Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#165375

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#165374











#165373
És néhány kissebb ótócska:







#165372
Az asszony Smartja lemaradt a Mercis képrõl...



#165371


#165370


#165369
Ráérõ idõmben néhány fotót készítettem a délelõtt, Íme:




#165368
Na szóval: Az AA M3 E30 Sport Evolution dobozára írva: '86-tó gyártják a gépet, versenysorozatra Európába '87-'92. Konkrétan nincs leírva hogy ez a modell mikori... Kép róla:

#165367
Õszinte részvétem!!! Mekkora gyökér.... Nálunk Békés megyében a 'rend' õreinek saját kézbesítõje van már, nem bízzák a postásra..
Én tavaly nyár éjjel jártam úgy hogy szakadó esõbe, sötétben 50-el poroszkálok a városban, mire 2 gyökér Apa kedvence kb.kilóharmincal el mellettem, Halálos Iramban mehetett a Tv-ben. Rendõr, forgólámpa miegymás, erre megállítanak engem. Mire a végén megkérdezem miért is engem??? Erre: azokat a vagányokat úgysem tudtuk volna elkapni!!! <#falbav><#fejvakaras><#ejnye1> Viccnek is rossz ezeket a történeteket halgatni, nem hogy megélni... Szóval õszinte részvétem! Kitartás, és jó idõ!
GrandVitara
#165366
Off:
Így jártam
On
BMW FAN
#165365
Tyúúúú jóez<#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

bency
#165364
Reggelt!

Ez nagyon komoly járgány 😊

:) Semmi okosság :P

GrandVitara
#165363
Jó reggelt!
Zoli11111
#165362
Ismerõs ez a járgány valahonnan!!! 😊

Zoli11111
#165361
Egy szép kis 1958-as Buick Limited Riviera kabrió. És már megint elfelejtettem felhajtani a napellenzõket!!!!!!!!! <#falbav>


BMW FAN
#165360
Ez valami faintos kis masina lesz!<#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Daniel BMW
#165359
Reggelt!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

BMW FAN
#165358
Reggelt

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Zoli11111
#165357
Egy tetszetõs hátsórész:

Zoli11111
#165356
A Supra kilóg a sorból, az jöhet hozzám nyugodtan! Majd én beteszem a japánok közé, hogy jól érezze magát!!! 😊)

Töky 007
#165355
Amcsi verdák? Vagy verseny verdák??? Ez itt a nagy kérdés 😄😄

Töky 007
#165354
Fagyos jó reggelt!!











Zoli11111
#165353
Jók ezek a gépek, és a legjobb, hogy 1:18-as méretarányban is gyártják õket. Én egy P-51-es Mustangot néztem ki magamnak korábban, aztán addig bénáztam, ameddig nem vettem meg. Pedig jól nézne ki majd egy olyan kép, amikor a gép mellett ott áll egy csomó Mustang versenyautó.

Zoli11111
#165352
Milán! Ebben sajnos tényleg igazad van!!! 😊)

Zoli11111
#165351
Jó reggelt!

Willi Betz
#165350
Reggelt

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#165349
Csak az oldalon nem ir árakat sehol😞

:) Semmi okosság :P

bency
#165348
Nah ez nagyon tetszik 😛

:) Semmi okosság :P

bency
#165347
De nem is olyan sok,20 euróért van modelissimon...😛

:) Semmi okosság :P

bency
#165346
Csak az áruk nem tetszik 😄

:) Semmi okosság :P

Hornando
#165345
Persze ha 1:43-ban is rá akarsz érezni a minõségre, akkor itt nézz körül.
Ígérem tetszeni fog. :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bency
#165344
De ezek is vonzóak..

:) Semmi okosság :P

bency
#165343
Igen...épp nézem,hát kicsit idegesit,de legközelebb beszállok mindenképp 😊

:) Semmi okosság :P

bency
#165342
Ezeket hogy venném megfele 😛

:) Semmi okosság :P

Hornando
#165341
rongyos 10 eurokért van darabja.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#165340
Na akkor ezekhez lehet venni egy kis panel, garzon hangárt a harmadikon.... :-))))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bency
#165339
Hát mert spontán jött a dolog meg minden...majd legközelebb 😛 Addigra még gyüjtök és tudnék rendelni többet akkor...😊

:) Semmi okosság :P

Hornando
#165338
Benci! Miért nem csatlakoztál a Modelissimo-s rendeléshez? Azok most tele vannak akciós 1:43-as rally modellekkel. Nézd csak meg, bár akkor sírni fogsz... :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bency
#165337
Hol tudnék a VH n kivül szép 1:43as Rally gépeket találni?Vagy bármilyeneket 😛 A bannerben végignéztem a linkeket...

:) Semmi okosság :P

#165336
Az F-14 220€, a lánctalpas meg 70€.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

bency
#165335
80 csak? 😮 Hát az nem is sok annyira....300ra gondoltam minimum...

:) Semmi okosság :P

mrmilan
#165334
Szvsz detto.

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

#165333
75 centi hosszú és 80€ 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

w77d
#165332
a félhernyótalpas véleményem szerint német

mrmilan
#165331
Fasza kis félhernyótalpas "dáváj".

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

bency
#165330
Nincs is májad már xD

:) Semmi okosság :P

w77d
#165329
óóóóóbammeg nem gyûjtök már de egy ilyenért a májam odadobnám...

bency
#165328
Heli ide is jöhetne 😄

:) Semmi okosság :P

#165327
Ezeket elfogadnám! Mind 1:18-as.


http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#165326
pakk jött:

http://ferrari18.blog.hu/