Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Daniel BMW
#189116
Alsó polcon az AA BMW 502 2,6 Luxus<#szeret>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#189115

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#189114




http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#189113
Sziasztok.

Egy itteni gyûjtemény.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#189112
<#szeret>B<#szeret>M<#szeret>W<#worship>

:) Semmi okosság :P

Daniel BMW
#189111

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#189110
Kár hogy nincs zsém...lennék a szponzorod csak hogy adj egy fülest Weednek xD

:) Semmi okosság :P

#189109
akkor lehet. de nehéz találni.
bency
#189108
Találsz mást 😄

:) Semmi okosság :P

#189107
nem lehet nagyon. õ az egyik bamakós szponzorom. ha elpatkol, ugrik a lé <#ejnye1>
Daniel BMW
#189106
Most ezt kell itt is? 😄 Szép!!!
Penge illesztések!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#189105
Neeeee....üssed csak nyugodtan megérdemli 😄DD

:) Semmi okosság :P

Willi Betz
#189104

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#189103
najó, tényleg nem. de egy kis nevelés jellegû testi fenyítés azért belefér <#eplus2>
w77d
#189102
neeem akarsz te engem bántani XXD

#189101
ütök rád akkorát vazze, hogy lenyeled a szemüveged!!!!! büdös bagoly!!!!!XXXXD
w77d
#189100
zx a sááárga villamos XXXD

#189099
nem, 1 méter széles....
#189098
Mert 2m magas vagy?😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#189097
van. az asszonyé. tavaly õsszel hoztam németbõl. egy fekete cabrio, bézs bõr belsõvel. fészlift elõtti,dízel. egyenlõre problémamentes, az asszony nagyon szereti. nekem egy gondom van vele, sportülés van benne, és kétoldalt nyomja a combom, meg a seggem. de hát ez nem az autó hibája. aki ismer, az tudja, hogy miért férek el nehezen benne.... a komfortülés jobb volna.
Harly18
#189096
Ha az elõzõ és a mostani beetle-t megnézi az ember egymás mellett, akkor a régi sokkal harmonikusabb, mint ez a mostani, hiszen ha a tetõ nem lenne az újnál ilyen, akkor tényleg egy facelift-nek is elmehetne. Ez olyan, mint a Scirocco-Beetle keveréke, de nem rossz. Élõben majd meglátjuk, hogy milyen lesz...

Tényleg van nektek otthon egy igazi Beetle? Meg vagytok vele elégedve?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#189095
nekünk van itthon egy bitlink. vártam már az új megjelenését. egyenlõre még nem tudom,tetszik-e. szokni kell. elsõre furcsa. egyenlõre inkább nemtetszik, mint igentetszik. de lehet, hogy késõbb megszeretem.
Willi Betz
#189094
Márpedig a vélemény és az ízlés olyan mint a segglyuk. Mindenkinek van. 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#189093
Hát ha VW-rõl van szó, akkor biztos. Bár jobb is, mert bármilyen VW-s hír vagy teszt van, elég látványosan süt belõle az utálat és érdektelenség, és mindig van valami megjegyzésük is. Oké, hogy mindenkinek van véleménye, de egy "újságírónak" azért nem lenne szabad nagyon látványosan kifejtenie a véleményét, fõleg ha az negatív.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#189092
Hozzájuk mindig nehezebben jutnak el az újdonságok 😄 Sokszor 1 nappal késõbb.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#189091
Érdekes az biztos, de elvileg fényezett elemek is vannak a mûszerfalon, az majd feldobja.

Egyébként jellemzõ a totalcar-ra, hogy õk letojják az új bogarat, már mindenhol írtak róla, csak ott nem.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

bency
#189090
Viszont az a 3 óra az valami nagyon bejövõs.

:) Semmi okosság :P

Willi Betz
#189089
Így frankó!
Ez viszont nekem túl idegen itt. Az,hogy függõleges téglalap alakúak a beömlõk.


A kormány mellett lévõ nyílás az kör alakú,ezt is lehetett volna szerintem hasonlóra csinálni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#189088
Maradjunk annyiban, hogy a három nagy oldal (A5, Totalcar és Vezess.hu) egyaránt eléggé érdekes, rossz értelemben véve. Mindhármat olvasom, de nem csak a kommentek baromságok általában, hanem a cikkek többsége is.

Két kép van fent, várjuk ki milyen a belsõ tér, esetleg milyen színekben lesz még. Túl egyszerû a beltere ez tény, de nem szabad mindig az alap verzióból kiindulni és azt fikázni, mert minden kocsiban komor fekete az alap.

Akik meg már most temetik a kocsit, hogy 1 órája volt a Világ premier, azok ezzel minõsítik magukat elég rendesen.

Nem értik mi a különbség aközött, hogy valami tetszik vagy valami szar. Ha nekik nem tetszik, már szaroznak rögtön. Na meg annyira hozzászokott a nép a túldizájnolt autókhoz, azokhoz amiknek a lámpa már a tetõn van szinte és a szélvédõ alatt, hogy a normál autó forma (Jetta, Polo) már csúnya nekik, meg unalmas, holott csúnyának nem nevezhetõek.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#189087
A5-ön a hsz-ek nagyrésze baromság. Viszont sokkal jobb teszteket és bemutatókat tudnak írni mint pl Totalcar-on vagy Vezess.hu-n. A belsõhöz meg annyit,hogy az elõzõ Beetle-nek harmonizált a belseje a külsejével - szerintem - . Ennek meg teljesen más dizájnt képvisel.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#189086
Új képek vannak fent...határozottan jobban néz ki, mint elsõre gondoltam, bár a hátsó lámpa lehetett volna bogarasabb. Nem csak sima kör alakú, mint az elõzõn, hanem domború, olyasmi, mint a régi bogarakon.

A belsõ tere egy vw-nek sosem lesz olyan, mint egy focus vagy bármi más, amiben túldizájnolják.

A belsõt már fikázzák, meg hogy megbukik, mert ez is sz*ar meg a régi is az volt...sok anti-volkswagenes barom, még csak képen látják, de már fikázzák. Sajnos sok ilyen van a5-ön.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

bency
#189085
Nekem meg tetszik a bele,az elõzõnek olyan puszta volt....ennek már normális.

:) Semmi okosság :P

Willi Betz
#189084
Nekem a bele fura kicsit. Kívülrõl jobb mint az elõzõ.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#189083
Bejön.

:) Semmi okosság :P

w77d
#189082
formára a klasszikus bogárra hajaz...

Harly18
#189081
Az Új Beetle...



Felemásak az érzéseim. A hátsó lámpa nem bejövõs egyenlõre. Kíváncsi vagyok, hátha jobb fotókon, meg több szögbõl mutatva talán jó lesz ez.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#189080
pár érdekesség a parkolóból:



http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#189079
Szép napot !

Bocs az off-ért :

Gyûjtemény leépítése miatt eladók az alábbi 1/18-as Autoart modellek :

Mitsubishi Lancer Evolution VIII. ( White )- új
Mitsubishi Lancer Evolution IX Rallyart Version ( RED ) - új
Subaru Impreza 2006 WRX STI ( blue ) - új
Subaru Impreza WRX STI 2001 Blue ( kék )- új
Mitsubishi Lancer EVO VII. yellow ( sárga )- új
Mitsubishi Lancer EVO VII. blue ( kék )- új
Mitsubishi Lancer Evolution VIII. ( Red ) - piros - használt
Subaru Impreza WRX STI 2003 Black ( fekete ) - új
Mitsubishi Lancer EVO VI. Blue ( kék )- használt
Subaru Impreza WRX STI 2003 White ( fehér )- új
A fent említett modelleken felül számos 1:18-as modell kerül eladásra. A V.t.rán már szerepel közülük jópár.
Leginkább személyes átvétel javasolt az esetleges félreértések ( pl. "én nem ilyet akartam helyzetek " )elkerülése végett. Persze postai úton is mehet a dolog. Aki elõbb fizet, az viszi. Érdeklõdni az árakról p.ü-ben lehet.

#189078
reggelt!
Az én top 3-am az OT expóról:


http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#189077
Van megint sárga (18e) és ezüst (14e) W123-as!!!



#189076
Szép álmot! XXD
KDavid850522
#189075
Én is megyek! Jó éjt!

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#189074
Na lépek tényleg! Jó éjt! <#vigyor3>




KDavid850522
#189073
Nem hiszem eeeeel!!! <#crazya><#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#189072
Na, az enyémnek is pont így, felfele! XXD
#189071
Csinálok majd neked olyat is, de most nincsen... csak full kinyitott a motortérrõl közvetlen.. 😞
KDavid850522
#189070
<#nyes>



Mer' más nincs.... <#vigyor><#nemtudom><#vigyor2>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#189069


KDavid850522
#189068
Nyisd már fel a hátát rendesen, látni akarom hogy nyílik egyben is a motorháztetõ!!!!!!!!!!!! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#189067
Én sem vagyok az az ember aki kiad érte háromszor annyit csak hogy...

Na de végezetül... <#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>