Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#190454
Nekem meg pont az jön be... Kinek a pap... 😊)
KDavid850522
#190453
Egyébként nem akartam hibát keresni a modelleden, de szerintem az egyetlen "gyenge" pontja, a gyári kereke...már nézegetem én is régebbtõl, és valahogy olyan érzetem volt mindig, hogy az a kerék valahogy nem illik a képbe. Ettõl függetlenül elfogadnám, szóval nem kritikaként említem meg, lehet hogy csak nekem van ilyen érzetem. <#vigyor0>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190452
Nekem S320 Bornit van, gyári Dealer dobozos. Sötét színû, enyhén bordós-lilás, de csak fényben! Fény nélkül szinte fekete... Kicsit hasonló mint a Revell Corrado (Nem a kék persze..). Holnap otthonról tudok fotót dobni ha kell majd!
#190451
Kell az a poggyász 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Gallardo007
#190450
Nagyon jól néz ki ezzel a legalább 20-as felnivel.<#eljen>

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Gallardo007
#190449

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

KDavid850522
#190448
Azzal VB-s lenne!!! <#taps> Nekem így is bejön, meg így --->




Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Daniel BMW
#190447

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Gallardo007
#190446
Köszi! Egy 20-as Echtalu BBS fekete belsõvel és polír peremmel tökéletes lenne alá.
@190440. Pont olyan kékre pályázok.Szép modell.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Hornando
#190445
Az UT Models csõdje után az AUTOart kezdetben gyártott is upgradelt UT modelleket, Corvette Mako Shark, Corvette C3 1978, Corvette C5 1998 . Sõt mostanság is elõkerült egy típus, amit anno már gyártott az UT, ez nem más, mint a katonai Willys Jeep. Szóval azt gondolom, hogy ha ma is létezne a cég, megkerülhetetlen és piacvezetõ résztvevõje lenne a Diecast biznisznek.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

schumimodells
#190444
Az S600-as az szép fekete.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

KDavid850522
#190443
Szép ez a kis autó, fõleg ebben a színben! <#eljen>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190442
Bocsánat, csak 2500 darabos limitált S600 bornit.

Formula 1 Fan

GrandVitara
#190441
Miért nem? Ez egy ugyanolyan fekete, mint a miénk! Ráadásul tök jó áron!
Daniel BMW
#190440
Köszi! Klassz, dögös kis gép! Egy Integra pont van itthon 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

KDavid850522
#190439
Pár percel több mint egy napja nem szerepelt már... <#nyes>


Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190438
Üdv mindenkinek. Egy szakmai kérdésem lenne a kompetens urakhoz :

- Norev W140-es ( S320 - S600 ) merci 1:18-ban....

- Milyen szín a bornit ? Mert ahol bornitként árulják ( s600 ) ott minden képen egy teljesen homogén, nem metál fekete autó van.
- Az s320- as Merci Dealer verzió az milyen színû ? ( Fekete metál ? vagy az a bornit ? )
- A 2550 darabos limitált w140-es S600 az milyen színû valójában ?
Szakértõ hozzászólásotokat elõre is köszönöm.

Formula 1 Fan

Gallardo007
#190437
Igen a 2004-es jó lenne ha kijönne vagy a Type S. Különben nekem benne van a top 5-ben, de egy Integra is jön mellé, ne legyen már így egyedül.



http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Töky 007
#190436
Áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. Most vaterán van egy fekete de nem az igazi.

Daniel BMW
#190435
S2000-rõl jöhet még kép. Az nálam tipikusan az a modell, ami mindig rajta van a listán, de soha nem lesz a kezemben. Nomeg, remélem egyszer kiadják javított kiadásban, mint a Skyline-t. 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190434
Köszi. Nekem az volt a meglepõ mennyit fejlõdött az UT a két modell között. Ha nem megy tönkre akkor a csúcsmodell gyártók közt lenne most.Igaz a maga idejében az volt
Gallardo007
#190433




http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#190432
Szééép

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#190431
Van olyanom is, csak azt El Camino-nak hívják! 😊
Bár, az nem targa...
BMW FAN
#190430

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Hornando
#190429

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Daniel BMW
#190428

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bulba
#190427
Én még nem is hallottam róla, hogy van modellben. Annyira nem tûnik túl szép modellnek, nem igazán adja vissza az autó karakterét, legalábbis énnekem "nem jön át". Persze tudom neked milyen kedves maga az autó, nem is csodálom hogy beszerezted modelleben. Jópár példánnyal vagyok én is így, hogy picit gyengébb minõségnek is örülnék, ha lenne.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

schumimodells
#190426
Csoportkép van?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#190425
Szép sorozat.<#eljen><#eljen><#eljen>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

GrandVitara
#190424
A Galant meg nem egy gyakori darab. (Kár, hogy nyitható ajtóval csinálták!)
Daniel BMW
#190423
Összeszedtük ma az összes 1:43-asunkat. Le is fényképeztük. 29 db van.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bulba
#190422
A Grandis bejövõs és a Colt is ari, a Lancerekre meg nem mondok semmit, annyiszor nem illik az embernek önmagát idéznie 😄

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

KDavid850522
#190421
Ezek tényleg átlagon felüliek!!! <#worship>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Daniel BMW
#190420
Pedig ez még csak a Vitesse 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#190419
Most spec nem azokra gondoltam, hanem ezekre:
















bulba
#190418
Most csavartam be egy tábla csokit, de megint elkezdett csöpögni a nyálam 😊<#nevetes1>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

w77d
#190417
issteni nedûû XXD

Daniel BMW
#190416

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#190415
Jöhet,fõleg a Dakar gépek.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#190414
házipálesz 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

GrandVitara
#190413
Nincs több francia. De van pár Mitsubishi. Az is jó lesz?
w77d
#190412
én meg gyümölcsnapokat de már kééész vagyok imádok faluban húsvétozni XXXXXXXXXXXXD

schumimodells
#190411
Jöhet még Francia,ha van.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

GrandVitara
#190410
Egynegyvenhármas napokat tartok! 😉
GrandVitara
#190409
Bizony!
schumimodells
#190408
Régi 1/43-as Solido.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

GrandVitara
#190407
Hali!
#190406
Hoppá ezt elrontottam.
schumimodells
#190405
Nagyon szép,gratula. Jól áll neki ez a szin.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php