Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#190653
hajaj XXXD

BMW FAN
#190652
😄DDDDDDDDDDD Te leszel a falu bikája😄DDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#190651
debááámeg akkor meg lealázom az egész falut XXXXXXXXXDDDd

BMW FAN
#190650
Akkor igyál még egy kicsit,és jó is lesz😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#190649
neeeszájajjjáá measszem bátorrá ittam magam XXXXXXD

BMW FAN
#190648

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#190647
Az,de a picit vadabb változat.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#190646
Mit kérdezel hülyeségeket😄DD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#190645
mi ez? új 300C??

#190644



Daniel BMW
#190643
Nagyon nehéz! Mindenevõrõl szinte képtelen vagyok csak a BMW-kre koncentrálni, pedig elég elvakult vagyok néha-néha. <#vigyor2>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190642
Köszönöm!
Nehéz megállni a kísértéseknek... 😊
Daniel BMW
#190641
Köszönöm! <#worship> Neked is klassz gyûjteményed van, pedig a VW-k, Porsche-k például nem nagyon vonzanak. 😄
Én inkább az újabb autókat szeretem, formailag meg a sedan-okat (persze, ettõl függetlenül jöhet minden), évben különös megkötés nincs, eddig úgy volt, hogy arra kattantam rá, ami tetszik, most úgy van, hogy próbálok több BMW-t, de van aminek nem tudok ellenállni. 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190640
helyesbítenék: '80-as évek környékére koncentrálnék...
Daniel BMW
#190639
110-edik:

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190638
Ahogy elnézem hasonló az ízlésünk... Csak én inkább megpróbálok tudatosan a '80-as évekre koncentrálni, abból is a német technikára. De ez inkább anyagi megfontolás, így sem gyõzöm a tempót... 😊
De szép vasaid vannak! <#eljen>
Daniel BMW
#190637
Eddig nem igen tudtam, hogy mi a kedvedre való.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190636
Ma csak a kedvemre való autóidat dobod fel??? 😊))
Nagyon jól áll ennek a Holdennek ez a fehér köntös! <#worship>
Willi Betz
#190635
<#szeret>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190634
ilyet nem tudok szakítani érte ... 😊
Daniel BMW
#190633

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#190632
Egy ilyet viszont vállalnék,csak gyönyörû szép ára van 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190631
<#duhos2><#pias><#hehe>
Willi Betz
#190630
Nem adom,mert én csináltam 😄 Egy limitált Fordot szedtem darabjaira,hogy ilyen legyen 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#190629
Csak a Limited Edition 1 of 1 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190628
Ááá ne má'... Nem érdekel egy fecskefarkú esetleg??? 😄
#190627
Ja... Ha keresésre állítom (Mustang 1:18), nincs benne, mert nincs odaírva hogy Mustang.. ...
Willi Betz
#190626
Ilyenem van 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#190625
Marad itthon a Corvette mellett a polcon. 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190624
Budápeeest 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#190623
Akkor remélem kiélvezkedted magad.. Hova menjek érte, ha már nem akarod postázni?? XXD
Daniel BMW
#190622
Most szedtem le a képet a modelissimo-ról.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#190621
Áhh, semmiképp nem postáznám. Egyik bécsi adventi vásárról hoztam magammal hosszas modellbolt keresgélés után. Egy élmény volt! 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190620
ilyen nincs is most fennt.. 😊
Daniel BMW
#190619
Autoart

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190618
Gyártója?

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#190617
Nem haragszol meg remélem, de nekem a Bulli papucsai jobban bejönnek...
De üsse kõ, postázd a tiédet.. Jöhet! 😊))
#190616
Eladó BMW E60 550i Grey Kyosho

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Daniel BMW
#190615
59,95€

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#190614

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190613
Tiédnek tényleg szebb az eleje...
De a felni??? Hadd lássam csak! 😊
Daniel BMW
#190612
Klassz, bár nekem a Shelby agresszív pofája jobban bejön.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190611
Ennek is elég szép, klasszikus stílusú a felnije!!!
70ropogós juró. Szééép! hmmm. Nehogy elcsábuljak..



Daniel BMW
#190610
Ennek még kitámasztója sincs... 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190609
Ahogy Zoli mondaná: Exclusive fa kitámasztó!!! XXD
Daniel BMW
#190608
No! Nem ám leszólni, azért ez így is elég jó! 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#190607
Ugye, milyen klasszak? Vállalom a felelõsséget, ne viccelj! Ilyen jó cél érdekében? Naná! XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190606
Ennek nem is fából van a motorháztetõ kitámasztója??? Akkor offos nekem.. XXD
#190605
Na, b..ssza meg, most elkezdtem nézegetni az új Mustangokat Zolinál, meg a Modelissimo-n... ezért személyesen téged teszlek felelõssé!!! No meg HollandRulest. 😄
#190604
Az olyan közhelyes lett volna 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine