Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

AndeeWolfy
#165575
Kérsz ?? 😊 Én ma csináltam 😛 Illetve van lángos még 😊

AndeeWolfy
#165574
Majd ha te odaadod 😛 😄 Még tartozol ne feledd 😉

w77d
#165573
KUSSOJJÁÁÁÁ... és megint nincs itthon fááánk 😞(((((((

AndeeWolfy
#165572
Jaj, apum VW kedvelõ, de én megmondtam, hogy olyan kocsi nem kell, valamiért nem tetszenek nekem 😛
Skoda háát ... azt más miatt nem szeretnék 😊

De erre azt mondják csajos gép ?!

w77d
#165571
nna majd akkor kölcsön adod és jól meghajtom a géped XXXD

Willi Betz
#165570
3.2 T😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#165569
Attól függ milyen poci?Ne csak a hasadra gondoljál folyton Te fánkpusztítOWL 😄DDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

AndeeWolfy
#165568
Szia!

Köszönöm, egy kincs lesz igen, már nem sok kell zséé hozzá és meglesz !
Akkor elmegyek és kipróbálom 😊 Meg persze megosztom veletek is !

Várom leveled, enyémek már szépek, ha lesz egy jó fényképezõm, mert idõközben kinyírtam // nem akarom hallani, hogy nõk kezébe nem való gép, hallottam mostanában párszor hehe 😊 // de akkor megmutatom mennyire szépek már!

w77d
#165567
attó függ milyen moci...

Falkon
#165566
Nagyon baba a gép! 😊 Ha meglesz vigyázz rá! 😉

Amúgy köszi, te is kedves vagy. Majd lehet írok bonsai ügyben. 😊

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Willi Betz
#165565
Nem nyilatkozom,túl elfogult vagyok😛 De én a VW csoportból inkább Skodát vennék,azok szinpatikusak.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

AndeeWolfy
#165564
Mi a véleményetek errõl a kocsiról ??

Ugyanis ha minden jól megy egy jó ismerõsünknek (( Fõleg apunak köszönhetem, ismeretség )) köszönhetõen egy ilyenem lesz 😛 Jó árban, használt, de annyim nincs, hogy tök újat vegyek!

Willi Betz
#165563
Szia!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#165562

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

AndeeWolfy
#165561
Sziaaaa 😊 Na ez az egyik ami tervben van 😊 Hamarosan tényleg listám jön 😊

AndeeWolfy
#165560
Szia ! Köszönöm kedves vagy 😊😊 De ezt mindig tudtam rólad 😄

Daniel BMW
#165559
Hali!<#integet2>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Falkon
#165558
Na végre itt!
Üdv Újra! <#wave>

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Daniel BMW
#165557

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

AndeeWolfy
#165556
Sziasztok! "Farkasné" újra visszatért 😊! Bocsi mindenkitõl, hogy így eltûntem, de nehéz idõszakon vagyok túl, és remélem most már minden rendben lesz! Aki hiányolt annak köszönöm! Talán most már minél többet lehetek itt, így tudok beszélgetni veletek! Mindenkitõl hari, amiért váratlanul eltûntem én !!

Hamarosan lesz pici listám, hogy miket szeretnék én beszerezni 😊
Azért egy Q7 összejött, de csak ezüstben! De tervezem a fekete illetve fehéret is! Mivel szeresssükkk 😄

Willi Betz
#165555

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#165554
Nem igaz!😄DDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#165553
utállak ééérted!!????? utálllaaaaaaaaaaaakk

BMW FAN
#165552
Nem kellett volna olyan sok biszb@szt feltolni a segg@dbe,és akkor vissza tudnád tartani<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#165551

Willi Betz
#165550
Lehet kapni elefántokra is pelenkát😄DDD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#165549
bekakííítam mammmmiii

#165548
az árához képpest annyira nem szép a pocher 1:8 😞 inkább az 1:1 kéne

Willi Betz
#165547
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
FütyifejOWL XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#165546
1:8 majd utána 1:1 😄

:) Semmi okosság :P

#165545
szép lenne az biztos

w77d
#165544
azé egy 1:1-essel lenne az igazi zárni XXXD

schumimodells
#165543
Nem semmi.<#eljen><#eljen><#eljen>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#165542
nagy sor😊

schumimodells
#165541
Néhány szép kép.






http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#165540

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#165539

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#165538

bency
#165537
Ohhh köszi,tökéletes 😊

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#165536
1:18, 1:43, 1:64, 1:100

Töky 007
#165535

bency
#165534
Be tenne valaki egy képet amin van 1:18 és 1:43 is de ugyanaz az autó?😛

:) Semmi okosság :P

bency
#165533

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#165532
Tennél be egy képet a gyûjteményedrõl?

Töky 007
#165531
Még nem hallottam soha így 😄 azt hittem hogy a Kangoo lesz a puttonyos 😄

w77d
#165530
másnéven puttonyos Clio XD

Töky 007
#165529
Puttonyos? Ez Thalia/Symbol 😄

bulba
#165528
õ volna az


60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Töky 007
#165527
Jeeh ott a Clio-m. 😄

Töky 007
#165526
Képet!!!