Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#188617
Meg tudom nézni most???
#188616
Hali 1:18-as Kyosho doboza megvan meg mindene 😄 Jah és Grafit szürke

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188615

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188614
Megnézném városbélim!!! Illetve milyen márka, szín? Priviben jöhet elérhetõséggel együtt!
#188613
Hali eladó a BMW 330i touring-om 5.000Ft + Posta

az egyik fékpofa letört és elszakadt az elsõ 2 bizti öv.

Ezen kívûl semmi baja.

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Hornando
#188612
Ja, régi kép. Ahogy elnézem, olyan 2004-05 körül készülhetett...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

schumimodells
#188611
Kapott Enzót is az öreg, a 400-ikat,amit a Pápa az egyház egyik alapitványának adományozott.

Tehát akkor 399+1 Enzót gyártottak.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#188610
Az öreg nagymester!!! Mármint Schumi, öltönyben... <#nevetes1>
Hornando
#188609
Egy érdekes kép :-)



Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

schumimodells
#188608
Olyan mintha egy régi görkori lenne alatta.
Szegény Ferrari.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#188607
Na Schumi, hogy neked is legyen valami... <#nyes><#vigyor5><#hehe>



Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#188606
Nekem nincs, és most újabbakat sem tudok lõni róla, mert letérdelt az Olympusom.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

schumimodells
#188605
Nincs róla több kép? Ez ritka változat,gondolom.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#188604
Már mutattam én is, de akkor még egyszer. A középsõ modellt nézd.


Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#188603
Sziasztok !

Schumi ! Igen, de már Nándi megelõzött a kérdésed megválaszolásában. 😊

Hornando
#188602
AUTOart, de ez 2009 Mecsek Rally OB változat, míg a SunStar a Bulgáriai VB-s változatot csinálja majd. Kis szériás sorozat.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#188601
<#worship><#worship><#worship> le a kalappal!<#worship><#worship><#worship>
Nem egy nap volt, úgy érzem... Az a motortér, belsõ, hihetetlen!!!
Erre nincsen szó, nagyon nagy mester az Ombre, minden elismerésem!
<#taps><#taps><#taps>
schumimodells
#188600

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#188599

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#188598
Hihetetlen! Ez a profizmus!

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#188597
Akkor ez mi,valami umbau? Nekem elõször AUTOart-nak tûnt,aztán láttam rajta a Turán nevét.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#188596
Nagyon szép modell,a szin is jó választás volt,gratula.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#188595
Az nem pont EZ lesz. :-)

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#188594
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>
Na jól van, elöntelek benneteket 964-es fotóimmal... Hagyok holnapra is most már... 😊)






schumimodells
#188593
Ezt már nagyon várjuk.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#188592
Ezt nézzétek meg, nekem nagyon tetszik a végeredmény. Nézzétek végig, csak 8 oldal.
Bburago 348 Tb - ilen volt, ilyen lett.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#188591
Road Legends
#188590
Jobban örültem volna ha a Minichamps dobta volna ki elõbb a Mexikóit, ebben a színben, mondjuk 59euróért....
De mintha a fogam húznák, sok pénz nagyon számomra is.
Ennek a Schuco-nak a színe nagyon tetszik, van itthon belõle '67-es.. 😊
Persze töredékéért.. Ha tetszik, van Harlynak 9ezerért.
schumimodells
#188589
Eligor 1/18

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

KDavid850522
#188588
Azt gondoltam több! Szerintem ilyen kidolgozás mellett, az nem vészes (hozzá teszem, mihez képest, nekem már 15e Ft fölött is sok) de van ettõl gyengébb is drágábban!

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188587
Az a moci lehetne jobban is kidolgozott, amúgy nagyon szép!!! Elfogadnám..
Õt ki is gyártja??
KDavid850522
#188586
Húúúú!!!!!! Na ez se piskóta.... <#wow1><#wow1><#worship><#eljen>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188585
Meg szabad, de nagyon fájni fog... 😞((
Sokba, mint az új RS-em akciósan persze, de ezek a Schuco limitációk egy vagyont érnek majd egyszer, jó befektetésnek is, persze soha nem akarom majd eladni...
Közel 30 ropogós...
schumimodells
#188584
Szép napot.





http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

KDavid850522
#188583
Szép nagyon ez a bogár, én az emelõ bakjával nem bírok betellni, az a kedvenc részletem rajta! <#taps> Meg szabad kérdezni mibe fog fájni?

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

bency
#188582
Ez mennyire gyönyörü! Grat!

:) Semmi okosság :P

#188581
Bocs Harly.. 😊)
#188580
Jól fog menni a Porschékhez... 😊
#188579
Éésss elmentek itthonról, mert nemrég félretetettem magamnak egy ilyet... anyagi kár jelentõs, de ha minden igaz szerdán ismét a kezemben! Kellett nekem kinyittatnom azt a Schuco dobozt a boltban..
De a színe.... hmmm.... 😊)))


















#188578
Igen, alapból állítható a "levegõztetõje". 😊)
bency
#188577
Jól van úgy értem hogy nem gyárilag nyitott....ó mindegy inkább<#idiota>

:) Semmi okosság :P

KDavid850522
#188576
Jöhet még!!! <#taps> És én is kérdezni akartam, hogy a légterelõn felül a motorháztetõ is nyitható? Ha igen, egy olyan minden nyitott képet is kérnénk! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188575
Nem, a szél, vagy villanymotor... XXXXD
Persze hogy én, nincs pézem rá hogy külön egy embert tartsak arra hogy nyitogassa.. XXD
bency
#188574
Azt a légterelõt te nyitod ki?

:) Semmi okosság :P

KDavid850522
#188573
Talált - sûlyedt! <#nyes> Eddig sosem figyeltem fel rá milyen szép, de így átépítve nagyon bejön!

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#188572
Szép ez az M3-as, de az a 300 eurós alap ár érte......... <#csodalk><#eljen><#levele>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188571
Akkor jöhet még kép, gondolom.. <#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3>







Hornando
#188570
Ford Cortina a la Lotus

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

KDavid850522
#188569
Úúúú de szép részlet gazdag ez a Póse'!!!!!!! <#wow1><#taps><#eljen><#worship>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Hornando
#188568
Minden okod megvan rá, hogy vigyorogj. :-))) <#eljen><#eljen><#eljen>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;