Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
:) Semmi okosság :P
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
Tényleg van nektek otthon egy igazi Beetle? Meg vagytok vele elégedve?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Egyébként jellemzõ a totalcar-ra, hogy õk letojják az új bogarat, már mindenhol írtak róla, csak ott nem.
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Ez viszont nekem túl idegen itt. Az,hogy függõleges téglalap alakúak a beömlõk.
A kormány mellett lévõ nyílás az kör alakú,ezt is lehetett volna szerintem hasonlóra csinálni.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Két kép van fent, várjuk ki milyen a belsõ tér, esetleg milyen színekben lesz még. Túl egyszerû a beltere ez tény, de nem szabad mindig az alap verzióból kiindulni és azt fikázni, mert minden kocsiban komor fekete az alap.
Akik meg már most temetik a kocsit, hogy 1 órája volt a Világ premier, azok ezzel minõsítik magukat elég rendesen.
Nem értik mi a különbség aközött, hogy valami tetszik vagy valami szar. Ha nekik nem tetszik, már szaroznak rögtön. Na meg annyira hozzászokott a nép a túldizájnolt autókhoz, azokhoz amiknek a lámpa már a tetõn van szinte és a szélvédõ alatt, hogy a normál autó forma (Jetta, Polo) már csúnya nekik, meg unalmas, holott csúnyának nem nevezhetõek.
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
A belsõ tere egy vw-nek sosem lesz olyan, mint egy focus vagy bármi más, amiben túldizájnolják.
A belsõt már fikázzák, meg hogy megbukik, mert ez is sz*ar meg a régi is az volt...sok anti-volkswagenes barom, még csak képen látják, de már fikázzák. Sajnos sok ilyen van a5-ön.
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
:) Semmi okosság :P
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Felemásak az érzéseim. A hátsó lámpa nem bejövõs egyenlõre. Kíváncsi vagyok, hátha jobb fotókon, meg több szögbõl mutatva talán jó lesz ez.
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
http://www.flickr.com/photos/chilisos93
Bocs az off-ért :
Gyûjtemény leépítése miatt eladók az alábbi 1/18-as Autoart modellek :
Mitsubishi Lancer Evolution VIII. ( White )- új
Mitsubishi Lancer Evolution IX Rallyart Version ( RED ) - új
Subaru Impreza 2006 WRX STI ( blue ) - új
Subaru Impreza WRX STI 2001 Blue ( kék )- új
Mitsubishi Lancer EVO VII. yellow ( sárga )- új
Mitsubishi Lancer EVO VII. blue ( kék )- új
Mitsubishi Lancer Evolution VIII. ( Red ) - piros - használt
Subaru Impreza WRX STI 2003 Black ( fekete ) - új
Mitsubishi Lancer EVO VI. Blue ( kék )- használt
Subaru Impreza WRX STI 2003 White ( fehér )- új
A fent említett modelleken felül számos 1:18-as modell kerül eladásra. A V.t.rán már szerepel közülük jópár.
Leginkább személyes átvétel javasolt az esetleges félreértések ( pl. "én nem ilyet akartam helyzetek " )elkerülése végett. Persze postai úton is mehet a dolog. Aki elõbb fizet, az viszi. Érdeklõdni az árakról p.ü-ben lehet.
Az én top 3-am az OT expóról:

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/
Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/
Mer' más nincs.... <#vigyor>#vigyor><#nemtudom>#nemtudom><#vigyor2>#vigyor2>
Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/
Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/
Na de végezetül... <#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>




