Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MrZolee
#185926
Tök jók a képek 😊

bulba
#185925
Jó meglátás, az 50-es 60-as évek Wartburgjai a szívem csücskei <#vigyor2>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#185924
nincs Romet... XXD
#185923
<#eljen><#eljen><#eljen>
Bejön ez a 300ZX!!! Meg az Eclipse sem rossz, és az a 850Kombi..!
De neked látom a varnyú dukál igazán, jól gondolom?? 😊
<#finom>
KDavid850522
#185922
Mini Romet azaz Romet Pony nincs?! <#vigyor> A Peterbilt-en meg két akkora kályhacsõ van, hogy egy társasháznak is becsületére válna fûtés szezonban! <#nyes><#eljen><#taps>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

bulba
#185921
Köszi a dicsérõ szavakat mindenkinek!
A kért képek pedig 😊 :





60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#185920
Perverzitás-e részedrõl?? AZ!!!
Jobban nézegetem azt a modellt amit nem gyerekek kezébe gyártottak, de hát kinek a pap, kinek a paplan, vagy a lánya....

Bár nem modell, de ezeket is én fényképeztem, és modellbe sem lenne utolsó:







KDavid850522
#185919
Jaja, de nekem azért tetszik ez is, van abban valami szép, ahogy csillog a Bburagok mûanyag ülése, vagy ahogy észreveszed hogy "Némááá' ez is hiányzik róla, azt is lefelejtették"...megvan a varázsa az elnagyolt motortérnek és futómûnek, valamint "gyönyörû" a látvány, mikor kinyitod az ajtaját, és a falcok nincsenek normálisan kifújva, csak ködölve! <#nyes> Nekem ezek bejönnek! <#idiota><#idiota><#idiota> Vagy ez valamiféle perverzitás?! <#zavart1><#zavart1><#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

MrZolee
#185918
Ejj ez nagyon szép.

schumimodells
#185917
Nem kizárt,hogy a Hot Works a Schuco-hoz tartozik.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#185916
😊
Van ugyan ilyen UT Carrera is, full ilyen pezsgõ színnel, vörös belsõvel, nagyon ritka azt is E-bayen egyet találtam tagnap.. Annak van oldalablaka és gumigéder festve, és többszöröse ennek... Sajnálom, de egyelõre ebbõl csak Bburagom van... De majd Idõvel! Ahogy ismerem magam úgy sem nyugszok addig, a 911 sorozatból mind meg van "rendes" minõségben kivéve ez a 993. No de kell egy kis motiváció hogy az ember nehogy abba hagyja a bámészkodást! 😊)
Dofekné
#185915
Nem arról volt szó, hogy a Hot Works fogja csinálni?

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

MrZolee
#185914
Értem. Nekem fogyni kéne most, de az elég sz... ügy hogy eleve a csontozatom is nehéz :S

KDavid850522
#185913
Nem hiszed el, de nálunk barcikán egy ugyan ilyen áll az autókereskedésbe, pezsgõ metál színben (ehhez hasonló), gyönyörû az a kocsi, de így kicsiben is tetszik, nekem bejönnek a Bburago-k, talán "gagyiságuk" miatt, nekem még közelebb állnak a szívemhez! <#smile>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#185912
Dettó! 😊)
#185911
Azt hittem hogy kicsi belül, de ez a 964 bazi nagy lábtérrel rendelkezik (nekem... persze fejtér korlátozott..).
#185910
Joestét!!!!Anno a Car Kruzin címû mûsorban egy durván gazdag szõke csajszi azt mondta hogy a Porsche Carrera nõi autó.És kineveti a Carrerás manusokat....(Amúgy a csajnak többek között egy Murchielago-ja volt)
Hát örülnék ha engem is kiröhöghetne egy Carrerával.....
#185909
Én meg felbuzdulva tegnap elõtt vettem egy 993 Carrerát 1:18.. 😞
(Bburago csak sajna, de jól passzol majd a szintén egyedi kantakékemhez 😊)
Ha megyek Pestre be kell ugorjak érte 😊 Kap egy gumigéderezést. UT 993Turbo kék színben, ami nekem tetszett volna 150 euro hogy a rohadás álljon rája XXD
Addig míg ki nem hozza az AA jó lesz ez is...

MrZolee
#185908
Ez tuti haver most hogy belegondolok 😊 Ültem már olyan kocsiba, haveré ahol rágtuk együtt a körmünk 😊 aztán végül beültem / feküdtem nagyjából hátra kb az utat végigröhögtem 😄

#185907
<#rinya><#nevetes1>
#185906
Ja, igazad lehet... 😊
KDavid850522
#185905
Azt hiszem erre mondják: füst üveges! <#confused><#rinya><#nyes> De az elejét már nem kell homok szórni...

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

MrZolee
#185904
Hehe 😊 Lehet kg sem szeretné 😄

KDavid850522
#185903
Tetszik nekem a hozzáállásod!!! <#taps><#taps><#taps><#eljen><#eljen><#eljen><#nyes><#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#185902
KABRIÓ!!! Nyáron beleférnél, síszemüveg kellene neked hozzá!!! 😊)
MrZolee
#185901
Szép darab nagyon.

#185900
Ezt pedig Budán a Porsche szalon mélygarázsában...<#rinya>
Asszem fesorolva saját fotókon a kedvencek.. 930,964,993.



MrZolee
#185899
Dejóóó neked, én is kipróbálnám, de szerintem nem engednék 😊

#185898
zt Fóton lõttem tavaly... <#rinya>
Remélem azóta már nem így néz ki...




#185897
Na jó... este van már... 964 Carrera4 kabrió! <#rinya>
Életemben másodjára ültem ilyen'régebbi' Porschéban. 😊





#185896
eszerintem ez egy 930-as belseje
Dofekné
#185895
Úgy gondoltam, csak finoman nyúlok bele, mert hát mégiscsak egy Kyosho! 😊


Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#185894
OK!!!
#185893
Miben ültem ma??? 😊))

#185892
kombi felesége? kombiné.
KDavid850522
#185891
Köszi szépen, nekem is a nap fénypontját jelentette, mikor kibontottam! <#nyes>

Az LS 400 átépítésérõl minden fényképes "dokumentáció" alatt van/lesz, szóval mindent megmutatok majd hogy nem gányolok, kereke most is forognak, ezután is fognak, kormányzás is marad, szóval teljes értékû modellként szeretném elkészíteni, ha tetszeni fog, én cserében is benne vagyok, nem nyereség vágyból csinálom, pusztán olcsóbb, mint egy igazit tuningolni! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#185890
Miskota! Az a kombi kék Merga nagyon ott van!!! Jó a színe, minõsége, asszem az ára is az lesz, és KOMBI!!! Ezeket a kaszniformákat miért kell hanyagolni.?? Tetszik!
#185889
Grat neked is a Zõdikéért! Nem hiába Porsche! 😊)))
#185888
Grat neked is! Szép! Nem hiába Porsche... 😊)
#185887
Az az LS400 majd lehet téma... Tényleg tetszik, bár tetszett gyáriként is nagyon, nem a modell minõségéért, hanem az 1:1-es formája miatt... De így földre dobva is bejön nagyon! Ha komolyan gondolod hogy megválsz majd tõle, dobj egy privit nyugodtan, hátha meg tudunk egyezni...<#nevetes1>
MrZolee
#185886
Amúgy köszönöm / köszönjük neked is.

MrZolee
#185885
Dehogy dehogy 😊 Hehe majdnem írtam valamit 😄

Csak asztalok szervezése, virágok bla bla 😄 ránézek ok azt annyi 😊

#185884
Gratulálok Uram!!!
Aztán nehogy otthoni lábbeliként végezd! <#nevetes1>
MrZolee
#185883
Nagyon szép gratula neked 😊

MrZolee
#185882
Mindenkinek szép estét kívánok! 😊

#185881
<#eljen><#eljen><#eljen>
Szééép!!! Nekem is a 850 kombi villant meg a szemem elõtt elsõnek! Jól látom hogy van 300Zx, és Eclipse is??? Ha igen szivesen látnám itt!!!
MrZolee
#185881
Köszönöm, köszönjük 😊 Természetesen nálad is áll, ha szeretnél jönni, gyere te is 😊 gyertek, majd idõpont késõbb lesz pontosan, asszony kezébe adtam mindent tervezzen, stb, nõk úgy is jobban tudják ezeket. 😊

KDavid850522
#185880
Jah, látom alatta levõ dobozon rajta van...1:43 sorry! <#circling>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#185879
Nekem a hpi racing dobozos kombi Volvo tetszik a legjobban!!! <#eljen> Milyen méretarány ez?

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#185878
Szép gyüjtemény.