Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Harly18
#187020
Te sem a szépségedrõl vagy híres XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#187019
XXXD
#187018
Este mutatom! Amúgy az egy Norev Porsche, abból van nekem 5féle is..! 😊
w77d
#187017
te a tetõre jársz fotózni? család ennyire nem nézi jó szemmela modelleket? XXXXXD

#187016
<#eljen> grat! <#eljen>
#187015
Igaz!! Ez lesz ha a bogár megmássza a Porschét!!!!😊
Harly18
#187014
Megérkezett!! 😊 Elég sokat kértek a postáért, azt hittem valami hiper-szuper elsõbbségivel küldik, de több idõ volt, mint ha olcsóbbal küldték volna...mindegy :S

VW New Beetle Dune 1:18 AUTOart

+ teljesen új, sosem vették ki a dobozból
+ a modell maga nagyon szép, ez a sárga metál nagyon jól néz ki
+ elég különleges, ma már nem is egyszerû beszerezni, fõleg jó árban nem

- a doboza eléggé viselt állapotú
- az átlátszó mûanyag szét van törve
- a ragasztó elengedett, így meg kellett ragasztani, de nem túl esztétikus
- azért látni a modellen, hogy nem ma gyártották, hanem kb 10 éve, de teljesen rendben van

Sosem hittem, hogy lesz ilyen modellem, mert mindig baromi drága volt, de lett. Igaz az RSI-nek jobban örültem volna, de ki tudja, talán az is összejön, csak ugyanilyen türelmesnek és szerencsésnek kell lennem 😊


1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#187013
ez nagyon randa

#187012
Egy bogár 935-ös Porschéval keresztezve.
KDavid850522
#187011
Ja-ja, tetszik nekem is ezzel a "dísz tárcsával"! <#nyes> Mutasd csak a tiédet!

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#187010
Gondolom be lehet égetni a lámpánál pár csilli-villit!!! <#nevetes1>
#187009
Egy ilyet vettem pár hete, még a dobozában van.... Csak ezen a felni milyet dob rajta...!!!
BMW FAN
#187008

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

KDavid850522
#187007
Szerintem ez az ország egész területére igaz... <#nyes><#falbav>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#187006
nna igen, ez itt pesten kb 3 métert tudna mozogni oda meg vissza oszt annyi XD

KDavid850522
#187005
Nálunk a Zsigulit is megnézik, mikor néha napján legurulok vele a Tesco-ba, ahogy dadogva jár a motor, meg csattog-vonyít a váltó, hát még akkor egy ilyen Porschét... <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#187004
Aggy' Isten az uraknak! <#wave>

Ha már Póse'... <#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#187003
A zóld ezekkel a felnikkel brutálisan néz ki!
#187002
<#eljen>
#187001
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

#187000
gyári zõd!



BMW FAN
#186999
Ehhez csatlakozom😊))) Ez a Porsche!..<#finom>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Leo 1991
#186998
melyiket mert 2 is van
#186988 vagy #186989

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#186997
Azt a k@rva zöldet megrendeltem Budaörsön vagy 3hete..... ááááááá;?.(%+2§ <#bohoc>
#186996
Na, most már ne hagyjatok!!! <#idiota><#kuss><#buck><#vigyor5><#nyes>
Leo 1991
#186995
valaki itt nagyon Porsche függõ<#nevetes1><#nevetes1>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#186994
#186993
#186992


#186991
#186990
Nocsak... <#nevetes1>



#186989
#186988



BMW FAN
#186987
Napot!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#186986
Thanx!
#186985
Az annya szömit!!! Oszt még rendszám is van rajta a Pósén!!!! Meg borotva az alsó részeken...<#eplus2><#eplus2><#eplus2>
Micsoda úthálózat lehet arra fele... 😊)
#186984
Napot!
<#vigyor3>
Szerintem, ha engem kérdezel, a plüsspor egész világos legyen, világosabb mint a többi rész mellette, hogy némi kontraszttal elhatárolódjon a "kárpit"! <#nevetes1>
Szerintem... 😊))
Nem bírsz magaddal, te kis 'autókereskedõ'...! <#nevetes1>
Amúgy jó ötlet!!!
Willi Betz
#186983
3.6-os te nagyon hülye XD 299 lóerõ. Csak az a fos DSG ne lenne benne...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186982
Jó reggelt.
Autoart ujdonságok.
KDavid850522
#186981
Igen-igen, tudom, de crosspeet nem akarja hogy a belsõ ki legyen pucolva, ezért gondoltam, hogy azzal szebbé tehetném, ha plüssel megcsinálom! <#vigyor0>

Én szívem szerint a kocsi színére fújnám a belsõt, hátsó ülést kivágnám, lefalaznám, két piros kagylóülést tennék bele, meg a bukócsövet! Csak már megígértem hogy az övé lesz, de...végül is itt szólás szabadság van nekem is! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#186980
Itt vagyok! Nem tudok aludni...Ha nem jön álom a szememre, fel lépek gyorsan az SG-re... <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Dofekné
#186979
Ejj! Drifautót nem plüssözünk!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

KDavid850522
#186978
Nah, én elköszönök, fellõtték a pizsit... <#vigyor> Jó éjt! <#wave>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#186977
hehe XD

KDavid850522
#186976
Helyes! <#wink><#eljen> Ma már én is csak versenyeken "rajoskodok", volt egy pár közúti balesetem, úgyhogy én magam hibájából okulva mondom ezt, de úgy látom te okosabb vagy ennél! <#nyes> Hiába, aki diplomát nyomtat magának... <#hehe><#hehe><#hehe><#hehe>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#186975
ááá állatkodni max a ringen vagy valami piactéren... a pályán is csak a végsebességet szeretném megtudni, de csak akkor ha nem nagy a forgalom.. utazáshoz faszán komfort fokozatba kell rakni a járgányt és csak arra alkalmas úton kell megnyomni a váltó melletti kis sport billentyût 😄

KDavid850522
#186974
Az patent akkor! <#wink> Csak okosan a közúton, nem szeretnélek a híradóban viszont látni, egy "diszkó" balesetben... <#nyes><#rinya>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#186973
az látszik XXD

tudod mi a diplomata járgány? most este haverokkal próbálgattuk apám 3.2-es Passatját, ami kívülrõl úgy néz ki, mint egy igazi diplomata kocsi (sötétített, fekete passat bézs bõr belsõvel), csak éppen Imprezát reggelezik a maga kis R32-es Golfból átpakolt motorjával XD tényleg nagyon keményet lép hétvégén csinálok egy gyorsulási videót megyek pályán is meg ismerõssel beszéltem hogy ki kéne menni a ringre aztán ott menni egyet.

KDavid850522
#186972
Egyébként 935-ös Póse' ha jól tudom, de nem vágom annyira õket! <#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#186971
Valami diplomata járgány! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/