Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#188767
Még nincs kész szerintem... 😊)
#188766
Neked van egy rendszámos Suzuki Supermoto-d????
schumimodells
#188765
Igy is nagyon szép,hidd el nekem.

Az idén jön a DS 19 Cabrio fehérben. Mindenképp kell majd.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#188764
Hú de brutál, ez valamiféle stílusirányzat? Ezt picit lebontottad, hogy így nézzen ki.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

schumimodells
#188763
Nem ült benne de Gaulle?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#188762
Estét!
Gallardo!!!! Ezekrõl a German Umbaukról nagyon jöhetnének még képek, ha vannak!!!! Nagyon kúúúúl!!!!!
Daniel BMW
#188761
Egyszer a Norev kitalálhatna két nyitható hátsó ajtót erre a modellre, azzal az lenne a bajom, hogy feltámadna bennem a birtoklási vágy.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#188760
De formailag kicsit hasonlit az S 100-ra. Lehet,hogy mivel a Delfin is farmotoros,formailag azt vették alapul.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#188759
Fúú ma láttam egy DS19-t. Feketét. Van tekintélye!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#188758
Kipufogó?? Az nagyon régen volt: azóta igy néz ki: Így vettem és jelenleg igy nézz ki:





schumimodells
#188757
Ehhez az autóhoz meg egyszerüen nincsenek szavaim.
Azt tudjátok,hogy a DS tervezõjét el akatrák vinni a ruszkik a Szovjtúnióba,ûrhajót tervezni?


http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#188756
És az 1000MB? Szerintem az az S 100-as elõdje.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Hornando
#188755
Ez a bordó az ÁSZ!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

Hornando
#188754
Na és mi van a robogóval? Kész a kipufogó tuning?

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

schumimodells
#188753
Nekem világoskékben van meg, az sem rossz.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#188752
Gyûlnek-Gyûlnek 😄 csak most vettünk egy 1:1-es Renault Twingo-t is és most kicsit leállok a modell gyûjtéssel, csak ilyen kis himi humi 43-asokat ha meglátok akkor megveszem.

schumimodells
#188751
Állitólag ez az autó ihlette meg a Skoda S 100 tervezõit.
Hogy igaz,vagy nem,ki tudja.



http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#188750
Na ez nagyon bejövõs...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

schumimodells
#188749
Szépek.<#eljen><#taps>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#188748
Azért azt is nézni kell h zsibibe kötelezõ alkudni 😛

Töky 007
#188747
Akkor csak muszáj leszek ellopni 😊

Hornando
#188746
<#levele><#levele><#levele><#duhos2><#boxer><#violent>
Sajnáltad egy öreg nénitõl a tisztességes árat, nyugdíj kiegészítés gyanánt? Csalódtam benned! :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Töky 007
#188745











schumimodells
#188744
A világ legelsõ ferdehátú autója.



http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#188743
Legális úton biztos, hogy nem 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#188742
Faca.<#eljen><#eljen><#eljen>
Na és a többi???

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#188741
Ejjjjh 😄 Ebbõl még az egyik az enyém lesz egyszer 😛

Hornando
#188740
legutóbbi


Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

schumimodells
#188739

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#188738
A rönókról képeket,de gyorsan!

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#188737

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#188736
Jol láttad 900Ft, egy évbe egyszer kijárok a Debreceni Zsibibe, és megláttam õket egy öregnéninél, 1300-at akart de egy kis alku még belefért 😄

Hornando
#188735
<#eljen><#eljen><#taps>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bency
#188734
Azt meg hogy? Nem 9000?😄

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#188733
Bulba te szedtél már szét 43-as Minichamps.et? Elõl mind csvaros de a hátulja világért nem akar lejöni. Mi a titok??

Hornando
#188732
<#eljen><#eljen><#eljen>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Töky 007
#188731
Köszöntem, igen már csak 43-sokat gyûjtök. Fõként Renyókat, de most ezeket nem bírtam kihagyni 😊 Fõleg h a négy darabot 900Ft-ért vettem meg.

Daniel BMW
#188730
Nagyon klasszak, fõleg a 9-3 Viggen tetszik!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#188729
Grat,nagyon szépek. Gyûjtesz 43-asokat is?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#188728
Ez is szép.



http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#188727
Napot az uraknak ma 3 ilyen csöpséggel újult a kis gyûjteményem: + még van egy kombi csak felvált a rendszámtáblája. Minichamps-ek.

schumimodells
#188726
Ez már nagyon sok.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#188725
Hát ezek a VW k is alig vannak alakitva,egy felni meg egy ültetés.

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#188724
Sosem tetszettek a tuningolt autók.

Mondjuk a Brabus gépek elég tûrhetõek: külsõre alig észlelhetõ a változás,de a motor brutális.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#188723
Van valami új modelled?

Csak azért kérdem,mert te hajlamos szoktál lenni arra,hogy ne mutasd meg nekünk.<#smile>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Gallardo007
#188722

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

bency
#188721
Ezek annyira nem is tuningoltak...ezek tökéletesek 😄 Szerintem sokszor az az igazi tuning mikor kap egy gyönyörü felnit és egy szép ültetést.Igy megmarad a szépsége az autónak csak szebb lesz 😄

:) Semmi okosság :P

Hornando
#188720
Nekem sem tetszenek az ilyen tuningolt és leültetett verdák.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Willi Betz
#188719
A metálbarna és a Jetta frankó!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#188718
Annyi kéne 😊))

Nem,a modell kidolgozására irtam hogy szép nagyon 😊 Annyira nem kedvencem ez a 205ös.

:) Semmi okosság :P