem valami módszert az eltávolításához.

Garva03
#164260
Lesz vele melód...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

KBazsi
#164259
Hot Rod-ot szeretnék építeni.
Minimalista stílusban - matt fekete, letisztított külsõ, matt ezüst kiegészítõk (lökhárító, ablakkeret), kis ültetés, nagy felnik.
A rugót, a futómû és motoralkatrészeket átfestem, hogy szebb legyen alulnézetbõl. Valószínûleg semmije nem lesz nyitható - a matt fekete festés miatt fõleg (mindent a szemnek, semmit a kéznek).

bulba
#164258
Jól látom a felnikbõl, kicsit tuningolni akarod?
Sok sikert hozzá, nem lesz egyszerû összerakni az biztos.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

KBazsi
#164257
Estét Srácok!
Szétszedtem a BMW-t, sok meló áll elõttem. <#vigyor4>


schumimodells
#164256
Nekem is tetszik.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

BMW FAN
#164255
A maga módján szép az az autó😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

bency
#164254
Egyik Favorit mercim 😛 Csak lenne AMG😛

:) Semmi okosság :P

#164253
az sem rossz... Top 3-ba benne van az is!
Daniel BMW
#164252

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Garva03
#164251
Nekem a brabus stílus is nagyon bejön...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Zoli11111
#164250
Ez a kasztnis, csak elöl négy kicsi kocka lámpa van, ha jól emlékszem. Sötétkék színû, a legbénább Mustangok voltak ezek szerintem a 80-as években. De hogy nézne ki a Mustang-gyûjtemény a 80-as évek autói nélkül???

Garva03
#164249
Szia Dani

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#164248
Ez nagyon jó! Ez meg az AMG stílusú a legszebb erre!
Jó választás!
Daniel BMW
#164247
Estét!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#164246


Végeredmény meg hasonló lenne:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164245
Az nem sok.. kép róla esetleg?
Willi Betz
#164244
5ezer ft körül jönne ki postástúl mindenestûl,amit én akarok rá venni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164243
ja a felni nem rossz, gondolom nem 5 forintos..
Én is agyaltam hogy 'alufelnisítem' a parkom egy részét, de mocsok drágák a nekem tetszõ kerekek... Majd ha már nem lesz modell amit megvegyek, és a pénz már nem fér a párnába..<#buck>
Willi Betz
#164242
Még egy kis ültetés kell meg kerekek.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#164241
ez így király

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#164240
szuper, hát akkor majd kitalálok valamit...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#164239
De

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164238
Lehet róla szó. De nekem igazából már van rendelve egy sárga 123-as vagy 2 hónapja, csak rohadtul nem akar megérkezni egyelõre...
Mondjuk egy olivazöld még gondolkozóba ejtene, de az már E-bay-en is elég cinkes..
Willi Betz
#164237
Áááá...nem az enyém. Én még kerekeket se rendeltem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#164236
Nem ezt sötétítetted le??

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

bulba
#164235
Ennek de jó színe van! Tiszta sunshine 😊

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Garva03
#164234
Hát hogy ha lesz végre pénzem modellt venni, és rá kerül a sor, akkor rendelhetünk 1 helyrõl... de ez karácsony, vagy talán január...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#164233
minnnyyá elsírom magam! Ez nagyon fulll. Csak nem a tiéd?
Hornando
#164232
Basic Instinct

Emlékeztek az üldözési jelenetre, amikor a lépcsõn felfelé bukdácsolva repesztett a fekete Esprit után?

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Willi Betz
#164231


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164230
Ezt hogy érted?
Willi Betz
#164229

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?