Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zoli11111
#186425
Igyekszem, csak elõ kell bányászni valamit mellé. Aztán lehet, hogy egy 1968-as Mustang lesz mellette, mert az még fényképezésre vár.

Zoli11111
#186424
Hát, igen, ezek a régiek ilyen pöttyös lámpájúak... 😊)
De akkor legalább volt annyi eszük a modellgyártóknak, hogy megalkották ezeket az autókat. Most meg senki sem gyárt egy épkézláb amerikai pickupot...

GrandVitara
#186423
Jó éjt nektek! Álmodjatok szép modellekrõl! 😉
#186422
A Dodge Dakotám is pöttyös lámpás kissé, de felül tudtam kerekedni rajta lelkileg... Könnyedén. Jó verda a 'kis' "fehérmájú" !
Daniel BMW
#186421

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Zoli11111
#186420
Köszi! Biztosan jobban bírja a kátyúkat, mint egy kis Maruti. 😊)
Ha jól tudom, akkor nagyjából egyforma méretûek. Ez volt a leghosszabb Chevy Silverado, és a legnagyobb Dodge Ram 3500 is kb. ekkora lehetett.

KDavid850522
#186419
Ha szépen megkérlek/megkérünk, csinálsz majd egy ilyet? <#smile> Szerintem nem csak én lennék rá kíváncsi, biztos brutálisan mutatnának egymás mellett! <#violent><#gun><#boxer><#vigyor4>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Zoli11111
#186418
Nem sérti, már elk@rvultam rendesen az amerikai autók irányából, van néhány európai autó is. 😊) Egy jó lapos Lambo-t kellene mellé tenni, vagy valamelyik Ferrarit.

Daniel BMW
#186417
Láttam róla véletlen egy képet és nagyon rosszul lettem. 😊

Persze, ez nem azt jelenti, hogy nem lehet belõle szép modellt csinálni...

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bulba
#186416
Biztos bírja a kátyúkat 😄
Grat hozzá! Méretben ez kb akkora mint egy Dodge RAM?

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Daniel BMW
#186415


http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Zoli11111
#186414
Köszönöm!!!!

#186413
Jóestét! Zöld utat kapott a Bugatti Galibier!Remélem majd kiadja az AA.
Vagy az MC.De az AA-nak inkább örülnék.
GrandVitara
#186412
Grat hozzá! Türelem Chevy-t terem! :-)
KDavid850522
#186411
Hatalmas ez a kocsi!!!!! <#wow1><#eljen> Csinálhatnál egy közös képet, egy európai személyautót mellé állítva (nem tudom mennyire sérti ez az amerikai autós hitvallást) <#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Zoli11111
#186410
Ráadásul kapásból 8 darab fekete pötty!!!!! 😊)

Zoli11111
#186409
Köszi! Régi darab már, de maga az autó nagyon tetszik, és számomra ez is egy kötelezõ darab volt. Látszik, hogy bõven tizenéves modell, Bency biztos egybõl a fényszóró fekete pöttyeit fogja említeni. 😊)




GrandVitara
#186408
Már nem is tetszik! XD
Ekkora bazinagy nem is férne el nálunk! Na jó, megpróbálhatjuk!
KDavid850522
#186407
Csinálom, haladjon! <#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#186406
Ezt vadászni kellett gondolom.. tetszik!!!<#eljen>
#186405
Jó lesz az a Lexi motr! <#papakacsint><#nezze><#integet2>
Daniel BMW
#186404
Ez örök igazság!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Zoli11111
#186403
Köszönöm! Kell maradnia mindig valami rég áhított autónak a listán! 😊)

#186402
Estét! Tyû, ez a duplakerekes naon ott van!!! <#taps>
Daniel BMW
#186401
No, ezt is megéltük! 😄 Akkor hatalmas GRAT hozzá!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Zoli11111
#186400
Most nem! 😊) Ezt már régóta keresgéltem, és most örülök, hogy megvan.

KDavid850522
#186399
Ja-ja, ahová járok tanfolyamra, ott szokott állni a suli parkolójába, suliba járós, de hát kell is az a 8-9000 ccm ha az ember idõben ott akar lenni tankezdésre... <#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Zoli11111
#186398
Tipikus városi szaladgálós autó... 😊)

Daniel BMW
#186397
Tehát a Navigator se kell... XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Zoli11111
#186396
<#vigyor> Ezt nem adom semmi pénzért!!!!! 😊)

KDavid850522
#186395
Igen, meg igényesen meg van építve, nekem a GE szemes lengõkarok tetszenek nagyon!

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#186394
Én is csak az igazihoz viszonyítva gondoltam, mert élõbe van egy ilyen nálunk is, csak feketében, és a normál méretû autók eltörpülnek mellette... <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

GrandVitara
#186393
úúúúúúhh! Megérkezett?! Ez naggyon ott van! Köszi Zoli! Börzén akkor átvenném! Köszi mégeccer! XD
Daniel BMW
#186392
Nemrég ámuldoztam, hogy milyen állatul néz ez ki!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Zoli11111
#186391
32 cm hosszú, szép nagy dög. Így a képen nem látszik annyira, hogy mekkora, élõben feltûnõbb!

KDavid850522
#186390
Húú, Te, ez mekkora?! <#wow1> (úgy értem centire)

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Zoli11111
#186389
Jó estét!



KDavid850522
#186388
Én ezért se sértõdnék meg... <#nevetes1>








Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Leo 1991
#186387
szép estét
börzén lehet kapni 1:18as Ford Transit-ot??
nagyon rá vagyok állva

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#186386
Köszi, nekem ez a kedvencem. <#wave>

KDavid850522
#186385
Nah ilyet se látni nap mint nap erre felé... <#eljen><#worship>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#186384
Skyline : 😊

#186383
sajnos nekem sincs már.

http://ferrari18.blog.hu/

KDavid850522
#186382
De kár, mert én sem találtam ott... <#szomoru2> Meg vagyok halva azért az "utánfutóért"! <#vigyor0>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#186381
Ezt az eBay-en tolják most:











Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

GrandVitara
#186380
Jelenleg nem találtam, de lehet, hogy Labdacsnak van.
A börzén is szokott lenni.
KDavid850522
#186379
Weed!!! Én is gratulálok, ügyesen át szerkesztetted ezt a diplomát a saját nevedre...mi régen csak orvosi igazolásokat nyomtunk, látom manapság fejlettebb a technológia! <#nyes>

Viccet félretéve, LE A KALAPPAL!!!!<#taps><#eljen><#pias>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Daniel BMW
#186378

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#186377
Jó estét !

Weed !

Gratulálok !!!

KDavid850522
#186376
Nem tudod, tréller ott nincs árúba bocsájtva?

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/