Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

KDavid850522
#187320
EGY BBURAGO PORSCHE 356 COUPE-T ÉN IS VENNÉK, BÁRMILYEN SZÍNBEN ÉRDEKEL!!! <#smile> Csak hibátlan legyen!

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Garva03
#187319
Addig mutogatjátok ezeket a mustángokat, míg a végén még többem lesz otthon...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Zoli11111
#187318
Az enyém ebbõl is piros. Mint a C6-os Corvette, ami neked fekete, nekem meg piros. 😊)


#187317

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#187316
<#eljen>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Zoli11111
#187315
Ez tetszik!

Daniel BMW
#187314

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#187313
<#nyes>
#187312
Amúgy félreértés ne essen, nekem a Porschék közt fõleg a 911-es vonal jön, be, (esetleg még a 928-as, de sajnálom az AA-ra kiadni azt a valag sok pénzt, fõleg ha nem teljesen kedvenc..😊))
356-osból látom hogy más gyártók kitettek magukért, de nekem már kissé régi évjáratú a gyûjteményembe, illetve nem a kedvencem, ezért "csak" Bburago van/lesz..
Willi Betz
#187311
Ha abból indulok ki,hogy néhányan miként és hogyan közlekednek. Akkor azért se fog lenyúlni 😄 Elenyészõ az autósok azon száma akik használják is a tükröt a rendeltetése szerint,vagy tudja hol van éppen és mit csinál. Mármint az embernek aki vezet.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#187310
De venni akarok egyet, de nem akarok festegetni, ezért inkább olyat veszek, amin a legkissebb átalakítást kell végre hajtani.. A régi 356-osom pedig diorámás kellék lesz lehet, a Maisto 930 Speedsterrel egyetemben..... Az utóbbi csak felbakolva..😊
#187309
Akkor majd az állítógombért le fog nyúlni... 😊)
#187308
Fekete kabriót látok boltos darabot, ezüst esetleg Vatera... Nem sürgõs, csak lesz egy garnitúra Fuchs kerekem pluszban, és gondoltam vagy Bogárra, vagy 356-osra menjen rá. A babakék Bogaramat nem akarom elkúrni, egy Bburago 356-osért pedig nem fáj majd a szivem..😊
Willi Betz
#187307
Valójában nincs sok értelme. Csak ha elcseszett lusta az illetõ és nem nyúl fel a tükörig beállítani 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#187306
Most erre mit mondjak... Belerakták végre a széria kocsikba is azt ami 1960-as években benne volt egy ikarus prototípusban! (Infra éjjel látó, Tv és hasonló) Vagy mondhatnánk, hogy végre megint van közvetlen hengerbe történõ befecskendezés is (benzineseknél...) erre is kb 50 évet kellet várni...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#187305
Az kellhet egy autóba, mint kurvának a templomi bérlet, vagy mint Weednek egy koton... XXD
Willi Betz
#187304
Na,bele rakják a Fiat Freemont-ba is azt amit a bálnában már 20 éve beraktak 😄
" elektromosan állítható belsõ visszapillantó"

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#187303
Az ezüst Coupe nem egy sûrû darab.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Garva03
#187302
? De Te nem fogsz venni egyet? Vagy a sérültet is meg akarod tartani?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#187301
Nagyon gondolkodom rajta, hogy a zender golfot számûzöm, és veszek helyette egy s600-as bálnát...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#187300
Hát ez az! Épp kéne nekem is! XXD
Garva03
#187299
Weedet? Én nem félek tõle... csak egy nagyra nõtt diplomás bagoly 😄

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#187298
Jó lett!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#187297
Nem fogom... Egy fiatalabb darabért megyek, meg kellékekért...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#187296
Jah nem rád tukmálni akarom, csak gondoltam ha Neked nem kell majd a hibás, akkor lehetne egy épp...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Daniel BMW
#187295

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#187294
Olyan szééép! <#rinya>



Willi Betz
#187293
De nem ám elcsórni a 190-esem!<#idiota> Mee különben rád küldöm Weedet! 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#187292
Csak fekete kabrió, vagy ezüst cópé, eltökélt vagyok..!
Garva03
#187291
Aha! Reggel fogok benézni! Van 2 ígéretem, és most tudom betartani.

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#187290
Bár nem 18-as, de naon ott van... <#finom><#finom><#finom>

Garva03
#187289
Mennyire ramaty állapotú a piros 356-osod? A kettõbõl 1 épet nem tudsz összehozni?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#187288
Szóval jössz börzére?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#187287
És ugye a háttérben a chevik...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#187286
Valami ilyenre szeretném, nem nagy kunszt, csak a pirosom elég tré állapotú... Bár most volt alatta egy 996 Turbó alufelni, lökösök nélkül, kár hogy nem fotóztam le (kissé nagy volt..😊...
Na majd ha lesz egy normális darabom! Addig is: 😊))






Garva03
#187285
Hát nah... Most nincs köztük a bugatti, és a bordó porsche.. (mennek börzére...) De igen, van a képen az is... Meg egy golf is...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#187284
Akad köztük Audi meg Bugatti is😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#187283
Nekem itt van az összes porschém...

(mondjuk nem friss a kép...)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

schumimodells
#187282
Nekem van egy piros és egy sárga Coupe, valamint egy piros Cabrio

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Garva03
#187281
Akkor nem szóltam 😊

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#187280
Fekete cabriom is van... De az nem eladó... Jó régi darab, és a gyüjtemény egyik legrégebbi darabja...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#187279
Ricko low umbau: 😊

#187278
Köszi, de korántsem hibátlanom nekem is van piros Coupe, most azon játszok hogy a Norev 930 Turbo kerekeki alámenjenek, aztán ha ok, akkor egy hibátlanra akarom átültetni...
schumimodells
#187277
Nekem majdnem lett egy fekete Cabrio,de inkább a pirosat vettem meg helyette.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#187276

Garva03
#187275
Nekem van egy bordó bburago coupe, de közel sem hibátlan... viszont aranyárban sincs... Ha érdekel megbeszélhetjük...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#187274
Jó kis gyûjti, de most én mondom hogy kár volt elb@szni azt a oliva W123-ast, még ha mellette van egy épp példány, akkor is.... Az Expressen, régebben én is majdnem vettem egy ilyen leharcolt darabot, az Ombre állítása szerint szép állapotú, csak a Merci jel hiányzik róla, mert leesett, kiállítva van a Tv tetején néhány éve, úgyhogy bizti nem poros/karcos... Még hogy jó állapotú...😊))
#187273

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#187272
<#zavart1>
Van egy kék individual ebayen, holnap jár le.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#187271

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/