Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dofekné
#165675
<#taps>

nem jött pü.!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Daniel BMW
#165674

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#165673
Hát ezaz!<#nezze><#falbav>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#165672
Pofám leszakad,készen van és nem adják ki<#boxer>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

AndeeWolfy
#165671
Milyen mérges nézése van 😛

Daniel BMW
#165670

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#165669

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

AndeeWolfy
#165668
Minden ami Audi jó 😛

AndeeWolfy
#165667
Sértésnek érzem. Elég csak Andi. 😊

Daniel BMW
#165666

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Dofekné
#165665
Hát jó.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

AndeeWolfy
#165664
Szia! Nem vagyok Woolfyka! Az a Q7 Sanyié, majd írok neki azért !

Dofekné
#165663
Hi Woolfyka! Egy Q7-esed még nálam is pihenget!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#165662
No, ez viszont elég érekes! Az a mûszeregység mintha típusidegen lenne. a 850-esekbe volt ilyen mûszer. Aztán lehet, hogy valami kései 500-asba is raktak ilyet, de nekem még nem tût fel.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

AndeeWolfy
#165661
Nagyon jó 😊

GrandVitara
#165660
Sziasztok!
Kiugrottunk a "telekre" verdát takarítani. :-)

#165659
Valóban szépnek tûnik...

#165657: Utána nézek annak is. 😊

Köszönöm a tanácsokat!
AndeeWolfy
#165658
Nyamiii szépségek 😊

AndeeWolfy
#165657
Sziasztok! Jó reggelt! 😊

Én NOREV ajánlanám, szerintem abban a legszebb !

Willi Betz
#165656
Minichamps,az elég szép.





.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#165655
Sziasztok!

Nálam jobban hozzáértõk, tapasztaltabb gyûjtõk segitségét szeretném kérni!

A jövõben szeretnék beszerezni egy 1:18 méretarányú régi tipusú Fiat 500-as modellautót. Kérdésem az lenne hogy melyik márkából lenne érdemes választani, ami részletes, kidolgozott, minõséget nyújt. Buragotól viszont kiméljetek...
Daniel BMW
#165654

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#165653

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bulba
#165652
Amit igazán hiányolok az egy jó minõségû I-es Megane, annak is az ötajtós változata.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bulba
#165651
Az jó! Renaultól elég szép a választék Renaultból. A Norev folyamatosan (ahogy megjelennek) adja ki az újabb típusokat, de régebbiekbõl is van bõven, csak némelyekbõl már nehéz találni A Minichamps is kiadott pár régebbi darabot. Szóba jöhet még az Atlas/Altaya amik gyakorlatilag kicsit butított, de olcsó norevek. Én kb ezeket ismerem.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Töky 007
#165650
1000 köszönet. Azt hiszem belekezdek egy kisebb 1:43 adagba, csak még az irányzatot nem tudom. De renault-ok mindenképp lesznek.

bulba
#165649
Bocsi, "read onlyban" voltam 😄


60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Daniel BMW
#165648

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#165647
Szia! Gyûjteményedrõl egy képet !!! 😄 Köszi

#165646
Sziasztok !
Szerintem pedig ez a magyar Ebay egy kis "szemfényvesztés". Nem más, mint a global.ebay.com oldal magyarra fordítása online módon. - amit egyébként a Google Chrome böngészõ is simán megtesz. ( Pl. az aukció idõtartamának percét pH-ként írja ki!? )
Olyan nemzeti saját oldal, mint pedig az ebay.de vagy ebay.co.uk nem mostanában lesz szerintem, amíg itthon a Vatera uralja a piacot.

Amúgy üdvözlöm a kezdeményezést, csak így tovább, hajrá !

ELADÓ MODELLJEIM: http://picasaweb.com/rallymodels

bulba
#165645
Szép napot mindenkinek!


60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#165644
Nándi, küldtem pü-t.

#165643
Most nézegetem a Magyar Ebayt, kicsit érdekes. Legalábbis pozitív a véleményem, meg gondolom amúgy is fejlesztik még. Azt jól vettem észre, hogy a modellek a játék kategóriában vannak ?

Hornando
#165642
Ezt a sort én is kitudnám rakni, csak épp 3 különbözõ színbõl... :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#165641
<#eljen> Ezek az igazán jó képek, mikor a háttér természetes.

AndeeWolfy
#165640
Hehe 😊

Willi Betz
#165639
Elég szarul XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#165638
Erre csak azt tudom mondani,hülye vagy XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#165637
eengem nem is kell javítani, mûködök én XXD

AndeeWolfy
#165636
Jaj te bagoly... javíthatatlan vagy 😊

w77d
#165635
nem XXXD és nem is fogok XXD

w77d
#165634
ééén nyugodt vagyok mee páálinka drága az enyém lett XXXD

Willi Betz
#165633
Akkor nem szívnál ha nem játszanál...erre még nem gondoltál mi?😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

AndeeWolfy
#165632
Nyugalom!

w77d
#165631
áá de engem szopat a sors... olyanokra fogadok, hogy elsõ körben 5-0-ra nyert egy csapat.. erre most kikap... baszom

AndeeWolfy
#165630
Az igaz.

Harly18
#165629
ami nem megy, azt nem kell erõltetni XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

AndeeWolfy
#165628
Tudom 😛

RTL KLUB most kezdõdik egy haláli film 😉 aki akarja nézze én egyszer láttam és sírtam a nevetéstõl 😄

AndeeWolfy
#165627
<#eplus2><#eplus2>

schumimodells
#165626
He-he,ez jó.<#hehe>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php