Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#166725
köszi, a piros és a fekete maradt versenyben..

#166724
Ezt a Ferrari-t nagyon szépre megcsinálták! Nekem a szürke tetszik belõle nagyon!
Kíváncsi vagyok az 512S-re is, szombaton lesz a Car Room TV-n.
Egyébként ezek az új Elite-k szerintem egyres szebbek. Egy 599 GTO-t szeretnék majd. Az 458 Italia se lesst rossz, nekem a kerekek se tûnnek túl nagynak. Csak azt a félig leeresztett ablakot hanyagolhatnák már...

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#166723
végre

http://ferrari18.blog.hu/

#166722

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#166721
a feketét még ki sem vettem a dobozából, csak ilyen képem van róla:

ahogy a sárgát sem:


a piros viszont jól körbe van fényképezve, katt

http://ferrari18.blog.hu/

#166720
napot

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#166719
Fekete Norev dobozos.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#166718
van esetleg képed a különbözõ színekrõl - leginkább a fekete érdekelne

#166717
ha nem ragaszkodsz a Kyosho-hoz, akkor a Mattel-féle Magnum 308 GTS sem rossz.

http://ferrari18.blog.hu/

#166716
köszi,

megnéztem közben, mert tegnap jött és még épphogy csak volt idõm foglalkozni vele - sajnos ez tényleg törött, fétárcsa MÖGÖTT tört le a tengelyrõl - pedig úgy emlékeztem a tárcsa még fennt van de nincs.
nagyon kicsi a felület a ragasztáshoz, de majd Dofeket megkérem hogy szakértsen ..

igazad van a 308 GTS tényleg jobb lenne, de olyat szerezni... ez MÉG viszonylag elérhetõ.<#conf>

#166715
Kyosho GTS:
finom jószág, bár picit unalmas.


UT:
belül a felnin van egy kis perem, arra két csepp pillanatragasztó, visszanyomni a féktárcsára, és kész. amit ebay-rõl rendeltem eddig, mindegyiknek a dobozában ficegett valamelyik kereke. csak úgy, dobozban, vagy vitrinben nem esik le, de a szállítást nem nagyon bírja.

http://ferrari18.blog.hu/

#166714
roszzul fogalmaztam, nem a tengellyel tört le csak a kerék volt letörve - leesve, pontosan ahogy írtad. Csak gondoltam egyszerûbb egy leharcolt modell alját átcsavarozni, mint azt a kis felületet visszaragasztani.
nálad az ÖSSZESNÉL már leesett? <#circling> Akkor az enyémek még jól bírják..
Vagy viszonylag egyszerûen vissza lehet applikálni?
a fekete az nagyon jól néz ki..
de én most ezen gondolkodom mi a véleményed róla?
KYO GTS

#166713
nekem már csak a piros GTS és a fekete Berlinetta hiányzik. ez utóbbiból most van is az ebayen postával 117 euróért.

elég érdekes hiba a tengellyel együtt LETÖRT hátsó kerék egy UT F355-ösön. biztos láttad, de úgy van megoldva, hogy a felni kb az osztókörnél belül hozzá van ragasztva a féktárcsához. nna, ez pár év alatt mindegyiknél elenged, tehát a kerekek inkább leesni szoktak (nálam eddig az összesnél), a törés az fura nagyon.

http://ferrari18.blog.hu/

#166712
Köszi,

Elvileg már csak a kupé hiányozna mert 45 Euró plusz postáért sikerült GTS-t vennem két hete, örültem mint majom a farkának, erre megérkezett letört hátsó kerékkel.
Most keresek egy donort, bármilyen rossz állapotban lehet csak a két hátsó kerék - tengely - alváz legyen ép. Ha valakinek van esetleg dobhatna egy üzenetet.



#166711
volt:


Spiderbõl kétféle is:



meg ugye a GTS:


ezek közül egyértelmûen a GTS-t a legnehezebb beszerezni.
Spider napi rendszerességgel vadászható ebay-rõl, most is van fent egy 85 euró + postáért. van most egy GTS is, de doboz nélkül.

http://ferrari18.blog.hu/

#166710
Szia Labdacs,

Az UT 355-ös Ferrariból sárgában volt coupé is vagy csak cabrio és targa? És melyik a legritkább?

köszi

BMW FAN
#166709
Reggelt!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

GrandVitara
#166708
Jó reggelt!
#166707
Ez meg milyen dobozos S600 variáns???
Harly18
#166706
A belsõ terérõl van kép, meg egy-két "érdektelen" szögbõl fotózva. Egyébként mobile.de, rákeresni a Käfer-re és az új hirdetéseknél van az elsõ oldalon. Vannak ám árak rendesen...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Hornando
#166705
Nagyon szemrevaló! Csak nem egy újabb BBR variáns?

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#166704

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#166703
Nincs kép még róla?Érdekelne 😊

:) Semmi okosság :P

#166702

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#166701
Oettinger tuning motor van benne, emiatt kérnek ennyit érte. Egy sima 1303-as Cabriolet 15-16.000 Euro körül mozog. Sajnos elég drága bármilyen Cabrio bogárról beszéljünk, a legolcsóbb, felújítandó darabok is 5-6.000 Euro-tól indulnak.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

bency
#166700
Azért jól megkérik az árát...😛

:) Semmi okosság :P

Harly18
#166699
Eladó, de nincs most sajnos fölös 26.900 Euro-m 😞 Pedig 2100 köbcentis, 101 lóerõs, 1987-as példány...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

bulba
#166698
Google nem ismeri a Kelet-kínai tengert 😊)

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Hornando
#166697
Most nem tudok, a mama szeretne netezni... :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

BMW FAN
#166696
Gyere konferenciára😄DDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Hornando
#166695
A 94-es bécsi koncerten kint voltál? Számomra a mai napig nagyon meghatározó az a koncertélmény. Pedig aztán azóta is láttam egyet s mást...
Egyébként nem lennék meglepve, ha a Mattel látna abban fantáziát, hogy egyéb más autóit is kiadják...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#166694
Na, csak nem Te is fogadásból utazol, 80 nap alatt a föld körül? :-)))
Ráadásul Jet ski-vel... Ez még Vernének sem jutott eszébe. :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bency
#166693
Uhhh,eladó? 😄

:) Semmi okosság :P

Harly18
#166692
<#szeret><#szeret><#szeret>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#166691

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#166690
Ez tényleg szép lett nagyon! Egy igazi klasszikus Ferrari<#worship>

:) Semmi okosság :P

#166689

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#166688
Jáccik a Lajcsikeeee😄DDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#166687
"egy Elite csak..."

http://ferrari18.blog.hu/

#166686

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#166685

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#166684
nagyerekek, mingyá indulok az új 2011-es nissan gtr bemutatójára. 530 lúerõ, 612nyútonméter nyomaték. kiváncsi vagyok. (meg persze ingyen kaja, pia, kis szóróanyag, repiajándék, ilyesmi) ami idevág a modellekhez, hogy kis modellbemutatót állított össze a boss. arra is kiváncsi vagyok.
#166683
nem sürgõs annyira..

w77d
#166682
NNA GYERE JÁÁTSZUK LE XXXXXXXXD

Dofekné
#166681
Ehh! Te azt sem tudod, hogy azt harapni, vagy nyalni kell. (mondjuk a seggel is így vagy) XXXXD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#166680
Mikor akarsz rendelni? Én az NSX-re várok😞

#166679
Anno még a Top Gearnek is Mason afta kölcsön az Enzóját tesztelésre, nem tudom ki látta azt a részt, de jó volt, ahogy a könyvét reklámozták😊

w77d
#166678
én is szeretem a PIIIIINK Floyd-ot XXD

Dofekné
#166677
No, ennek örülök. Már hogy ennyi Pink Floyd rajongó van itt. Én is ezen nõttem fel....

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#166676
Modellissimoról vszeg rendelek, beszáll valaki?