Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BMW FAN
#164727
Igen ezt akartam írni😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

oneal1
#164726
jobbos

!Forza Ferrari!

#164725
egyszerû feladvány: mi az érdekes ezen a gépen?

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#164724

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#164723
Bármikor,amikor kedved tartja! Engedélyt megadom a rohadásra😄DDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#164722
rendben, kezdhetem fõnök? XXXD

Garva03
#164721
Rendben, majd írok.

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

BMW FAN
#164720

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#164719
Rendben, nyugodtan írj ha meggondoltad magad.
[email protected]
BMW FAN
#164718
Csak rohaggyálmeg simán😄DDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#164717
Reggelt!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Garva03
#164716
Amúgy jó reggelt

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#164715
Igazából nem tudom, tényleg az egyik legszebb (ha nem a legszebb) ferrari, ami létezik. Anno Labdacstól nagy alkudozások árán került hozzám, és nem szívesen válok meg tõle, de már helyem se nagyon van, értékben is magas, és kellene a pénz is, meg a hely is, de akkor az összes ferrarim el kellene adni, ami meg nehéz ügy tekintve a doboz nélküli darabokat... Szóval még nem döntöttem, de ha megszületik a döntés ide írok elõször...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

mrmilan
#164714
Ez a rakéta ugyan nem pasztell, csak a miheztartást végett teszem be. Egyébként ez az egyik kedvenc modell a gyûjteményembõl:

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

mrmilan
#164713
Reggelt! Pont ezt akartam írni én is. Szintén nem vagyok túlzott BMW fan (50's 60's USA "pasztellrakéta" rulez), de ez a forma most agyonüt <#eljen>.

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

#164712
Érdekelne az az Elite 288 GTO, amin gondolkozol hogy eladod, vagy megtartod-e. Hogy döntöttél?
oneal1
#164711
akit érdekel esetleg, pár eladó darab:

minichamps 1:18 f1 williams fw14 patrese
Kyosho 1:18 ferrari 575 GTC sárga
autoart porsche 1:18 911 (2001)kék
Carousel 1:18 mclaren m16 indy 500 1975

!Forza Ferrari!

#164710
Ja háth ebbõl a szemszögbõl jah, meg az se mindegy hogy kinek milyen mélyre kell nyúlni a zsebében.

#164709
6 -os BMW pont fav nálam, azt valahogy nagyon eltalálta.

#164708
ahhoz képest drága, hogy anno egy éve még mindenki húzta a száját rá, amikor azt mondtam, hogy 80 eur.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#164707
Német ebay-en 200 euro-ért ment el egy ilyen doboz nélküli darab:

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

bency
#164706
Én se,tetszenek ezek a BMW-k nagyon 😊 De épp ugy tetszettek a Bangle BMW k is.

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#164705
Én tuti,hogy nem.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164704
Nem is drága annak ellenére hogy én ezeket nézem az ebayen. 100 ausztrál dollár körül volt egy nem rég, de ezek szerint már elvitték mert már nem látom. Nekem a Cien, és ez mindenképp megfog érni 50 - 60 k -t is akár.

Apropó, jövõ hónapban már lesz vitrinem, már nagyon várom. 😊) Kár hogy a Challanger egyelõre szét van szedve, de jól el van rakva. (Azt várom dofekné válaszát még mindig.) A Shelbyt meg ki mertem rakni az egyik polcomra, szerencsére annak az elsõ ajtajain van üveg, így a beltér pormentes marad.

Garva03
#164703
Áh sajnálom, a legszebb ferrari....

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#164702
Hétvégén be is csomagolom dobozba, és meghirdetem... Veszek helyette egy cl63 amg-t...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#164701
Egyre jobban hajlok afelé, hogy az enyém is eladóvá váljon...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#164700
Elite 288 GTO
102.5 euróért ment el.

http://ferrari18.blog.hu/

modelcar
#164699
Visszasírod még a Bangle-s BMW-ket <#idiota>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

Garva03
#164698
Basszus elfelejtettem egy e-bay-en megfigyelt modellt... Slr vision, a limitált, 15 euroért ment el, a többi meg 95-ért van fent...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#164697
Már mind1 megvettem😊 Az utolsó hiányzó clk-m 😊 (jójó a 2 dtm amg még hiányzik...)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#164696
Az elérhetõségét tudja valaki?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#164695
Az elõzõ generációhoz képest mindenképpen szebb,de önmagában véve nem egy nagy szépség.De ez csak az én véleményem.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164694
A legújabb Z4-hez képest visszalépés, olyan japános utóíze van
#164693
nekem se.... SLK lámpa az elején.. BMW-tõl többet várnék!
Nagy budi az egész.
Gallardo007
#164692
Mint egy Aston, szép.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

w77d
#164691
gyerekek rohadjak meg nekem nem tetszik

bency
#164690
Beszélsz butaságot megint Lujza....ez gyönyör lett.

:) Semmi okosság :P

#164689
Ha egy Muscle autó fannak bejön, akk nehogymár te ilyet írjál. <#idiota>

w77d
#164688
ez mi? a 6-os utódja? mert akkor jól elkúrták..

#164687
A BMW -k nem alkotják a favoritot nálam, de ez qrwa jól néz ki.

Daniel BMW
#164686
Szép estét! Ma meglátogattuk a Szent Földet:

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#164685
Bocs Labdacs, nem jóra nyomtam, ezt a Schumimodells-nek akartam válaszolni
#164684
Ha arra gondolsz, aki veled szemben árult akkor nem, csak nézelõdõ és vásárló voltam.
#164683
Hát nem nagyon merem pontosan megszámolni, mert rögtön elindulna a számológép a fejemben, hogy mi pénz van elásva ezekben és a végeredménynek biztos nem örülnék. Van néhány ritka szép darab, de van Bburagóm is. Kb. olyan 100 db körül lehet. Képeket majd csak késõbb tudok feltenni, mert a dobozaikban laknak és elég strapás elõbányászni õket. Meg nem vagyok egy "Nánási", de majd próbálkozom.
#164682
Szép estét mindenkinek!
Bocs, hogy tegnap hirtelen eltûntem, elkékült a windóz.
schumimodells
#164681


http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Fez69
#164680
(c)1975

schumimodells
#164679
Lapozzunk bele.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Fez69
#164678
Na mit találtam az Oldtimer Show-n?