Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#186026
Én az Ebay-en vettem a Modellautodreams nevû bótból. Azt írták új! Pedig ez egy régi Autoart.😊 Nekem ez a 30. BMW modellem. Ezzel a modellel egy Modellautóálom vált valóra.😊

Amúgy már szerintem rég nincs kereskedelmi forgalomban, na de tudja a franc. Az biztos.😊

#186025
Jól van na! A tiéd is szép!

#186024
Még hogy "lehet hogy nem fog érdekelni senkit"??? Naon szép 02-es Turbó!!! <#eljen><#eljen><#eljen>
Grat!!! A legszebb 02-es szerintem! Ha jól tudom az AA is két fajta kerékkel adta ki, ezüstben is, illetve van Kyosho is ebbõl, de nekem (is) ez tetszik a legjobban!!! Ezt árulják még???
BMW FAN
#186023
Le lehet pattanni az autóimról!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#186022
Szegeden a kamiongyorsulásin voltak ezek a kamionok. Combos volt a hangja... 😊)
Fater kamionos, eléggé rám ragadt ez a teherautók szeretete...
#186021
Na nee mááár...!!! <#rinya><#falbav><#kuss>
Köll egy ilyen nekem... De óccsóér' 😞(
Garva03
#186020
Nah itt egy csak hogy nehogy hiányt szenvedjünk...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

KDavid850522
#186019
Ezt crosspeet-nek küldöm! (meg persze minden mûkedvelõnek 😊) UT modells:







Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Garva03
#186018
Mennyi sok szép új modell! De hol van a csillagos márka?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#186017
Napot Mindenkinek!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

hamhusz85
#186016
Visszatértem végre...Miután valaki feltörte a fiókomat, most telt le a büntetés. Jó újra itt 😊

#186015


Revell F2007 modell eladó. 1:24 méret és 88 darabos. Ár 5000 ft, akit érdekel dobjon mailt: [email protected]
KDavid850522
#186014
<#nyes><#nyes><#nyes> Ezt még nem hallottam! <#vigyor><#vigyor><#vigyor>

Minap fényképeztem az új szerzeményem, ha már ilyen szép napos az idõ:




Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#186013
cool ez a szöveg. erre itt egy vicc: egy párnak gyereke születik, a gyermek nevén gondolkodnak, aszongya az anyuka: Legyengültem!!!

Mire az apuka: há, legyen Gültem!!!😊

KDavid850522
#186012
Elõzõleg valószínû a bányánál dolgozott, ezért van ilyen nagy "bányász" keze...feltételezem õ lehetett a bánya rém, mikor lement, a szén feljött! <#nyes>

Amúgy üdv az uraknak! <#wave>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#186011
ezeket a lapátkezeket b@sszus!

http://ferrari18.blog.hu/

tzs1
#186010
Miket nem talál az ember egy régi dobozban:
[/url][/img]
[/url][/img]

\"Nem szükséges elpusztítani az ellenséget magát, elég elpusztítani az ellenállásra való hajlamát.\" Walter Scherf Pz.Abt. 503 Königstiger parancsnok

Dofekné
#186009
Nem az autó színével van bajom, hanem a fénykép színével.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#186008
Weedhez most nem merek szólni, mert még ideront és elrabolja az irodista luvnyát.......de talán egy képpel eltudom rettenteni ettõl, mert randa szegény lány, mint a bûn! 😊

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#186007
Ment privi 😉

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Töky 007
#186006
Szerintem a színe is szép. Mondjuk fehérbe lehet jobb lenne.

Willi Betz
#186005
Weednek nem köszönted meg XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#186004
Grat az BMW-khez mindenkinek 😊 MotoGP-s az igen jóó.

Töky 007
#186003
Küldj már Privbe egy árat. Köszi

Dofekné
#186002
És ha már ma mindenki kapott valamit, akkor itt van az én új szerzeményem is!
Kár, hogy nem ébreszt bennem semmi különleges érzést, hacsak nem azt, hogy a hatodik hatos BMW-m a vitrinben és hogy már ezt is kipipálhatom a képzeletbeli listámról!
Mostpedig: Köszönet Gallardo-nak, hogy akarta, de nemakarta, Öcsipóknak, hogy megkapta és odaadta, a Kyosho-nak, hogy legyártotta és köszönet Anyámnak, feleségemnek, hugomnak, az ükunokámnak.........



Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#186001
Több az esélye annak mint ,hogy te Dofek családtag legyél 😄DDD

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Leo 1991
#186000
a melegítést az elején hogy csináltad??meg mivel??

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

w77d
#185999
amilyen nukleáris katasztrófák vannak mostanság, ez bármikor megeshet XXXD

#185998
Tudod mikor leszel egy család Dofeknével? Majd ha télen kinézel az ablakon és úgy látod, hogy piros hó esik!!!😊

#185997
Hát jó ,de azért kormánnyal feelingesebb 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

w77d
#185996
neeem fogsz majd így vélekedni rólam ha egy család leszünk XXXXXXXD

w77d
#185995
az nekem is itt porosodik, meg egy MOMO is, de nem használom már õket. A kontroller halkabb este, meg nekem már kényelmesebb is, ugyanolyan pontosan és szépen lehet vele kormányozni...

#185994
Egyetértek 😊

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Dofekné
#185993
Aki nemszereti a BMW-t az pukkadjon meg, mint Weed!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#185992
Nekem van egy eladó pár hónaõos Formula Force ex-em!

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#185991
Köszi! Jaja, nem is Kyosho 2002 Turbo, mint BMW Fannak van!😊

Na Dofek, itt van még néhány kép, amit készítettem errõl a fehér csodáról:

Bocs mindenkitõl a sok képért, aki nem szereti a BMW-ket!!!😊









Dofekné
#185990
Gratula! Látom, azért jó felé tendálsz, hiszen ez is AutoArt! 😊

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Leo 1991
#185989
talált süllyedt😊😊

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Falkon
#185988
Fr.o

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#185987
Sziasztok! A mai napom elég szarul kezdõdött, volt egy benõtt köröm mûtétem. A mûtét sikeres volt, jól vagyok...sõt a délutánom, ha lehet ilyet mondani ilyen jó még talán nem is volt. Jött egy autómodellem, ami nagy örömet okozott számomra. Lehet nem fog érdekelni itt senkit ezért csak egy fotót rakok be róla. Pedig készítettem szuper makróval is képeket. Most tanulgatok fotózgatni nejem faszányos gépével. <#smile>

Íme az egyik kép a Szépségrõl:



Leo 1991
#185986
Köszönöm
Bár a Japán kicsit mellélõve,annyit mondok hogy közel van Magyarországhoz

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Daniel BMW
#185985

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Dofekné
#185984
<#taps> Grat! Látom az egyiket Japánból, a másikat az USA-ból! 😊

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#185983
Autó <#eljen>
Kép <#eljen>
Szín <#levele>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

BMW FAN
#185982

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#185981
<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Leo 1991
#185980
ez érdekelne engem is
egy diorámát szeretnék összehozzni

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Leo 1991
#185979
most hozta a postás

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

bency
#185978
Mennyi az annyi?

:) Semmi okosság :P

Dofekné
#185977
na most, hogy weed nincs már mûsoron......megszabadulnék ezektõl a holmiktól, így ahogy van a képen (kivéve a Porsche kerekek felárasak) autóstul (keréktelen) ajtóstul, kútfõstül, figurástul szerszámostul, irodistapicsástul!
Igazi kuriózum az a háromcsöves heggesztõapparát! Hogy miként mûködhet?
A motor nem az autó motorja, az pluszban van.











Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!