Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#187120
az ebayen sem nagyon változott az áruk, így én sem hinném, hogy külsõre túl nagy különbség lenne a kettõ között, biztos lehetne sok apróságot találni amitõl jobb az AA, de váltani nem biztos hogy megérné

#187119
Szép darab az is ,és a képek alapján nem egyértelmû,hogy olyan nagy külõnbség lenne közöttük.
#187118
nem tudom, nem volt soha kezemben kép alapján meg nehéz eldönteni😞 nekem tonka postil volt, ott nem volt kérdés, hogy váltok, a Motorbox viszont fogósabb kérdés

#187117
Nem hasonlítottad össze a Motorbox-szal.Nekem Motorbox van és gondolkodom,hogy érdemes-e beruházni egy Autoartra.
#187116
Autoartos a kicsikém😊

#187115
A 959-es Autoart vagy Motorbox? Ha esetleg van mindkettõ neked melyik jobb? A Motorbox lassan már 10 éves,az Autoart új.
Leo 1991
#187114
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#187113
Jó estét,







w77d
#187112
igen ez innen jött és egy másik topicban kezdõdött pár hülyével nemrég XXXD

BMW FAN
#187111

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Leo 1991
#187110
2 óvodás beszélget
Az egyik megszólal:
-Taty van...
-Mivan??
-Taty van...
-Mi??
-Batynak a matykák....
Jaaaaaaaaa taty van<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#187109
Erre a zóld turbóra várok én is.
#187108
nekem az a kis Honda 1:01-ben is bejönne.

http://ferrari18.blog.hu/

Daniel BMW
#187107
Engem a kis Honda nagyon megfogott, a Jaguar meg biztosan gyönyörû, a Lexus-ba bele vagyok szerelmesedve és a Porsche meg úgy jól állna a Cayenne mellett. 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

w77d
#187106
Gabi nálatok is batynak a letyek?

#187105
Szépek azek mind, bár annyira egyik se kéne.
A Honda-t nem tudom hogy jutott eszükbe megcsinálni 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#187104
Ezeket nem kellett volna az AA-nak, nagyon-nagyon állat!



http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#187103
Ki rángatlak én a lukadból! XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#187102





http://www.flickr.com/photos/chilisos93

w77d
#187101
metyek ha éppen nem batyok

Willi Betz
#187100
Jössz vasárnap? Ha nem akkor oda megyek és lehugyozom az autód kerekét! XD Egyébként is arra megyek.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#187099
petyig batyni jó

Daniel BMW
#187098
Jajj, a SAAB-ot nagyon nem kéne... az még nekem is tetszik! XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#187097
Ha még a kombi is kijönne...😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#187096
Mosogatni te...te...here XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#187095
Csak a Saab-ot ne! 😄 Különben szenvednék XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#187094
Baromira kéne egy ilyen Superb!<#eljen> Igaziban szerintem az egyik legjobb ár-érték arányú kocsi.
Jó lenne, ha az Abrex megcsinálná a kombit is.😄
Meg egy Saab 95 is kéne 1:18-ban, nagyon el lett találva az az autó (is).

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#187093
estét

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

w77d
#187092
batyni méty?

Willi Betz
#187091

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#187090


Bárhogy nézem,ez a legszebb BMW!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

GrandVitara
#187089
Tehát mosogatni! 😄
#187088
Na, ez aztán pangós nap.... Léptem, további kellemest!
Mennem kell férfiúi kötelességemet teljesíteni... <#law><#nyes><#duhos2>
<#nevetes1>
#187087
Feláldozok egy Bburagot... <#hawaii><#vigyor5><#nyes>
#187086
Ja, és az én 356B-m nem kabrió. <#nevetes1>
Bocs Schumi... 😊
#187085
A Norev 930 Turbo kerekei viszont mennek egy ilyenre, csak ezüst lesz, lökösök nélkül...






#187084
#187083
A múltkor mondtad hogy mutassam az enyém, gyári felnivel ilyen, mint mondtam még a dobozában van... A donor autó kerekei csak húsvét fele érkezik...


Daniel BMW
#187082

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#187081
Jó napot.
GrandVitara
#187080
Jó napot!
BMW FAN
#187079

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#187078

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#187077
#187076
Napot!


KDavid850522
#187075
Jó reggelt az uraknak! <#wave>


Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

bulba
#187074
Reggelt!
Neo43!

<#wow1><#wow1>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Willi Betz
#187073
Én ott leszek😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#187072
Jó estét !

Terveim szerint ott leszek. 😊

GrandVitara
#187071
Jó estét!
Már csak négyet kell aludni! Ki jön?