Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#190753
gyerekek amúgy ebben a topicban mi fogja meg az internet explorert? Explorellel vagy 2 perc mire megnyitja és frissíti ezt a topicot, chrome-al meg 1 másodperc...

Willi Betz
#190752
Na ez az XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#190751
úgy nem használom, nekem a sportfokozat kell XXXD

w77d
#190750
de emlékszem de azóta próbálgattam, tesztelgettem, toltam neki és ez esetben nincs igazad.. elég egy S-et kapcsolni és úgy reagál, mint egy sportkocsi, azonnal visszavált ha erõs gyorsítás kell, és gyorsan kapcsolja a következõt pont akkor amikor kell..

Willi Betz
#190749
És D-ben?<#idiota>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#190748
kurva hamar eldönti S fokozatban, hibátlan amit csinál...

Willi Betz
#190747
Nem emlékszel már arra amit mondtam börzén? Hiába duplakuplungos egy fél év mire eldönti mit tegyen ha jobban odalép neki az ember.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#190746
De csak akkor ha már eldöntötte a váltó,hogy mit csináljon. 😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#190745
már miért feküdne meg.. szoktam padlózni ott ahol lehet és gyönyörûen segédkezik a DSG...

w77d
#190744
nem padló mert az úgy lõ ki bammeg hogy asszem anyagi kár lett volna a vége XXD

Willi Betz
#190743
Ha padló lett volna akkor a DSG megfekszik tõle<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190742
Ez ugye nem padló volt? Félre ne érts én se szeretem ha gyilkonak egy gépet.

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Willi Betz
#190741
Azért ha ennyire felpörgeted nem lesz semmi baja:


Csak ugye nekem a fospumpa méretû motornak semmi extra hangja nincsen 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Leo 1991
#190740
ment egy privát

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

bency
#190739
Hát nem azt mondtam hogy sokáig....de most megpöccinteni,ez igy nem sokat ér....

:) Semmi okosság :P

w77d
#190738
minek??? nem megfõzni akartam a motort...

itt egy kigyorsítás is...

bency
#190737
Hát hallod azért kicsit jobban is odaléphettél volna....

:) Semmi okosság :P

w77d
#190736
jah a pénztárcájával XXXD

hamhusz85
#190735
Sziasztok!
Bocsi az OFF-ért: Eladó 1:18 modellek
Üdv

Leo 1991
#190734
ez nagyon odavert<#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#190733
Júúúúúújjj <#banplz><#kerdes><#kerdes><#idiota><#idiota><#idiota><#mf1>

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Willi Betz
#190732
<#nevetes2>Ez ott volt!<#eljen>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Dofekné
#190731
Hmm. És apád más dolgával is szeretsz szórakozni? XXD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Willi Betz
#190730
Bu...mivan Lala? XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190729
De nekünk sajna van xDD meg most a dolgok se úgy mennek hogy autót vegyünk, másra kell a pénz..

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

MrZolee
#190728
Megnézném én is egyszer hehe 😄 mennyit bír 😄

w77d
#190727
má nincs rajta hitel.. nna így sem kell? XXXD

MrZolee
#190726
Térdem alatt kb 😄

#190725
jah 16 évesen meg frank alapú hitelel pont autót akarok venn i😄

Am ez én BMw 550i-m is eladó 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

w77d
#190724
eladó egyébként az enyém tényleg... kell?? XXXD

#190723
Te is eladhatnád a sajátod és vehetnél belõle egy valamire való autót 😄 <#idiota><#mf1><#mf1>

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

w77d
#190722
ez apám kocsija csak én szeretek vele szórakozni, egész brutál teljesítménye van 😄

w77d
#190721
bokádig? XXXD

#190720
Új autód van Weed?<#csodalk><#ijedt>

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

MrZolee
#190719
Annyira aranyos pici 😊 jó ég nekem meddig érne ?? XD😄

w77d
#190718
nem mész sehova XD

MrZolee
#190717
Nem is tudom mi lesz mikor meglátlak 😄 Megnézném, hogy vezeted én kocsimat velem 😄

w77d
#190716
vanezígy XXXD

MrZolee
#190715
Elvagy wazze 😄

w77d
#190714
a passat meg emígyen szól 😄

MrZolee
#190713
Nagyon aranyos 😊

hamhusz85
#190712
Ja hát én is tudnék ezt azt 😄 Fõleg ez a GMP Ferrari 330 P4 érdekelne akciósan 😄 de még megrágom a dolgokat mert így sem olcsó! 😊

w77d
#190711
unokaöcsém menõzik 😄


MrZolee
#190710
Köszi 😊

Amerika voltunk nagyon sok napig, most máshol 😊

Leo 1991
#190709
üdv újra
merre jártál/jártatok??

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

MrZolee
#190708
Sziasztok 😊 Hogy vagytok ?? Sorry hogy eltûntem / tûntünk 😊 De még nem tettem tettük haza orrunkat és útról útra mentünk 😊

w77d
#190707
nnna hazaértem pestre, most már pihenek is egy kicsit.... az egész kurva húsvétot átittam XXXD

BMW FAN
#190706
Napot!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Töky 007
#190705
Áhh. Már kínomba BMW-ket is nézek xD

GrandVitara
#190704
Nosza! Ne fogd vissza magad! 😉