Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez már a harmadik Peugeot 205-öm lesz,van két ilyenem is,ami a képen láétható. De annyira megtetszett ez a szinváltozat,hogy úgy döntöttem,hogy beszerzem. Egyébbként,cseréltem,egy Bburago 1999-es Porsche 911 Turbo-t adtam érte.


http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Én is szeretem a fehér modelleket,de ennek speciel a sárga áll jobban.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
#190350
😊
Jóó a fehérben is..
Én már vagy 9hónapja vettem, akkor fehérben tudtam rendelni, nem tudom most melyiket rendelném. Igazából élõben nem kéne sárga autó, fehér párti vagyok....
Jóó a fehérben is..
Én már vagy 9hónapja vettem, akkor fehérben tudtam rendelni, nem tudom most melyiket rendelném. Igazából élõben nem kéne sárga autó, fehér párti vagyok....
Kínzom magam egy kicsit (meg a Danit XD)


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#190347
Tényleg különleges. Az autógyártás történetének legnagyobb bukása volt az Edsel Citation. Emiatt viszonylag kevés készült belõle, azok nagy része is már eltûnt a süllyesztõben, a megmaradt darabok pedig dicsõségre tesznek szert 50 évvel a születésük után. Csak ki kellett várniuk türelemmel ezt a fél évszázadot! 😊)
#190345
Én a fehéremet leültettem elõl 1-2mm-t, majd látod, megéri.
#190343
#190342
A múltkor láttad a saját fotómat a sárgáról??
#190341
Õszinte leszek: Nem tudtam idáig a létezésérõl sem, mint ahogy itt sokan mások sem... De különleges darab lehet, az biztos!!! 😊
Ja.
Én mindig mondtam,hogy nagyon tetszenek a régebbi Porsche-k.

Én mindig mondtam,hogy nagyon tetszenek a régebbi Porsche-k.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Az Edselbõl meg van egy rózsaszín keménytetõs, meg egy kabrió is. Volt kinn egy Edsel az Oldtimer kiállításon is a múlt héten. Szép darab autó, nem hittem volna, hogy ez is akkora batár volt. 😊)
#190338
Porsche??? <#nevetes1>#nevetes1><#finom>#finom><#vigyor3>#vigyor3>
#190337
Lesz benne két Peugeot is,de ha már témánál vagyunk,lesz egy Porsche is.
Négy modell jön összesen.
Négy modell jön összesen.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
#190335
És az Edsel '58-as Citation-ja??
#190332
Mi lesz benne? France???
#190331
Szép! Lesz ilyen kékben, vörös dekorral is majd.
Két pakk is útban van hozzám. Remélem,kedden mind a kettõt átvehetem.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Nekem van 18-ban is,egy leselejtezett rendõr,kicsit ütött-kopott 😄


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Hazudnék,ha azt mondanám,hogy a jelenlegiek közül egy sem tetszik.
Ez igy,ebben a változatban nagyon bejövõs.Tervben is van a majdani beszerzése.
Ez igy,ebben a változatban nagyon bejövõs.Tervben is van a majdani beszerzése.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Nekem a piros jobban tetszik a Firebird-bõl. A fehér csak azért van meg, mert az meg az Indy 500-as felvezetõ autó volt.
#190325
nekem 1:24-ben van... XXD
jelöletlen sötétkék, fekete felni, FBI-os... 😊))
jelöletlen sötétkék, fekete felni, FBI-os... 😊))
#190324
Láttad a Vaterás képet, amit bedobtam?? Van olyanod?
Los Angeles-i és a New York-i Crown Vic jöhetne ide is! 😊
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#190322
A firebird..
#190321
fehérben szebb...! <#rinya>#rinya>
Szép az feketében is. Citromsárgát is láttam, az is jól nézett ki. Jól néz ki az minden színben. Talán még rózsaszínben is vagány lenne! <#zavart1>#zavart1>
#190317
Rohadtul mutatósabb kékben a Dakotád.. 😞
#190316
<#nevetes1>#nevetes1><#duhos2>#duhos2><#nevetes1>#nevetes1>
#190313
<#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3>


#190312
Ez egy véletlen
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#190311
Szépek a mostaniak is...
Azért csak belinkeltél Hollandrulesnek egy Porschés vitrint... <#eplus2>#eplus2>
Azért csak belinkeltél Hollandrulesnek egy Porschés vitrint... <#eplus2>#eplus2>
Ez most mi? 😄
Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)
#190307
ejjj, de tudnék válogatni...
#190306

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine





