Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Töky 007
#186126
Na ez fasza kis gép.

w77d
#186125
én meg most hoztam el a shift 2 limitedet este fel is telepítem 😄

Töky 007
#186124
Én is vettem, szórakozni jó vele 😊 meg a feeling. Én a Veyronra gyûjtök csakhát nehézkes a játék 😊 vagyis a Drift.

Willi Betz
#186123
Tegnap vettem egy 1-es gti-t...vicces😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#186122
😄 most inkább Shift-fej 😄

Töky 007
#186121
Köszönöm szépen mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Willi Betz
#186120
Boldogat Tökfej! 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#186119
Hát az R nagyobb mint egy S-osztály. Ellenben nem európának készült,hanem amerikának. Oda át a családos mutterok veszik és azzal viszi a 2-3 gyereket az oviba,suliba. Ez szerintem az 5 GT-vel sincs másképp,viszont szebb mint egy R-osztály szvsz.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186118
Töky, Bódogot!

http://ferrari18.blog.hu/

#186117
ezzel teljesen egyetértek!

http://ferrari18.blog.hu/

KDavid850522
#186116
Akkor megnyugodtam! <#wink>

Azok a szóban forgó Porsche versenyautós képek viszont engem is nagyon érdekelnének!!! <#nyes>

Töky-nek még én is kívánok Boldog Szülinapot!

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Hornando
#186115
Én nem tudom mi lelte a Franciákat, de egyre kevésbé tetszenek az autóik.
Nem értem, hogy olyan letisztult formákból, mint anno volt például a Peugeot 405, hogy sikerült eljutni a 407-ig?
Ez a Laguna sem igazi kombi már. Nekem sokkal jobban bejött anno az R21 NEVADA, de az elsõ Laguna NEVADA is jobban tetszett mint ez a mai forma.
persze az tök jó, hogy neked megvan modellben. :-) <#eljen>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#186114

Töky! Boldog szülinapot! <#pias>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bulba
#186113
Napot, Tökinek pedig szülinapot!


60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Hornando
#186112
Szia! Ne viccelj, dehogy haragszom, csak meglepõdtem, hogy itt látom vissza a képeket. Egyébként sok olyan fotóm van, volt, amiket ide is, oda is feltöltöttem. Ide (SG) végsõ soron minden befér, ami autómodell, míg oda csak versenyautók.
Az szóban forgó 911 GT2 pedig lényegében már versenyautó...

Egyébként még karácsony környékén ígértem a Crosspet-nek, hogy csinálok Porsche versenyautós fotókat és csoportképeket, ami tegnap el is készült, de majd csak jövõhéten mutatom meg, mert szinte percre betáblázott a hétvégém.

Üdv. Mindenkinek!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#186111
Sziasztok !

Töky ! Boldog születésnapot kívánok !

Leo !

Eladó, a jövõ hétvégi börzén átvehetõ. 😊 Ha érdekel, ár privátban.

Leo 1991
#186110
Napot!

egy ilyet én is elfogadnék<#vigyor><#vigyor>

Töky Boldogat!!<#pias><#vigyor3>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

GrandVitara
#186109
Töky! Boldog szülinapot!
BMW FAN
#186108
Bódogat Töky<#pias><#pias><#bohoc>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#186107
Napot!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Ronon Dex
#186106
Sziasztok!
Gallardo, ne tedd!!!!!
Én megtettem, két szál fonal a különbség!!!! Nagyon megbántam!!
Semmivel nem jobb, és sokkal drágább!

KDavid850522
#186105
Egyébként pedig: Jó reggelt mindenkinek, azaz: ERÕT EGÉSZSÉGET!!! (vagy erõs egér mérget...?!) <#wave><#violent><#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#186104
Azt az index fórumon találtam, olvasom vissza a az "1:18 és 1:43 versenyautó modellek" topic-ot, ott volt beszúrva, valahol 2010 tájékán!

Bocsánat az engedély nélküli copyright-ért, remélem nincs harag! <#rolleyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#186103
Wáháhááááá!!!!!!!!!!! <#taps><#taps><#eljen><#eljen><#worship><#worship> Még ilyeneket!!!!!!!!!!!!! <#nyes>

Egyébként a többi modelledet is díjazom! <#wink> A Cup-os Porsche-d is nagyon tetszik, a Calibra is (olyat még most láttam modellben elõször) a Nissan is patent, nekem mindegy csak bukócsõ legyen, vagy pálya gumi, vagy az angyal lányokon Sparco bugyi.... <#vigyor>

Ja! És persze RWD minden mennyiségben!!!!!!!!!!!!!

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Hornando
#186102
Asszem akkortájt készült, amikor ezeket fotóztam...
#89214

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#186101
Hali! Hol kukáztad ezeket a képeket? Szerintem ezek az én fotóim. :-)))

Amúgy jó estét!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#186100
És sorry a "gyenge" minõségért.... <#vigyor3>
#186099

#186098
#186097
És végezetül DÁCI kollegának egyet, ezt biztos díjazza majd 😊))
Jó éjt Mindenkinek!

#186096
Már néztem párszor azokat is..😞
Ma este is 😊
Szép Ótó, bár az az RS Szín jobban bejön. Ez a GT szárny is persze..😊
#186095
dobozos kép nem volt a többit tudod hol találod😊 azoktól megkíméllek

#186094
ÁÁááá B@szdki a falábam... <#rinya>
Ne csináld már..! 😞(((
#186093
jé mit találtam😊

#186092
Az igen nagy érdeklõdésre való tekintettel.. 😊) Folyt.köv... <#vigyor3>








#186091
'Versenyótóim' folytatása következik.. 😊)








Garva03
#186090
Hát ezért írtam a végét... Ettõl függetlenül a véleményem maradt...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#186089
JJJJÓóa! Bár kissé funkcionalitását vesztette szerintem a 'puttony' hiánya miatt... De elég ütõs szerintem. pap, papné, lánya, paplan... 😄
Garva03
#186088
Hát ez az x6 is borzadály... De mondom ízlések és pofonok...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#186087
kis Japóm... 😊))




KBazsi
#186086
Köszönöm! Én is pécsi vagyok, úgyhogy hamar le tudjuk zongorázni. <#vigyor4>

#186085

#186084
sima pirosra vagy a fekete LW-re?

Dofekné
#186083
Miért, amikor az X6 megjelent, arra is mondtak mindent. Oszt vezik, mint a cukrot. Az 5gt nálunk még csak hír volt, a Németeknél meg már egy rakat járkált az utakon.

Az X6 meg maga a brutalitás!


Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Gallardo007
#186082
Okés, akkor szólok ha aktuális!

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

KBazsi
#186081
Amúgy sziasztok, és gratula azt új vasakhoz! <#taps>

KBazsi
#186080
Én azonnal meg is venném!

bency
#186079
Áhhh<#worship>

:) Semmi okosság :P

Gallardo007
#186078
High End-re váltok szerintem.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

bency
#186077
Miért adod el eme szent darabot?:S

:) Semmi okosság :P