Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#166475
Ez is kell 😄











http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Garva03
#166474
Ebbõl van a 2 színû kék is?!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#166473
Ezeket néztem tegnap az E-bay-en gt2 és turbo kivitel by UT.... Te szerencse fia!
Willi Betz
#166472
Ugyanaz. Csak nem annyira mese a színe.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#166471
Itt vannak képek az aranyszínûrõl.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#166470
És ez full ugyanaz az 560 sel, csak más a színe??

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#166469
napot

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#166468
Én nem vettem meg pont ezek miatt amiket felsoroltam. Nekem ez van:


Mercedes kiadás

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#166467
Amúgy pont a szín miatt kéne... Szerintem tökre feldobná az S sorom... Ott már van minden szín...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#166466
Hát igen lehet meg kéne egyet nézni élõben, de hogy? Van olyanod?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#166465
Miért maisto a többi Mcw-s kiadás???!!!<#falbav><#falbav>

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#166464
Utóbbi kimondottan csúnya abban a színben...szerintem...Jópár helyen elvan rontva a festése,fõként a kilincsek és a belsõtér ami szemetszúr. Persze ez ízlés kérdése.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#166463
ehez mit szólnál?

Willi Betz
#166462
Melyek?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#166461
A w140 és a w126-os...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#166460
Ha Mcw-s rendelés lesz szóljatok, van 2 Mcw-s Merci ami kell 😊

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#166459

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#166458
A zöld MCW-s sem rossz.. 😞


#166457
A modelissimo-n van ez a piros '75-ös turbo 39euro. Gondolkozom beszerezni a kabriót és a targát a (kékes)fekete 77-es Turbo mellé(szintén Norev).. Szerintetek egyforma színû a targa és a 77-es Turbo??? Nem láttam még képet egymás mellé állítva õket sajna..
Willi Betz
#166456
Ez Mondo Motors. Ahhoz képest nem is rossz...


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#166455
Jópár éve.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#166454
Régen vetted?

Nekem még kéne egy ilyen is.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#166453
Én igazából csak a színe miatt vettem meg.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#166452
Nekem ilyen van.



http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#166451
Kösssszzi!!! Na ez Porsche!
Willi Betz
#166450




.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#166449
Ha van még képed róla, dobhatnál fel a kedvemért 😊
Elsõ 'Drága' 1:18-as gépem csak nem ez a kivitel, azóta is nagy kedvencem.
Willi Betz
#166448
Van.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#166447
Nem is olyan borzalmas a felsõ egyáltalán...

:) Semmi okosság :P

#166446
igen, ha már vesz az ember pár minõségibb darabot a mellett elõbb utóbb játékutónak tûnik a bburago/maisto, az más helyzet ha csak ebben, de hát ettõl szép a gyûjtés, hogy mindig van újdonság és van mire várni, reménykedni, gyûjteni

#166445
Ennek van 'vászonteteje' is???
Willi Betz
#166444
Ez az egy van Norev Porsche.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#166443
Ebbõl a 'magasított' sorozatból van még más színben/formában neked (Norev) ?
#166442
Willi Betz
#166441
Ha emlékeznék rá betettem volna automatikusan.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#166440
Hát igen. Ez van, de nekem tetszik a modell, és ha csak olyat vennék, mi minden szempontból megfelel, akkor 2 kezem meg tudnám számolni összesen hány modellt érdemes megvenni...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#166439
bency
#166438
Link? 😛 csak kiváncsiságból..

:) Semmi okosság :P

#166437
Én például tegnap majdnem ráröpültem erre... Aztán rájöttem hogy nem UT, hanem Anson..... A képeit nézve inkább várok egy UT modellre esetleg kintrõl. Ez tényleg játék..

http://n1.vatera.hu/photos/81/96/81b_1_big.jpg
http://n1.vatera.hu/photos/81/96/81b_1_big.jpg
Willi Betz
#166436
Múltkor találtam ebayen egy shop-ot ahol ilyen rendõrségi matricákat árultak modellekre. Adott autóhoz méretre szabva.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#166435
Látod,én ezért nem vagyok hajlandó kiadni érte 100+ euro-t. Mert minõségban nem javult,csak az ára ment fel az egekbe. Ugyan ez a helyzet a C63-al is.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#166434
Igen

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#166433
Hát igen, olyat is veszek, és tisztában vagyok vele, hogy melyiknek mi a hibája.. De itt van, pár napja vettem meg az AA Cl63-amg-t, és az is tartogat csalódást, fõleg ha a motorterét nézzük...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#166432
Saját a 911 Turbo kabrió?
#166431
Amire van pénz és érdeklõdési kör, olyat kell venni! Nekem van Autoart modellem, de BBuragom is(némi kozmetikával azért valamelyik feljavítható)....
Garva03
#166430
Akkor most mi a fenét lehet tenni? Ne vegyek egy maistot, vagy welly-t, vagy ansont, vagy revellt, vagy említhetném a sunstart, hotworkst ? Jó a revell, és a sunstar már elmegy, de ha csak ezek adták ki a modelleket, akkor mit lehet tenni...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#166429
nem ahhoz képest, hanem úgy egyébként is... Welly és Maisto játékokat gyárt nem modelleket. Sokan mondják hogy modellek de nem azok. Modellnek Norevtõl fölfelé nevezzük a dolgokat...

Dofekné
#166428
<#worship> Nakérem, ez a helyes hozzáállás!!!
És sem adnék soha egy büdös buznyákot sem pl. ezekért a Welly szarokért!!


Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#166427
Napot😊

Garva03
#166426
Amúgy szerintem poénból biztos fogok majd venni, Sõt a taxit is, (persze nem 7000-ért, majd ha akciós lesz...) legalább fogom tudni mutogatni, hogy mi a különbség modell és modell között...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.