Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#164878
úgy tudom, hogy a sárgák régi plexidobozosak mind, de ez biztosan az.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#164877
Nekem is,tervben is van.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#164876
Ejj de nagyon kellene 😄😄

schumimodells
#164875
A Red Bull szárnyakat ad a Renault-nak,de az elmúlt vasárnap a Renault nem adott szárnyakat a Red Bullnak.<#smile>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#164874
Milyen dobozos?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#164873
cseréltem. egy srácnak piros kellett, sárga volt neki. szereztem neki pirosat a sárgáért.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#164872
Gratula a sárga 328 GTB-hez.Modelissimo,vagy ebay?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#164871
Üdv mindenkinek.





http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

BMW FAN
#164870
Reggel elment,de attól még lehet a postást gyakorlatoztatni<#hehe>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#164869
vannak szerintem mindenkinek. egy idõben azt csináltam, hogy az ilyeneket eladtam. de volt pár darab, amit megbántam (például az elsõ szériás, nem evo piros Kyosho 575 GTC-t). azóta nem adok el semmit, ami egyszer beparkolt hozzám.

http://ferrari18.blog.hu/

mrmilan
#164868
Pár fostos Maisto-ról nem is beszélve... Pedig azok még nem is a jéghegy csúcsa.

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

mrmilan
#164867
Látom, akkor nem csak nekem vannak mostoha gyerekeim.

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

#164866
jaaaj, nekem hány ilyen van:





ráadásul ezek egy részéért komoly licitharcot vívtam ebay-en, vaterán.

http://ferrari18.blog.hu/

#164865
ÜDV MINDENKINEK. KETTÕ LETT BELÕLE : ASTON MARTIN V8 VANTAGE, 1:18, EZÜST, AUTOART ÚJ. ( BOND007 )EGY FELESLEGESSÉ VÁLT. ÉRDEKEL VALAKIT ?

Formula 1 Fan

Willi Betz
#164864
<#szeret>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

mrmilan
#164863
De van egy vasdarabom, amit legszívesebben kivágnék a vitrinembõl. Olyan ótvar a kidolgozása, hogy sírni lehetne miközben nézed. Egy 1961 Pontiac Catalina 421SD Convertieble (ERTL) modellrõl van szó. A Szabó Zoli anno már személyes bûnének érezte, hogy nem tetszett a modell nekem. De gyûjteményem része az is. Csak, tudjátok van az a bizonyos érzés, hogy állsz a vitrined elõtt, és szép meg jó minden de... És igen, itt az a bizonyos DE. Szúrja a szememet pár modell, amit anno a számok bûvöletében érzett hévben szereztem be. Benne van az emberben egy ideig, aki ezt a szakmát ûzi, hogy még egy modellt, még egy modellt...ó csak még egy modellt. Aztán jön a megnyugvás, persze a síron innen<#vigyor>. És elkezded szépen, lassan, érzéssel gyarapítani a gyûjteményt, a minõséget szem elõtt tartva...

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

#164862
akkor az olyan lehet, mint nálam ez:



nagyon meg kell nézni, hogy hol fogja meg az ember fia. összerakásnál pedig néha-néha megizzaszt.

http://ferrari18.blog.hu/

mrmilan
#164860
Ezek egyébként valóban érdekes dolgok. Én például a Sunstar Platinum sorozatával vagyok így. Baromi szépen kidolgozottak a részletek, szõnyeg, ablaktörlõ, napellenzõ, kutyafasza. De kézbevételkor úgy kell vigyázni minden apró kütyüre, mint a szemem fényére. Highway 61-es példám is van. Az 1963-as Pontiac Tempestem kis "elefántfül" ablakait szinte csak a szentlélek tartja a helyükön, gyárilag. Ki lehet fordítani, mint anno a Zastavánkon, de pillekönnyû az egész, és inkább hagyom alaphelyzetbe.

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

#164859
az sem biztos hogy jó lenne ha a Kyosho csinálná...lehet az lenne a vége, hogy tovább "fejlesztnenék" ezt a vasdarabot, megvan a Kyosho 1:43 288 GTO -ja is, na az is elég gyengére sikerült😞 az elite 1:43 is gáz...

#164858
az lehet, de a csenevész oszlopok és a külön rábiggyesztett mûanyag tetõ kinyírja az összképet teljesen. és ugye a kerekek ott sem az igaziak. aztán jön az érzés, hogy amint a kezedbe veszed, érzed, hogy rögtön lepotyog róla valami. volt már sok Bburago 288 GTO-m, egy csomónál megfogadtam, hogy meg is tartom, de mindet eladtam ezek miatt.

sajnos az Elite sem tökéletes, az aránytalan vasdarab, amire építették idén 10 éves. de nincs jobb.

a Kyosho meg inkább adjon ki olyanokat, amit eddig még senki, van pár méltatlanul elfeledett típus azért még.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#164857
XXD

mrmilan
#164856
Ugye hogy nem csak egy kiadós kufircolás után tud zsibbadni a prosztata tájéka XD

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

Dofekné
#164855
Na, már épp akartam kérdezni, hogy mi van azzal a basszal, mert a postás már unja a mindennapi grabancrángatást.😄

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

w77d
#164854
hát bammeg az is megtörtént már velem... azthittem itt a vég, le kell vágni XXXD

mrmilan
#164853
Kellett nekem ebéd közben pisilni menni...

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

mrmilan
#164852
Az már megint más kérdés, hogy egyszer véletlenül paprikásan fogtam meg a jancsit<#guluszem1>..

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

w77d
#164851
hajaj ismerõs az érzés XXXXD

mrmilan
#164850
OFF:

A gulyásba jó kis erõspaprika (ha tetszik kis "kutyapöcsû")...na utána budira menni maga a mennyország.<#nyes>

ON.

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

mrmilan
#164849
A hagyma a bûnös barátom, a hagyma<#vigyor>.

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

w77d
#164848
hajaj, csak akkorára puffadtam tõle mint egy állat XXXD

mrmilan
#164847
Az fincsi lehetett vazze.

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

#164846
ezt a GTO-t nézegetve az Elite elég gázul néz ki, lehet furcsa amit írok de ha bburago 288 GTO minõségét nem nézem, arányaiban és formára közelebb áll mint az elite az igazihoz.

w77d
#164845
jah nem, csak 1:18 😄

#164844
Ferrariban ez a kettõ, úgy ám!!! Yessss! Jó izlésû kollega.
#164843
1:12 ? 😊

w77d
#164842
ááá ez nem igaz, szerintem az egyik legkarakteresebb Ferrari

Willi Betz
#164841
FXX ezek mellett kb egy nevetséges rajzfilm figura lenne.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#164840
nna ezek mellé kötelezõ venni egy FXX-et!!!

#164839
a két szó szerinti nagy kedvenc

w77d
#164838
anyád XXD

Willi Betz
#164837
Velekit?<#hehe> Az ki,vagy mi?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#164836
nem érdekel velekit egy gyönyörû Elite Ferrari FXX 12 ezer ftz-os áron?

Willi Betz
#164835
Ha ez tényleg bõrözött kormány akkor magamba szúrok valamit😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#164834
gulyáslevest, hagymás rostélyost, süteményt

#164833
Én azt várom, hogy a Kyosho vagy akár valamelyik prénium gyártó megcsinálja a 288 GTO, sajnos az Elite 1:18 változat is elég messze áll az 1:1 autó formájától, a kerekek méretezése nagy rosszul sikerült, az autó túl hosszú lett, az ívek sem passzolnak sok helyen😞

Willi Betz
#164832
Napot! Lalinak csak rohadást<#ravasz1>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#164831

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#164830
Remélem volt benne gomba😄DDDDDDDDDDDDDD<#eplus2> A Gyilkosabbik fajtából😄DDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

mrmilan
#164829
Mit kajáltál öcsém?

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

w77d
#164828
uhh de televagyok, kipukkadok