Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

schumimodells
#190354
Ez már a harmadik Peugeot 205-öm lesz,van két ilyenem is,ami a képen láétható. De annyira megtetszett ez a szinváltozat,hogy úgy döntöttem,hogy beszerzem. Egyébbként,cseréltem,egy Bburago 1999-es Porsche 911 Turbo-t adtam érte.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#190353
Ezek jönnek még.





http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#190352
Én is szeretem a fehér modelleket,de ennek speciel a sárga áll jobban.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#190351
Nekem más színben, de MIÉRT KELL EZT??? XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190350
😊
Jóó a fehérben is..
Én már vagy 9hónapja vettem, akkor fehérben tudtam rendelni, nem tudom most melyiket rendelném. Igazából élõben nem kéne sárga autó, fehér párti vagyok....
Willi Betz
#190349
Kínzom magam egy kicsit (meg a Danit XD)

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#190348
Én sárgát rendeltem,mert az az igazi.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#190347

Zoli11111
#190346
Tényleg különleges. Az autógyártás történetének legnagyobb bukása volt az Edsel Citation. Emiatt viszonylag kevés készült belõle, azok nagy része is már eltûnt a süllyesztõben, a megmaradt darabok pedig dicsõségre tesznek szert 50 évvel a születésük után. Csak ki kellett várniuk türelemmel ezt a fél évszázadot! 😊)

#190345
Én a fehéremet leültettem elõl 1-2mm-t, majd látod, megéri.
schumimodells
#190344
Jöhetnek még képek.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#190343

#190342
A múltkor láttad a saját fotómat a sárgáról??
#190341
Õszinte leszek: Nem tudtam idáig a létezésérõl sem, mint ahogy itt sokan mások sem... De különleges darab lehet, az biztos!!! 😊
schumimodells
#190340
Ja.
Én mindig mondtam,hogy nagyon tetszenek a régebbi Porsche-k.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Zoli11111
#190339
Az Edselbõl meg van egy rózsaszín keménytetõs, meg egy kabrió is. Volt kinn egy Edsel az Oldtimer kiállításon is a múlt héten. Szép darab autó, nem hittem volna, hogy ez is akkora batár volt. 😊)

#190338
Porsche??? <#nevetes1><#finom><#vigyor3>
#190337




schumimodells
#190336
Lesz benne két Peugeot is,de ha már témánál vagyunk,lesz egy Porsche is.
Négy modell jön összesen.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#190335
És az Edsel '58-as Citation-ja??
schumimodells
#190334
Igy az igazi.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Zoli11111
#190333
Megtaláltam. Ugyanolyan színû az én Buick Electra-m is!

#190332
Mi lesz benne? France???
#190331
Szép! Lesz ilyen kékben, vörös dekorral is majd.
schumimodells
#190330
Két pakk is útban van hozzám. Remélem,kedden mind a kettõt átvehetem.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Zoli11111
#190329
Nem néztem még, mindjárt visszaolvasok.

Willi Betz
#190328
Nekem van 18-ban is,egy leselejtezett rendõr,kicsit ütött-kopott 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#190327
Hazudnék,ha azt mondanám,hogy a jelenlegiek közül egy sem tetszik.
Ez igy,ebben a változatban nagyon bejövõs.Tervben is van a majdani beszerzése.


http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Zoli11111
#190326
Nekem a piros jobban tetszik a Firebird-bõl. A fehér csak azért van meg, mert az meg az Indy 500-as felvezetõ autó volt.

#190325
nekem 1:24-ben van... XXD
jelöletlen sötétkék, fekete felni, FBI-os... 😊))
#190324
Láttad a Vaterás képet, amit bedobtam?? Van olyanod?
Willi Betz
#190323
Los Angeles-i és a New York-i Crown Vic jöhetne ide is! 😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190322
A firebird..
#190321
fehérben szebb...! <#rinya>
Zoli11111
#190320
Szép az feketében is. Citromsárgát is láttam, az is jól nézett ki. Jól néz ki az minden színben. Talán még rózsaszínben is vagány lenne! <#zavart1>

Zoli11111
#190319
<#vigyor>




VW Golf-om nincsen, helyette egy másik VW, ami közelebb áll hozzám:


Daniel BMW
#190318

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190317
Rohadtul mutatósabb kékben a Dakotád.. 😞
#190316
<#nevetes1><#duhos2><#nevetes1>







Zoli11111
#190315
<#vigyor3><#zavart1>



Daniel BMW
#190314

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190313
<#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3>

#190312
Ez egy véletlen

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#190311
Szépek a mostaniak is...
Azért csak belinkeltél Hollandrulesnek egy Porschés vitrint... <#eplus2>




Zoli11111
#190310
A Mustang-vitrin frankó! Egy-két darabot szívesen kivennék onnan!

Zoli11111
#190309
Sziasztok! Kellemes húsvéti ünnepepeket kívánok mindenkinek!

Falkon
#190308
Ez most mi? 😄

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#190307
ejjj, de tudnék válogatni...
#190306

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Falkon
#190305
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)