Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Daniel BMW
#186821



http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#186820
Van még Bburagom, ha már a 'gyerekjátékoknál' tartunk... F40, Countach, 356B, meg valami Aston Osztrákból vásárfiának.. 😊))
Ablakoknál a gumigéderezést végig eszközöltem ezeknél a régebbi daraboknál..😊
#186819
Ja-ja tom, az sem sûrû példány azért! A tiéd kinyitott kopoltyús. Még Schumi kabriójának a szine tetszik nagyon (almazöld)!
Willi Betz
#186818
Van nekem is ilyen,csak lila. Egészen szeretem,annak ellenére,hogy Bburago

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186817
Köszönöm! Igyekszem, lehet csinálok még. Nem gondoltam volna hogy másnak is tetszik... Gabecnak, Dácinak, Neked... <#confused><#vigyor3>
#186816
Akkor még képet!
Nekem is tetszik, még nincs nekem... eccer majd!
Daniel BMW
#186815
Régebben nem annyira voltam oda a 3.0 CSi-ért, láttam, hogy szépnek szép meg minden, de valahogy nem tudott megfogni. Na, mostanra meg úgy megfogott, hogy el se enged! Imádom!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#186814
Szép Ótóart CSI!
#186813
Sziasztok!

Eladóvá váltak a következõ modelleim:

BMW 2002 Tii L Autoart fekete 12000Ft
BMW X5 Kyosho fehér 18000 Ft
BMW 5ös kombi Kyosho sötétkék 16000 Ft
BMW X6 Kyosho pezsgõ 22000 Ft
Mini Cooper Autoart ezüst 10000 Ft

Daniel BMW
#186812

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#186811
Még jöhet pár kép a Bburagóról,bejön! 😊

:) Semmi okosság :P

#186810
Szerintem amiatt látszik jobban hogy a pezsgõs az metál, lehet jobban kiadja azt az öntési hibát, de a kéken nem figyeltem fel eddig, sõt, szinte csak fényképen ilyen feltünõ! Olyan mint a csúnya lány: Jól áll neki a távolság... XXXD
Viccet félretéve 4rugó volt, kifogástalan állapotban, annyit megért!
Sajna Bburago, dehát ez van... UT-Modell ára majdhogynem szor 10... Válság az nagy úr..😊
bency
#186809
Estét

:) Semmi okosság :P

#186808
Köszke! 😊
Töky 007
#186807
Áhh már elmúlt az a világ 😄

Willi Betz
#186806
Igen,kell? 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186805
Sziasztok.
Nincs ilyen Porsche modellbe. 1:18-ban biztos nincs,
Töky 007
#186804
Pedig ezt mennyire meg akartam venni tõled 😄

Willi Betz
#186803
Az aranyszínû piszok jó a bordó belsõvel!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Leo 1991
#186802
<#banplz><#banplz>xDxD
akkor úgy mondom,hogy modellbe<#nevetes1><#nevetes1>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

tzs1
#186801
Persze... most linkelted be... XD

\"Nem szükséges elpusztítani az ellenséget magát, elég elpusztítani az ellenállásra való hajlamát.\" Walter Scherf Pz.Abt. 503 Königstiger parancsnok

Leo 1991
#186800
valaki látott már Xbox360 festésû verseny Porsche-t??
ilyesmire gondoltam




vagy ilyenre

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

KDavid850522
#186799
Határozottan tetszenek! Azt nem értem, hogy a kék mért mutat jobb kidolgozást, úgy értem amit a múltkor is írtam, a pezsgõn az elsõ sárvédõ meg a lökösnél látszik végig egy öntési vonal (én sorjának hívom) ugyan olyan van az én Bburago Z8-asomon is, és ez a felfoghatatlan számomra, hogy az egyik szép, a másik meg kevésbé. De tetszenek, szép a formájuk! <#eljen>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#186798
Köszi...! Bburago az is 😊
Porsche 993 Carrera mind kettõ, elég ritka színûek (asszem)...
KDavid850522
#186797
Szerintem tök jól mutatnak egymás mellett! A kék milyen gyártmány? <#eljen>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Willi Betz
#186796
Nincs rá kézzel fogható válaszom. Talán az,hogy már nem tetszik annyira.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Leo 1991
#186795
miért válsz meg ettõl a szépségtõl??

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Hornando
#186794
Sziasztok!

Idesüssetek, milyen tréfás reklámot találtam :-)))

Nézzétek, a Mercedes GP-nek van humorérzéke... :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#186793
Sikerült majd minden képnél a pezsgõ színû autót a hasonló színû redõny elé állítanom, nehogy egy kis kontraszt legyen... XXD
Ezt a bénázást... 😄DD
#186792
Napot!
Tegnap Bburago tulajdonos lettem! 😊))
Ma gyorsba fényképeztem róla, enyhe javítást/korrekciót eszközöltem a modellen hogy igazibb legyen, íme:
( a "Champagne" színû az 'új' 😊 )
Mit nekem UT-Modell...! 😄









Willi Betz
#186791
Úgy döntöttem,hogy Õ megy a háztól. Baráti áron, priviben jelentkezhet érte bárki.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

KDavid850522
#186790
Sziasztok urak! <#wave>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#186789
Szép napot mindenkinek !

Willi Betz
#186788
Reggelt

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186787

http://ferrari18.blog.hu/

#186786
Napot/estét!
Ment privi!
Jó Iccakát! <#integet2>
w77d
#186785
nálam picit több...

#186784
nálam is

http://ferrari18.blog.hu/

#186783
van nálam 16,5 eFT

#186782

http://ferrari18.blog.hu/

#186782
Nekem is kell!!!!Ennek má lada kilincse is van!!!Hol és menyié?????
tzs1
#186781
Uttörõ becsszavamra: ez szép!!!!!!!!!

\"Nem szükséges elpusztítani az ellenséget magát, elég elpusztítani az ellenállásra való hajlamát.\" Walter Scherf Pz.Abt. 503 Königstiger parancsnok

schumimodells
#186780
Gratulálok hozzá.

Akkor énekelheted,hogy: Április 4-rõl szóljon az ének...<#smile>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

KDavid850522
#186779
Óóóóóóó, de jóóó neked!!!!!!!!!! <#taps><#taps><#taps> Mennyibe sikerült megszerezni? (már ha publikus)

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

schumimodells
#186778

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Falkon
#186777
A w124 mellett ez a másik kedvencem. Kár hogy ilyen drága! 😞
A merci : 23 körül, ez meg 18 😞((

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#186776
Sziasztok

pont április 4-én jött meg....furcsa egybesés😊

schumimodells
#186775
Szép estét.



http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#186774

http://ferrari18.blog.hu/

Falkon
#186773
Linket, kérlek! 😄

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)