Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#166575
Pont most vettem egyet ettõl olcsóbban. Már csak a Targa hiányzik a Norev sorból... Valakinek otthon feleslegben esetleg?
Garva03
#166574
Valaki keresett Norev 911-est: itt egy

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

BMW FAN
#166573
Akkor nyomd fel! Hújjon a konkurencia😄DDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#166572
van azért jó áron is...

BMW FAN
#166571
Modell diszkont2😄DDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#166570
elvileg létezik valami szerzõi jogi törvény, aminek van internetes része is, ami többek közt pont ezeket a képdolgokat is tárgyalja. abban az van, hogy idegen képet akkor használhatsz fel, ha a kép mellett egyértelmûen jelezve van, hogy szabadon felhasználható, vagy ha engedélyt kértél és kaptál a felhasználásra.
fel lehet nyomni, de nem fognak vele komolyabban foglalkozni. leszedik az aukcióját, aztán majd újra feltölti két hét múlva. szerintem kár rá az energiát pazarolni. ha meg túl drága, az még jó is, legalább könnyebb olcsóbbnak lenni nála.

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#166569
Nem annyira rossz ez!<#eljen>

<#wave>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

GrandVitara
#166568
Na, ez a másik! rendelésre! Ha jól tudom - de javítsatok ki, ha nem így van -, akkor a szabályzat ezt is tiltja. Rendelkezned kell a termékkel, amit eladsz. Nos, a rendelésre hozott cuccokkal igazából nem is rendelkezel...
#166567
modjuk jelen esetben elég drágán árul és gondolom csak rendelésre hoz bármit is, így annyira nem zavar

#166566
köszönöm, a képeket nézve, hátul a lámpa mûanyag vagy festett? gondolom elõl lecsukható a lámparács

GrandVitara
#166565
Aztán, mit érek el vele? Így legalább evvel sem kell foglalkoznom.
#166564
akkor ezért simán be lehet fújni...

Harly18
#166563
Nehéz ellenõrízni ezt a dolgot, a moderátor például lehet nem modellautó szakértõ és nem ismeri az említett oldalt sem.

Jelenteni kell az ilyen esetet, aztán a vatera intézkedik. Engem is már párszor jelentettek ezért vagy azért.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Zoli11111
#166562
Elég megdöbbentõ, hogy egy ilyen modellre is ilyen gagyi hûtõrácsot raknak.

Zoli11111
#166561
A Starsky & Hutch-féle Ford Gran Torino-ból csak a sima ERTL kiadás van. A Lee Tábornokból van ERTL Authentics is, de csak régi képeim vannak róla:











GrandVitara
#166560
Engem ezért büntettek meg: Kínáltam ÚJ szekcionált garázskapukat. Többfélét. Az új kapuk dobozban vannak, szétszerelt állapotban, mint egy IKEA-szekrény. Fölraktam hozzá néhány, már fölszerelt kapum képét. Törölték az ilyen aukcióimat, mert nem a meghirdetett termék képe szerepelt a hirdetésben. Köcsög moderátorgyerek nem fogta, hiába magyaráztam neki sok-sok mélben, hogy egy össze-nem-rakott-új-és-dobozos kapuról nem tudok összeszerelt vagy fölszerelt képet feltölteni, merthát ahhoz garázsnak is kell lennie, valamint összerakva már nem új, nem értette meg. Nos, ezért nem hirdetem a vaterán a kapuimat.
Willi Betz
#166559
Ezt az AA is megtette a cirka 30 ezer ft-os autónál is😊


Lehet nem látszik olyan jól.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Zoli11111
#166558
A rács csak a fényképeken néz ki rácsnak. 😊) Egy átlátszó plexire van ráfestve a rács mintázat és fel van ragasztva belülrõl a keretre. Közelrõl megnézve igénytelen, mondjuk úgy, hogy jól áll neki a távolság.
Azért az igaz, hogy még ez a megoldás is jobb, mintha egybeöntötték volna ez egészet mûanyagból, mint ahogy a Minichamps tette jóval drágább autó esetében is:

Willi Betz
#166557
😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#166556
De legalább a rács valóban rács... 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Zoli11111
#166555
Tényleg szebb, csak vagy 3 cm-rel rövidebb, mint kellene lennie. Nekem van néhány Welly pickup-om, és ugyanolyan hosszúak csak, mint egy átlagos személyautó, pedig illene hosszabnak lenniük. Keskenyek és alacsonyak is még emellett.
Chevy Suburbanból az ERTL és a Welly változat egymás mellé téve olyan, mintha apa és fia menne az úton... 😊)

#166554
aranyos😊
General Lee narancs sárgában van Ertl Authentics változatban? esetleg képeid is vannak róla, vagy egy link? Strasky Ford-ja van is van vajon jobb minõségben?

Willi Betz
#166553
Welly is csinál ilyen Ram-ot,az valóban szebb. Viszont tudomásom szerint csak amerikában kapható.


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#166552

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Harly18
#166551
Szerintem ezt nem ellenõrzik, nem is tudnák. Én arra figyeltem fel, hogy milyen baromi drágán árulnak modelleket ezzel az ajándék kártyával.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#166550
Nem tudom milyen szabályok vonatkoznak erre. Azt tudom,hogy én mindig saját képet töltök fel.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Zoli11111
#166549
Én a héten megvettem az eddigi leggagyibb modellemet. Nem is nevezném modellnek ezt a Motormax 2002-es Dodge Ram-ot, mert undorító, ahogy kinéz. Viszont az a baj, hogy a kedvenc pickupjaim a Dodge Ram-ok. De hogy miért pont ez a gagyi Motormax gyártott belõle egy gyerekjátékot, és nem valami normális gyártó egy szép modellt???
Mindenképp meg akartam venni, gondoltam is, hogy vacak lesz, de ez alulmúlt mindent. Inkább ne nyílna rajta semmi, mert akkora hézagok vannak rajta, mint egy igazi autónál. A belsejérõl és a részletekrõl nem is beszélve, mert az is úgy szar, ahogy van.
A motorháztetõ szélei annyira sorjásak, hogy az elsõ kinyitáskor majdnem szétvágtam az ujjaimat.
Valószínû, hogyha egyszer eljutok oda, hogy lesz vitrinem, akkor begittelem az ajtókat és lefestem újra az autót, mert az egy nagyot dobna a kinézetén.
Azért egyetlen pozitív dolog is van ezzel a Motormax szeméttel kapcsolatban: legalább a méretarány nagyjából stimmel, és nem csináltak szándékosan kisebb autót, mint a Welly szokott. A Welly pickupoknak sokkal szebb a kidolgozásuk, viszont nagyon kicsik, egyáltalán nem jó a méretarányuk.
És akkor néhány kép a gyönyörrõl!













#166548
Szerintetek a Vaterán lehet hirdetni, idegen képpel, amin látszik is hogy milyen "ügyesen" letakarták az eredeti képet helyet? carmodel.net
és lett belõle ez...
carmodel.net ???

Willi Betz
#166547
Lehet az,már nem emlékszem rá.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#166546

Garva03
#166545
Asszem anson...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#166544
😊

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Daniel BMW
#166543

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#166542
Na jó...a pápaszemes C-osztály Welly-n kívül mintha létezne még más gyártóban is...Az is ugyanolyan gagyi...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#166541
Valóban nehéz félreérteni😄
"De azt ugye tudod, hogy ez cl600...?"

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#166540
Nem ez volt a cél... Félreértetted. Remélem Petya nem...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#166539
Lorinsert vadászok még.

Willi Betz
#166538
Nem szekállak,csak úgy írtad le neki mintha nem tudná...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#166537
Nagyon király. Nagyon tetszik. Grat hozzá.

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#166536
Ez volt amikor vettem, nem érdekelt a színe. De nem bánom, hogy fehér.

bency
#166535
<#worship>

:) Semmi okosság :P

Garva03
#166534
Csak kár, hogy nehezen beszerezhetõ... Ebbõl a Cl-bõl van egy csomó változat, és mind ritka...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Zoli11111
#166533
Nagyon tetszik ez a fehér Merci!!!

Garva03
#166532
Miért szekálsz? Valamit ártottam Neked?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#166531
Apropó régebbi C osztályból csak welly meg maisto van, vagy valami rendes is? Mert hát olyat is be kell szereznem, hogy a C sorom teljes legyen végre (meg persze az Ut-t is, de az nehéz dió, mert feketében kellene...)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Zoli11111
#166530
Köszönöm a segítséget, igazad van! Már vak vagyok, vagy csak szimplán meghülyülök lassan, hogy nem vettem észre. Mégegyszer köszi!

Willi Betz
#166529
Sejheted,hogy nem tudja...😄DDD Ló betûkkel rávan írva a dobozára😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#166528

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#166527

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Garva03
#166526
Huh ez kell!!! Saját? De azt ugye tudod, hogy ez cl600, az enyém meg cl500?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.